Ankara Keçiören Hastaneleri
Ankara Keçiören

Ankara Keçiören ilçesinde 26 kurum sağlık hizmeti sunmaktadır. İlçede 4 Diyaliz Merkezi, 4 Göz Hastalıkları Merkezi, 4 Tıp Merkezi, 3 Özel Hastane, 2 Eğitim ve Araştırma Hastanesi, 2 Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi, 2 Poliklinik, 2 Çocuk Hastanesi bulunmaktadır.

Ankara Keçiören ve yakın ilçelerdeki devlet hastaneleri, özel hastaneler, tıp merkezleri ve diğer sağlık kurumları için telefon numarası, adres, sunulan hizmetler, randevu gibi bilgilere bu sayfadan erişebilir, yapılan yorum ve şikayetleri okuyabilirsiniz.

Ankara İli Keçiören İlçesi Sağlık Kurumları Listesi

Eğitim ve Araştırma Hastanesi
Keçiören Eğitim Araştırma Hastanesi
Eğitim ve Araştırma Hastanesi · Keçiören / Ankara
2005 yılında hizmete giren Ankara Keçiören Eğitim ve Araştırma Hastanesi, 2022 yılından itibaren Ankara Atatürk Sanatoryum Eğitim ve Araştırma Hastanesi bünyesinde K Blok olarak hizmet sunmaktadır.
Ankara Gülhane Eğitim Ve Araştırma Hastanesi
Eğitim ve Araştırma Hastanesi · Keçiören / Ankara
Hastanemiz 30 Temmuz 2016 tarihinden itibaren Gülhane Eğitim ve Araştırma Hastanesi ismini alarak hizmete vermeye devam etmektedir. Gülhane Eğitim ve Araştırma Hastanesi 1150 yatak kapasitesine sahiptir.
Özel Hastane
Özel Lokman Hekim Etlik Hastanesi
Özel Hastane · Keçiören / Ankara
Özel Lokman Hekim Etlik Hastanesi tüm branşlarda uzman hekim kadrosu, çağdaş ve profesyonel hizmet anlayışı ile her türlü teknolojik donanımı ile hizmet vermektedir.
Özel Keçiören Hastanesi
Özel Hastane · Keçiören / Ankara
Özel Keçiören Hastanesi; Türkiye’de ve çevre ülkelerde tercih edilen, zamanında, kapsamlı, kaliteli, ekonomik sağlık hizmetleri sunan ve sağlık bilimlerinde uzmanlık eğitimi veren, araştırma yapan seçkin bir merkez olarak bilinmelidir.
Özel VM Medicalpark Ankara Keçiören Hastanesi
Özel Hastane · Keçiören / Ankara
Medical Park’ın Ankara’daki ikinci şubesi olan VM Medical Park Ankara Hastanesi deneyimli hekim kadrosu, multidisipliner tanı ve tedavi yaklaşımı, yenilikçi tıp teknolojileri, hasta odaklı hizmet anlayışı ile değer katılmış sağlık hizmetlerini Türkiye’nin kalbinde, Ankara’da sunuyor.
Tıp Merkezi
Özel Ankara Deva Tıp Merkezi
Tıp Merkezi · Keçiören / Ankara
2000 yılında Dr. Ali Akkaya tarafından Deva Polikliniği adı altında Etlik de hizmete açılmıştır. 2008 yılında Tıp Merkezine dönüşerek hizmetimizi daha da genişlettik.
Özel Arif Aybar Tıp Merkezi
Tıp Merkezi · Keçiören / Ankara
Özel Arif Aybar Tıp Merkezinde dahiliye, kadın hastalıkları ve doğum, üroloji, çocuk sağlığı Ve hastalıkları, radyoloji, genel cerrahi ve acil branşlarında hizmet verilmektedir.
Özel Bağlum Tıp Merkezi
Tıp Merkezi · Keçiören / Ankara
Özel Bağlum Tıp Merkezi, Bağlum bulvarı üzerinde bulunan yeni binasında birçok farklı branşta hizmet vermektedir.
Özel Sanatoryum Tıp Merkezi
Tıp Merkezi · Keçiören / Ankara
Özel Sanatoryum Tıp Merkezi, 1990 Yılında özel sanatoryum polikliniği olarak özel sağlık hizmeti sunmak amacıyla Dr. Cahit Davras tarafından kurulmuştur.
Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Tepebaşı Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi
Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi · Keçiören / Ankara
Tepebaşı Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi 2008 yılında 15 Diş Hekimliği ünitesi 21 Diş hekimi ile halkımıza hizmet vermeye başlamıştır.
Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi
Özel Sıla Keçiören Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi
Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi · Keçiören / Ankara
Özel Sıla Keçiören Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi fizik tedavi ve rehablitasyon hizmetleri firmamızın uzman fizik tedavi ve rehabilitasyon doktorları ve tıbbi personelince verilmektedir.
Özel Pınar Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi
Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi · Keçiören / Ankara
Pınar Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon merkezi çağdaş anlayışla oluşturulmuş ekibi ve modern fizik tedavi cihazlarıyla uzmanlığındaki tüm problemlerde tedavi ve koruyucu egzersiz programlarını başarıyla uygulamaktadır.
Göz Hastalıkları Merkezi
Özel Troya Göz Keçiören Tıp Merkezi
Göz Hastalıkları Merkezi · Keçiören / Ankara
3500m² kapalı alan içerisinde modern mimari yapımız, uzman ve deneyimli personel kadromuz ile göz sağlığının tüm branşlarında Troyagöz-Keçiören şubemizde hizmet sunuyoruz.
Özel Era Göz Hastalıkları Merkezi Keçiören
Göz Hastalıkları Merkezi · Keçiören / Ankara
Era Göz Hastalıkları Merkezi 20 Haziran 2006 tarihinde kurulmuş olup, 2016 Kasım ayından beri Yayla Mah. Şehit Mustafa Ercigez Cad. Keçiören Ankara adresinde faaliyet göstermektir.
Özel Dünyagöz Hastanesi Keçiören
Göz Hastalıkları Merkezi · Keçiören / Ankara
Dünyagöz Hastanesi Keçiören, modern binası, deneyimli medikal kadrosu, güler yüzlü personeli ile gözün tüm branşlarında, son teknoloji ürünü cihazlarla teşhis ve tedavi hizmeti sunmaktadır.
Özel Ankasu Göz Hastalıkları Merkezi
Göz Hastalıkları Merkezi · Keçiören / Ankara
Merkezimizde tam teşekküllü 2 adet ameliyathane salonu, 6 adet muayene odası, Argon lazer, Yag lazer, OCT, Topografi, Bilgisayarlı Görme Alanı, Pakimetri, Optik biyometri cihazlarıyla hizmet vermekteyiz.
Kadın Hastalıkları ve Doğum Hastanesi
Etlik Zübeyde Hanım Kadın Hastalıkları Eğitim Araştırma Hastanesi
Kadın Hastalıkları ve Doğum Hastanesi · Keçiören / Ankara
Etlik Zübeyde Hanım Kadın Hastalıkları Eğitim Araştırma Hastanesinde kadın hastalıkları infertilite, tüpbebek ve onkoloji hastalıkları ile doğum alanlarında yatarak veya ayakta tanı ve tedavi hizmeti verilmektedir.
Çocuk Hastanesi
Özel Subayevleri Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Merkezi
Çocuk Hastanesi · Keçiören / Ankara
Yaklaşık 25 yıldır Özel Subayevleri Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Merkezi adıyla Ankara'da pediatri uzman doktorlarımız ile hizmetlerimizi sürdürmeye devam ediyoruz.
Özel Akbak Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Merkezi
Çocuk Hastanesi · Keçiören / Ankara
Özel Akbak Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Merkezinde sadece çocuk hastalıkları ve acil branşlarında hizmet verilmektedir.
Göğüs Hastalıkları Hastanesi
Ankara Atatürk Sanatoryum Eğitim ve Araştırma Hastanesi
Göğüs Hastalıkları Hastanesi · Keçiören / Ankara
1953 yılında tüberküloz sanatoryumu olarak kurulmuş olan hastanemiz, 1978'de Göğüs Hastalıkları ve Göğüs Cerrahisi Merkezi haline gelmiştir.
Diyaliz Merkezi
Özel Etlik Ankara Diyaliz Merkezi
Diyaliz Merkezi · Keçiören / Ankara
Özel Etlik Ankara Diyaliz Merkezimiz, en son teknoloji ile donatılmıştır. Etlik merkezde bulunan ünitemiz haftada altı gün, günde üç seans kesintisiz diyaliz hizmeti sunmaktadır.
Özel RFM Ankara Diyaliz Merkezi
Diyaliz Merkezi · Keçiören / Ankara
2003 yılında Altınpark karşısında, Protokol yolu üzerinde hizmete açılan binamız, standartlara uygun üst düzey teknolojilerin kullanıldığı diyaiz merkezi olarak planlanmıştır.
Özel FMC Keçiören Diyaliz Merkezi
Diyaliz Merkezi · Keçiören / Ankara
Özel FMC Keçiören Diyaliz Merkezinde haftanın 6 günü 50 cihaz ve yatak kapasitesi ile hemodiyaliz ve ev hemodiyalizi hizmeti verilmektedir.
Özel Nefrotek Diyaliz Merkezi
Diyaliz Merkezi · Keçiören / Ankara
Merkezimiz Ankara Keçiören semtinde 2007 yılında faaliyete geçmiştir. 16 kişilik eğitimli kadrosuyla ve en son teknolojik ürünlerle sağlık hizmeti sunmaktayız.
Poliklinik
Yükseltepe Semt Polikliniği
Poliklinik · Keçiören / Ankara
Yükseltepe Semt Polikliniği Genel Cerrahi, Dahiliye, Fizik Tedavi, Aile Hekimliği, Ağız ve Diş Sağlığı, Çocuk polikliniği ve Tütün Bağımlılığı Tedavi Ünitesi alanlarında hizmet sunmakta olup, Röntgen, kan alma ve 1 müdahale odası ile hizmet vermektedir.
Özel Fatih Polikliniği
Poliklinik · Keçiören / Ankara
Yakacık Mah. Fatih Cad. No:150/A adresinde Poliklinik olarak faaliyet göstermektedir.

Şu an 1. sayfadasınız. Sonuçlar toplam 1 sayfa

İlk Sayfa

Yeni Eklenen Kurumlar
Ankara Atatürk Sanatoryum Eğitim ve Araştırma Hastanesi
1953 yılında tüberküloz sanatoryumu olarak kurulmuş olan hastanemiz, 1978'de Göğüs Hastalıkları ve Göğüs Cerrahisi Merkezi haline gelmiştir....
Keçiören Eğitim Araştırma Hastanesi
2005 yılında hizmete giren Ankara Keçiören Eğitim ve Araştırma Hastanesi, 2022 yılından itibaren Ankara Atatürk Sanatoryum Eğitim ve Araştırma Ha...
Ankara Gülhane Eğitim Ve Araştırma Hastanesi
Hastanemiz 30 Temmuz 2016 tarihinden itibaren Gülhane Eğitim ve Araştırma Hastanesi ismini alarak hizmete vermeye devam etmektedir. Gülhane Eğiti...
Özel Fatih Polikliniği
Keçiören ilçesi Yakacık Mah. Fatih Cad. No:150/A
Yorum ve Şikayetler
Metin Kaynak
Metin Kaynak · 4 Nisan 2023
Gerçekten mükemmel diş rahatsızlığı olan herkes gönül rahatlığıyla gidebilir....
Muharrem Kazankaya
Muharrem Kazankaya · 25 Ekim 2021
Allah Razı olsun. Dahiliye bölümünde muayene oldu eşim. Doktorlarımızdan, hemşirelerimizden ve tüm çalışanlardan ço...
Muhittin Çolak
Muhittin Çolak · 14 Ağustos 2021
1983 yılında bu hastanede tedavi olmuştum yeni servis kat 3du....
Temel Yurekli
Temel Yurekli · 25 Temmuz 2021
Diş tedavilerinde implant dönemi başlasın ve devlet bunun her türlü maddi ve fiziki yönden karşılasın. Estetik diş ...