Özel RFM Ankara Diyaliz Merkezi

Özel RFM Ankara Diyaliz Merkezi
Kurum Adı:Özel RFM Ankara Diyaliz Merkezi
Kategori:Diyaliz Merkezi
Şehir:Ankara
İlçe:Keçiören
Adres:Subayevleri Şehit Ömer Halisdemir Bulvarı No:115
Telefon:0 (312) 317-6065
Web Sitesi:www.rfmdiyaliz.comHata Bildir
39.97058832.876568

Kurum Hakkında

2003 yılında Altınpark karşısında, Protokol yolu üzerinde hizmete açılan binamız, standartlara uygun üst düzey teknolojilerin kullanıldığı diyaiz merkezi olarak planlanmıştır.

Hastalarımız için evinden kolay ve rahat bir şekilde şubemize ulaşabilmesi için hasta nakil hizmetimiz mevcuttur. Hastalar evlerinden alınıp diyalize getirilir, diyaliz seansı sonrası tekrar evine bırakılır. Tamamı klimalı hasta nakil araçlarımız ile evinizden Diyaliz Merkezimize güvenli ve konforlu ulaşımınızı sağlamaktayız. Tüm tetkikler, modern cihazlarla donatılmış laboratuvarımızda ve anlaşmalı olduğumuz akredite labaratuvarların bünyesinde yapılabilmektedir.

Temiz hava sistemleri ile donatılmış geniş ve ferah diyaliz salonlarımızda, tam otomatik karyolalara monte edilmiş monitörlerde, televizyon izleyip, müzik dinleyerek rahat, konforlu ve güvenilir diyaliz hizmeti alabilirsiniz.

Siz ve yakınlarınız gazete, dergi ve kitap okuyarak, televizyon izleyerek bekleme salonlarımızda hoşça vakit geçirebilirsiniz.

Diyaliz Merkezinde doğru hizmet anlayışıyla, dünyanın gelişmiş ülkelerinde kabul gören ultra pure su arıtma sistemimiz ile sizlere güvenilir diyaliz hizmetini sunmaktayız.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)
  • Biyokimya
  • Radyoloji
  • Mikrobiyoloji
  • Acil
  • Hemodiyaliz

Özel RFM Ankara Diyaliz Merkezi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel RFM Ankara Diyaliz Merkezi, Ankara ili Keçiören ilçesinde diyaliz merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Özel RFM Ankara Diyaliz Merkezi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Özel RFM Ankara Diyaliz Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.0 / 5

Özel RFM Ankara Diyaliz Merkezi 5 üzerinden 3.0 puan almıştır. Toplam 8 oy kullanılmış ve kurum hakkında henüz yorum yapılmamıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel RFM Ankara Diyaliz Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Sıla Keçiören Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi
320 metre uzaklıkta
Kavacık Subayevleri Mah. Şehit Ömer Halisdemir Blv. No:75
Subayevleri Çocuk Polikliniği
620 metre uzaklıkta
Şehit Makbule Sok. 6/A Kavacık Subayevleri
Ankasu Göz Hastalıkları Merkezi
800 metre uzaklıkta
Kavacık Mh. Atatürk Cd. Geziyolu Sk. No:12/30
Aydınlık Tıp Merkezi
830 metre uzaklıkta
Çevreli Cad. Çaba Sokak No:3 Aydınlıkevler
VM Medicalpark Ankara Keçiören Hastanesi
900 metre uzaklıkta
Kalaba Mah. 30. Sok. No:5 Keçiören
Akbak Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Merkezi
910 metre uzaklıkta
Şefkat Mah., Doktor Besim Ömer Cad. 5/A