Özel Sıla Keçiören Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi

Özel Sıla Keçiören Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi
Kurum Adı:Özel Sıla Keçiören Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi
Kategori:Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi
Şehir:Ankara
İlçe:Keçiören
Adres:Kavacık Subayevleri Mah. Şehit Ömer Halisdemir Blv. No:75
Telefon:0 (312) 347-4422
Web Sitesi:silafiziktedavi.comHata Bildir
39.96808332.874637

Kurum Hakkında

Özel Sıla Keçiören Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi, Ankara ili Keçiören ilçesinde fizik tedavi ve rehabilitasyon merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Ankara'da iki ayrı merkezimizle vermekte olduğumuz Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hizmetleri Grubumuzun önderlik yaptığı hizmet alımları alanında da başarılı projelere imza atmıştır.

Merkezimizde Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon içerikli tüm tıbbi cihaz ve donanımlar mevcuttur. Teşhis ve tedavi bütünlüğünü sağlayarak en kısa zamanda hasta kabulünün gerçekleşmesi, takip sürecinin planlanması ve sonuç alıncaya dek hasta orijinli hizmet anlayışıyla çalışmakta olan merkezimiz bölgesinde ilk merkezlerden biridir. Bugüne dek binlerce hastamıza şifa kaynağı olmuştur.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Özel Sıla Keçiören Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)
  • Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
  • Biyokimya
  • Nükleer Tıp
  • Radyoloji
  • Mikrobiyoloji

Harita ve Ulaşım Bilgileri

Yorum ve Şikayetler

Özden Dokuyucu
★★★★★
Ne zaman eklemlerimde bir ağrı olsa direkt başvurduğum hastanedir. Uzman doktorumuz Ayşe Karakaya hanımefendi gerçekten çok ilgili ve alakalı bir doktordur. Çalışanlarının çalışkan, özverili ve terbiyeli olduğu bir kurumdur. Sanki bütün çalışanlar özenle seçilmiş gibi. Yakın zamanda masaj çalışmaları da başlamış. Gülşen hanım bu konuda baya uzman bir hanımefendi. Çok güzel masaj yapıyor. Ağrısı olanlar özel masaj seansları da alabilirler. Tüm fizik tedavi teknikerleri de görevlerini en iyi şekilde yapıyorlar. Buradan Merve'lere, Seray'a, Hüseyin'e İlknur'a ve adını daha bilmediğim diğer çalışanlara çok teşekkür ediyorum. İyi ki varsın Sıla Fizik Tedavi.
Fatoş Mülayim
★★★★★
Uzun zamandır bel ağrısı çekiyordum doktor fizik tedavi almam gerektiğini söyledi Sılaya gittim çok memnun kaldım bütün çalışanlar ve terapistler çok ilgili tekrar teşekkürler..
Rafet çağlıdabakgil
★★★★★
Deneyimli, güler yüzlü personeliniz ve kaliteli hizmet anlayışınız dan dolayı çok teşekkürler başarılarınızın devamını diliyorum...
İsmail Çalışkan
★★★★★
Personel güleryüzlü, alanında uzman hekim ve fizyoterapistler var. Birebir ilgi alaka çok iyiydi. Tavsiye ederim.
Niyazi Balcı
★★
Topuk dikeni için gittim bizde yok dediler
Kaya Kilinc
28-4-2014 tarihinde muayaneye gittim 5.beş tl ödeyerek muayene oldum. tedavi için 30.otuz tl ödemeniz gerekiyor dendi anlaşma imzaladım. 3-5-2014 tarihinde çağrıldım. 50. elli tl ödemeniz gerekiyor dendi sebebini sordum yeni yasa geregi dendi
Bülent Süslü
★★★★★
Arzu Oktay doktora bana vermiş olduğu fizik-tedavi için çok ama çok teşekkürü bi borç biliyorum. Egerki bildirirseniz çok sevinirim.
Ağladıkça Nazlıcan
★★★★
Çalışan terapist uzmanların isimleri ve dallarını yazarsanız daha aydınlatıcı olur aslında.

Özel Sıla Keçiören Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.5 / 5

Özel Sıla Keçiören Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi 5 üzerinden 3.5 puan almıştır. Toplam 55 oy kullanılmış ve kurum hakkında 8 yorum yapılmıştır.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Özel RFM Ankara Diyaliz Merkezi
2003 yılında Altınpark karşısında, Protokol yolu üzerinde hizmete açılan binamız, standartlara uygun üst düzey teknolojilerin kullanıldığı diyaiz merkezi olarak planlanmıştır.
Özel Subayevleri Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Merkezi
Yaklaşık 25 yıldır Özel Subayevleri Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Merkezi adıyla Ankara'da pediatri uzman doktorlarımız ile hizmetlerimizi sürdürmeye devam ediyoruz.
Özel Aydınlık Tıp Merkezi
Özel Aydınlık Tıp Merkezi
525 metre uzaklıkta
Özel Aydınlık Tıp Merkezi kuruluşundan bu yana hasta memnuniyetini kendine ilke edinmiş olan güler yüzlü çalışanlarıyla hizmet vermektedir.
Özel Ankasu Göz Hastalıkları Merkezi
Merkezimizde tam teşekküllü ameliyathane, 6 adet muayene odası, Argon lazer, Yag lazer, OCT, Bilgisayarlı Görme Alanı, Pakimetri, FFA cihazlarıyla da hizmet vermekteyiz.
Özel Akropol Hastanesi
Özel Akropol Hastanesi
931 metre uzaklıkta
Özel Akropol Hastanesi uzman hekim, hemşire ve yardımcı sağlık personeli kadrosuyla hizmet vermektedir.
Özel VM Medicalpark Ankara Keçiören Hastanesi
Medical Park’ın Ankara’daki ikinci şubesi olan VM Medical Park Ankara Hastanesi deneyimli hekim kadrosu, multidisipliner tanı ve tedavi yaklaşımı, yenilikçi tıp teknolojileri, hasta odaklı hizmet anlayışı ile değer katılmış sağlık
Özel Görkem Diyaliz Merkezi
1200 metre kare kullanımın alanına sahip olan merkezimiz üç kattan oluşmakta nitelikli kadromuzla 39+1 cihaz kapasitesiyle hizmet sunmaktayız.
Özel FMC Keçiören Diyaliz Merkezi
Özel FMC Keçiören Diyaliz Merkezinde haftanın 6 günü 50 cihaz ve yatak kapasitesi ile hemodiyaliz ve ev hemodiyalizi hizmeti verilmektedir.
Özel Akbak Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Merkezi
Özel Akbak Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Merkezinde sadece çocuk hastalıkları ve acil branşlarında hizmet verilmektedir.
Kurum Bilgileri Hatalı mı?

Özel Sıla Keçiören Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi ile ilgili yanlış, eksik veya güncel olmayan bilgileri bize iletmek için buraya tıklayınız ✉