Özel Sıla Keçiören Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi

Özel Sıla Keçiören Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi
Kurum Adı:Özel Sıla Keçiören Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi
Kategori:Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi
Şehir:Ankara
İlçe:Keçiören
Adres:Kavacık Subayevleri Mah. Şehit Ömer Halisdemir Blv. No:75
Telefon:0 (312) 347-4422
Web Sitesi:silafiziktedavi.comHata Bildir
39.96808332.874637

Kurum Hakkında

Ankara'da iki ayrı merkezimizle vermekte olduğumuz Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hizmetleri Grubumuzun önderlik yaptığı hizmet alımları alanında da başarılı projelere imza atmıştır.

Merkezimizde Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon içerikli tüm tıbbi cihaz ve donanımlar mevcuttur. Teşhis ve tedavi bütünlüğünü sağlayarak en kısa zamanda hasta kabulünün gerçekleşmesi, takip sürecinin planlanması ve sonuç alıncaya dek hasta orijinli hizmet anlayışıyla çalışmakta olan merkezimiz bölgesinde ilk merkezlerden biridir. Bugüne dek binlerce hastamıza şifa kaynağı olmuştur.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)
  • Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
  • Biyokimya
  • Nükleer Tıp
  • Radyoloji
  • Mikrobiyoloji

Özel Sıla Keçiören Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Sıla Keçiören Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi, Ankara ili Keçiören ilçesinde fizik tedavi ve rehabilitasyon merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Özden Dokuyucu
★★★★★
Ne zaman eklemlerimde bir ağrı olsa direkt başvurduğum hastanedir. Uzman doktorumuz Ayşe Karakaya hanımefendi gerçekten çok ilgili ve alakalı bir doktordur. Çalışanlarının çalışkan, özverili ve terbiyeli olduğu bir kurumdur. Sanki bütün çalışanlar özenle seçilmiş gibi. Yakın zamanda masaj çalışmaları da başlamış. Gülşen hanım bu konuda baya uzman bir hanımefendi. Çok güzel masaj yapıyor. Ağrısı olanlar özel masaj seansları da alabilirler. Tüm fizik tedavi teknikerleri de görevlerini en iyi şekilde yapıyorlar. Buradan Merve'lere, Seray'a, Hüseyin'e İlknur'a ve adını daha bilmediğim diğer çalışanlara çok teşekkür ediyorum. İyi ki varsın Sıla Fizik Tedavi.
Fatoş Mülayim
★★★★★
Uzun zamandır bel ağrısı çekiyordum doktor fizik tedavi almam gerektiğini söyledi Sılaya gittim çok memnun kaldım bütün çalışanlar ve terapistler çok ilgili tekrar teşekkürler..
Rafet çağlıdabakgil
★★★★★
Deneyimli, güler yüzlü personeliniz ve kaliteli hizmet anlayışınız dan dolayı çok teşekkürler başarılarınızın devamını diliyorum...
İsmail Çalışkan
★★★★★
Personel güleryüzlü, alanında uzman hekim ve fizyoterapistler var. Birebir ilgi alaka çok iyiydi. Tavsiye ederim.
Niyazi Balcı
★★
Topuk dikeni için gittim bizde yok dediler
Kaya Kilinc
28-4-2014 tarihinde muayaneye gittim 5.beş tl ödeyerek muayene oldum. tedavi için 30.otuz tl ödemeniz gerekiyor dendi anlaşma imzaladım. 3-5-2014 tarihinde çağrıldım. 50. elli tl ödemeniz gerekiyor dendi sebebini sordum yeni yasa geregi dendi
Bülent Süslü
★★★★★
Arzu Oktay doktora bana vermiş olduğu fizik-tedavi için çok ama çok teşekkürü bi borç biliyorum. Egerki bildirirseniz çok sevinirim.
Ağladıkça Nazlıcan
★★★★
Çalışan terapist uzmanların isimleri ve dallarını yazarsanız daha aydınlatıcı olur aslında.

Özel Sıla Keçiören Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.4 / 5

Özel Sıla Keçiören Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi 5 üzerinden 3.4 puan almıştır. Toplam 54 oy kullanılmış ve kurum hakkında 8 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Sıla Keçiören Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

RFM Ankara Diyaliz Merkezi
320 metre uzaklıkta
Subayevleri Şehit Ömer Halisdemir Bulvarı No:115
Subayevleri Çocuk Polikliniği
420 metre uzaklıkta
Şehit Makbule Sok. 6/A Kavacık Subayevleri
Aydınlık Tıp Merkezi
520 metre uzaklıkta
Çevreli Cad. Çaba Sokak No:3 Aydınlıkevler
Ankasu Göz Hastalıkları Merkezi
910 metre uzaklıkta
Kavacık Mh. Atatürk Cd. Geziyolu Sk. No:12/30
Akropol Hastanesi
930 metre uzaklıkta
Aydınlıkevler Mah. Uzayan Sok. No:99 Altındağ
VM Medicalpark Ankara Keçiören Hastanesi
1 km. uzaklıkta
Kalaba Mah. 30. Sok. No:5 Keçiören