Ankara şehir merkezi ve ilçelerde faaliyet gösteren 22 adet Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi listelenmiştir. Ankara ilinde toplam 219 farklı sağlık kurumu hizmet sunmaktadır. Diğer kurumların listesine ulaşmak için üst menüden Ankara yazısına tıklayabilirsiniz.

Ankara Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezleri Listesi

Ayaş
Başkent Üniversitesi Ayaş Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi
★★★☆☆· Ayaş / Ankara
Profesyonel sağlık ekibi, kondisyon salonu ve kütüphanesi ile termal tesis özelliği taşıyan Başkent Üniversitesi Ayaş Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi 1998 Yılından itibaren TS-EN-ISO 9001 Kalite Sistem Belgesi ve standartlarına uygun faaliyet göstermektedir.
Çankaya
Ankara Şehir Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi
★★★☆☆· Çankaya / Ankara
Avrupa’nın en büyük hastane kampüsü içinde yer alan Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi, fiziksel imkanlarının yanısıra tecrübeli kadrosu ile ülkemizin en büyük ve modern rehabilitasyon merkezi konumundadır.
Özel Kuantum Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi
★★★☆☆· Çankaya / Ankara
Hareket Özgürlüğünüzü Kazanın sloganıyla, 2006 Yılında faaliyetine başlayan Kuantum Fizik Tedavi Ve Rehabilitasyon Merkezi, bugüne dek yaklaşık 25. 000 hastaya hizmet vermiştir.
Özel Aktif Yaşam Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi
★★★☆☆· Çankaya / Ankara
Aktif Yaşam fizik tedavi ve rehabilitasyon alanında güler yüzlü ve kaliteli hizmeti sunarak en kısa sürede yeterli fonksiyonel kapasiteye ulaşmanızı amaçlar.
Özel Du-Çe Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi
★★★☆☆· Çankaya / Ankara
Nisan 2007'de hizmete açılan Özel Du-Çe Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi, modern tıbbın gerektirdiği tüm fizik tedavi ve rehabilitasyon donanımı ve yeni tedavi yaklaşımları ile Ankara'nın en kapsamlı merkezleri arasındadır.
Özel Fizyomed Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi
★★★☆☆· Çankaya / Ankara
Özel Fizyomed Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi olarak felçli, yaşlı ve ameliyatlı hastalarımıza evlerinde Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon ayrıcalığı sunuyoruz.
Özel Maltepe Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi
★★★★☆· Çankaya / Ankara
Özel Maltepe Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi 08:00 - 20:00 saatleri arası ayaktan fizik tedavi rehabilitasyon hizmeti vermektedir.
Ürofiz Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi
★★★★☆· Çankaya / Ankara
Ürofiz Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi olarak Ankara da çok modern bir yapı yaparak 5 katlı kendi kliniğimizi kurduk.
Özel Medoran Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi
★★★☆☆· Çankaya / Ankara
Yaklaşık 1500 metrekarelik kapalı alanda, en son teknolojik medikal cihaz ve kaliteli hizmet anlayışıyla ve alanının başarılı uzman doktor ve fizyoterapistleriyle hizmet vermektedir.
Özel Enerji Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi
★★★★☆· Çankaya / Ankara
Özel Enerji Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi yenilenmiş fiziki şartlar ve imkanlarla beraber hastalarımıza kaliteli ve özverili hizmetler sunmaya devam etmektedir.
Gaziler Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Eğitim ve Araştırma Hastanesi
★★★★☆· Çankaya / Ankara
2000 yılında hizmete giren Gaziler Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon merkezi, 2016 yılından itibaren Sağlık Bakanlığı bünyesinde tüm halkımıza fizik tedavi hizmeti sunmaya devam etmektedir.
Özel Fizitek Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi
★★☆☆☆· Çankaya / Ankara
Fizitek Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi, güler yüzlü ve deneyimli kadrosu ve modern fizik tedavi cihazlarıyla fizik tedavi ve rehabilitasyon alanında dünya standartlarında hizmet vermeyi amaçlamaktadır.
Çubuk
Özel Devapark Tıp Merkezi
★★★☆☆· Çubuk / Ankara
Özel Devapark Tıp Merkezi olarak hastalarımıza daha geniş ve kaliteli sağlık hizmeti sunmaya ve bu hizmeti her geçen gün arttırmaya devam ediyoruz.
Etimesgut
Özel Diafiz Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi
★★★☆☆· Etimesgut / Ankara
Özel Diafiz Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Tıp Merkezi; Sağlık Bakanlığı'ndan özel çalışma belgeli ve ruhsatlı tam teşekküllü bir A sınıfı Fizik Tedavi Ve Rehabilitasyon Tıp merkezidir.
Gölbaşı
Özel Ortadoğu Fizik Tedavi Hastanesi
★★★☆☆· Gölbaşı / Ankara
Hastanemiz 7000 metrekare yeşil alan üzerine kurulu, 300 metrekare rehabilitasyon salonu ile Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon alanında yüksek teknolojiye sahip cihazlarla özel olarak dizayn edilmiş ve hastalarımızın hizmetine sunulmuştur.
Özel Mia Tıp Merkezi
Gölbaşı / Ankara
Huzurevi ve Yaşlı Bakım Merkezi ile Özel Engelli Bakım Merkezinde daimi kalan misafirler MİA Tıp Merkezi’nde cerrahi dışı tüm tıbbi tedavilerini olabilmekte aynı zamanda Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon kısmında en iyi uzmanlarla tedavi görmektedirler.
Güdül
Özel Dr. Erdal Coşkun Fizik Tedavi Ve Rehabilitasyon Merkezi
★★★★☆· Güdül / Ankara
Özel Dr. Erdal Coşkun Fizik Tedavi Ve Rehabilitasyon Merkezi, Hitit Ayaş Termal Tatil Köyü'nde modern tıbbın imkanlarını termal suyun şifasıyla bir araya getirerek sağlığınıza değer katıyor.
Keçiören
Özel Pınar Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi
★★★☆☆· Keçiören / Ankara
Pınar Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon merkezi çağdaş anlayışla oluşturulmuş ekibi ve modern fizik tedavi cihazlarıyla uzmanlığındaki tüm problemlerde tedavi ve koruyucu egzersiz programlarını başarıyla uygulamaktadır.
Özel Sıla Keçiören Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi
★★★☆☆· Keçiören / Ankara
Özel Sıla Keçiören Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi fizik tedavi ve rehablitasyon hizmetleri firmamızın uzman fizik tedavi ve rehabilitasyon doktorları ve tıbbi personelince verilmektedir.
Mamak
Özel Sıla Mamak Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi
★★★☆☆· Mamak / Ankara
Özel Sıla Keçiören Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezinde fizik tedavi ve rehablitasyon hizmetleri firmamızın uzman fizik tedavi ve rehabilitasyon doktorları ve tıbbi personelince verilmektedir.
Özel Dr. Salih Mert Tıp Merkezi
Mamak / Ankara
Özel Dr. Salih Mert Tıp Merkezi alanında uzman fizyoterapist eşliğinde fizik tedavi ve rehabilitasyon hizmeti sunmaktadır.

Toplam 2 sayfanın 1. sayfasındasınız.

İlk Sayfa 2  Sonraki Sayfa »

Yorum ve Şikayetler
Ertan Karabıyık
Ertan Karabıyık · 6 Mayıs 2022
10 dakikadır telefonla bağlanmaya çalışıyorum 10 dakikadır bekleyen sayısı 2 dir diyor galiba telefon başında kimse...
Ayfer Yılmaz
Ayfer Yılmaz · 5 Mayıs 2022
Özel Sıla Mamak Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezine yeni başladım. Açıkçası iş yerime yakın diye gittim. Ancak...
Yasir Duyar
Yasir Duyar · 25 Mart 2022
Kurum olarak temizlik, hizmet, ilgi alaka olarak tek kelime ile mükemmeldi gitmek isteyenler hiç düşünmeden gidebil...
Ali Coskunlu
Ali Coskunlu · 25 Şubat 2022
Berna ve Öznur hanıma ilgi ve davranışlarından dolayı çok teşekkür eder sağlıklı mutlu günler diliyorum....
Hatice Kaya
Hatice Kaya · 18 Şubat 2022
Uyguladığı tedavi ve alakadan dolayı Berna Hanıma çok teşekkür ederiz....