Ankara şehir merkezi ve ilçelerde faaliyet gösteren 23 adet Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi listelenmiştir. Ankara ilinde toplam 228 farklı sağlık kurumu hizmet sunmaktadır. Diğer kurumların listesine ulaşmak için üst menüden Ankara yazısına tıklayabilirsiniz.

Ankara Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezleri Listesi

Altındağ
Ankara Fizik Tedavi Rehabilitasyon Eğitim ve Araştırma Hastanesi
★★★☆☆· Altındağ / Ankara
Ülkemizde Sağlık Bakanlığı bünyesinde tıbbi rehabilitasyon alanında hizmet veren ilk yataklı merkez olup hastanemiz 270 yatak kapasitesine sahip olup 6 Klinik bünyesinde Nörolojik ve Ortopedik Rehabilitasyon ağırlıklı hizmet vermektedir.
Ayaş
Başkent Üniversitesi Ayaş Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi
★★★☆☆· Ayaş / Ankara
Profesyonel sağlık ekibi, kondisyon salonu ve kütüphanesi ile termal tesis özelliği taşıyan Başkent Üniversitesi Ayaş Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi 1998 Yılından itibaren TS-EN-ISO 9001 Kalite Sistem Belgesi ve standartlarına uygun faaliyet göstermektedir.
Çankaya
Özel Kuantum Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi
★★★☆☆· Çankaya / Ankara
Hareket Özgürlüğünüzü Kazanın sloganıyla, 2006 Yılında faaliyetine başlayan Kuantum Fizik Tedavi Ve Rehabilitasyon Merkezi, bugüne dek yaklaşık 25. 000 hastaya hizmet vermiştir.
Özel Aktif Yaşam Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi
★★★☆☆· Çankaya / Ankara
Aktif Yaşam fizik tedavi ve rehabilitasyon alanında güler yüzlü ve kaliteli hizmeti sunarak en kısa sürede yeterli fonksiyonel kapasiteye ulaşmanızı amaçlar.
Özel Du-Çe Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi
★★★☆☆· Çankaya / Ankara
Nisan 2007'de hizmete açılan Özel Du-Çe Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi, modern tıbbın gerektirdiği tüm fizik tedavi ve rehabilitasyon donanımı ve yeni tedavi yaklaşımları ile Ankara'nın en kapsamlı merkezleri arasındadır.
Özel Fizmer Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi
★★★☆☆· Çankaya / Ankara
Özel Fizmer Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi 4 Ekim 2005 tarihinde etik değerler doğrultusunda kaliteli hizmet vermek amacıyla kurulmuştur.
Özel Fizyomed Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi
★★★☆☆· Çankaya / Ankara
Özel Fizyomed Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi olarak felçli, yaşlı ve ameliyatlı hastalarımıza evlerinde Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon ayrıcalığı sunuyoruz.
Özel Fonksiyon Manuel Fizyoterapi Merkezi
★★☆☆☆· Çankaya / Ankara
Manuel Terapinin temel amacı kişide varolan problemlerin sebeplerini bulmak ve ortadan kaldırmaktır.
Özel Maltepe Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi
★★★★☆· Çankaya / Ankara
Özel Maltepe Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi 08:00 - 20:00 saatleri arası ayaktan fizik tedavi rehabilitasyon hizmeti vermektedir.
Ürofiz Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi
★★★★☆· Çankaya / Ankara
Ürofiz Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi olarak Ankara da çok modern bir yapı yaparak 5 katlı kendi kliniğimizi kurduk.
Özel Medoran Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi
★☆☆☆☆· Çankaya / Ankara
Yaklaşık 1500 metrekarelik kapalı alanda, en son teknolojik medikal cihaz ve kaliteli hizmet anlayışıyla ve alanının başarılı uzman doktor ve fizyoterapistleriyle hizmet vermektedir.
Özel Enerji Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi
Çankaya / Ankara
Özel Enerji Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi yenilenmiş fiziki şartlar ve imkanlarla beraber hastalarımıza kaliteli ve özverili hizmetler sunmaya devam etmektedir.
Gaziler Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Eğitim ve Araştırma Hastanesi
★★★★☆· Çankaya / Ankara
2000 yılında hizmete giren Gaziler Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon merkezi, 2016 yılından itibaren Sağlık Bakanlığı bünyesinde tüm halkımıza fizik tedavi hizmeti sunmaya devam etmektedir.
Özel Fizitek Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi
★☆☆☆☆· Çankaya / Ankara
Fizitek Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi, güler yüzlü ve deneyimli kadrosu ve modern fizik tedavi cihazlarıyla fizik tedavi ve rehabilitasyon alanında dünya standartlarında hizmet vermeyi amaçlamaktadır.
Çubuk
Özel Devapark Tıp Merkezi
★★★☆☆· Çubuk / Ankara
Özel Devapark Tıp Merkezi olarak hastalarımıza daha geniş ve kaliteli sağlık hizmeti sunmaya ve bu hizmeti her geçen gün arttırmaya devam ediyoruz.
Etimesgut
Özel Diafiz Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi
★★☆☆☆· Etimesgut / Ankara
Özel Diafiz Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Tıp Merkezi; Sağlık Bakanlığı'ndan özel çalışma belgeli ve ruhsatlı tam teşekküllü bir A sınıfı Fizik Tedavi Ve Rehabilitasyon Tıp merkezidir.
Gölbaşı
Özel Ortadoğu Fizik Tedavi Hastanesi
★★★☆☆· Gölbaşı / Ankara
Hastanemiz 7000 metrekare yeşil alan üzerine kurulu, 300 metrekare rehabilitasyon salonu ile Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon alanında yüksek teknolojiye sahip cihazlarla özel olarak dizayn edilmiş ve hastalarımızın hizmetine sunulmuştur.
Özel Mia Tıp Merkezi
Gölbaşı / Ankara
Huzurevi ve Yaşlı Bakım Merkezi ile Özel Engelli Bakım Merkezinde daimi kalan misafirler MİA Tıp Merkezi’nde cerrahi dışı tüm tıbbi tedavilerini olabilmekte aynı zamanda Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon kısmında en iyi uzmanlarla tedavi görmektedirler.
Güdül
Özel Dr. Erdal Coşkun Fizik Tedavi Ve Rehabilitasyon Merkezi
★★★★☆· Güdül / Ankara
Özel Dr. Erdal Coşkun Fizik Tedavi Ve Rehabilitasyon Merkezi, Hitit Ayaş Termal Tatil Köyü'nde modern tıbbın imkanlarını termal suyun şifasıyla bir araya getirerek sağlığınıza değer katıyor.
Keçiören
Özel Pınar Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi
★★☆☆☆· Keçiören / Ankara
Pınar Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon merkezi çağdaş anlayışla oluşturulmuş ekibi ve modern fizik tedavi cihazlarıyla uzmanlığındaki tüm problemlerde tedavi ve koruyucu egzersiz programlarını başarıyla uygulamaktadır.
Özel Sıla Keçiören Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi
★★★☆☆· Keçiören / Ankara
Özel Sıla Keçiören Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi fizik tedavi ve rehablitasyon hizmetleri firmamızın uzman fizik tedavi ve rehabilitasyon doktorları ve tıbbi personelince verilmektedir.

Toplam 2 sayfanın 1. sayfasındasınız.

İlk Sayfa 2  Sonraki Sayfa »

Yorum ve Şikayetler
Özden Dokuyucu
Özden Dokuyucu · 25 Ocak 2021
Ne zaman eklemlerimde bir ağrı olsa direkt başvurduğum hastanedir. Uzman doktorumuz Ayşe Karakaya hanımefendi gerçe...
Deniz Köktürk
Deniz Köktürk · 29 Kasım 2019
Ben boyundan tam kilitlendim fıtık ileri derecede İsmail Boyraz hocamla tanıştık Bolu'da beni muayene ettikten sonr...
Yahya Berat Alpay
Yahya Berat Alpay · 29 Ağustos 2019
Telefon cevap vermiyor. Sonra meşgule düşüyor. Neden acaba?...
Derya Güler
Derya Güler · 26 Ekim 2018
Emekli sandığı emeklisiyim boyun ağrılarım var yatarak tedavi olabilirmiyim ne kadar fark oderim?...
Cevat Perçi
Cevat Perçi · 12 Temmuz 2018
Hastane eski olabilir ama fizyoterapistler çok iyi özellikle Yeliz hanım biz memnun kaldık....