Özel Enerji Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi

Özel Enerji Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi
Kurum Adı:Özel Enerji FTR Merkezi
Kategori:Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi - FTRM
Şehir:Ankara
İlçe:Çankaya
Adres:Ziyabey Cad. No:34 Balgat
Telefon:0 (312) 285-2540
39.90990632.818443

Kurum Hakkında

Özel Enerji Fizik Tedavi Ve Rehabilitasyon Merkezi, temmuz 2007 tarihinde, Ziyabey Caddesi 1421.sokak No:1/3 Balgat Çankaya adresinde hizmet vermeye başlamıştır. Yaklaşık altı yıl boyunca, hastalarımıza bu adreste en iyi hizmeti sunma anlayışını taşıyan merkezimiz, daima daha iyi ve kaliteli hizmet vermeyi hedeflemiş ve bu amaçla da Aralık 2013 tarihinde, Ziyabey Caddesi No:34 Balgat/Çankaya/Ankara adresine, sadece kendi hizmetlerine ait olan bir binaya taşınmıştır. Yenilenmiş fiziki şartlar ve imkanlarla beraber hastalarımıza kaliteli ve özverili hizmetler sunmaya devam edecek olmamız bizleri mutlu edecek ve gururlandıracaktır.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
  • Biyokimya
  • Nükleer Tıp
  • Radyoloji
  • Mikrobiyoloji

Özel Enerji Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Enerji Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi, Ankara ili Çankaya ilçesinde fizik tedavi ve rehabilitasyon merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Özel Enerji Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Özel Enerji Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Özel Enerji Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi henüz hiç oylanmamış. Vermek istediğiniz puan kadar yıldızın üzerine tıklayarak puan verebilirsiniz.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Enerji Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Fora Hiperbarik Oksijen Tedavi Merkezi

130 metre uzaklıkta

Ziyabey Cd. 1413. Sk. 4B/5 Balgat

Ürofiz Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi

260 metre uzaklıkta

Ziyabey Caddesi 13. Sokak No:4 Balgat

Veni Vidi Çankaya Göz Merkezi

290 metre uzaklıkta

Ziyabey Cad. 1421. Sok. No:9 Balgat

Ufuk Üniversitesi Doktor Rıdvan Ege Hastanesi

330 metre uzaklıkta

Konya Yolu Mevlana Bulvarı No:86 - 88 Balgat

Ankalife Kadın Sağlığı ve Tüp Bebek Merkezi

340 metre uzaklıkta

Ziyabey Cad. 1416 Sokak No:10 Balgat

Agem Ankara Gastroenteroloji Merkezi

430 metre uzaklıkta

Oğuzlar Mah. Osmanlı Cad. No: 12 Balgat