Özel Fora Hiperbarik Oksijen Tedavi Merkezi

Özel Fora Hiperbarik Oksijen Tedavi Merkezi
Kurum Adı:Özel Fora Hiperbarik Oksijen Tedavi Merkezi
Kategori:Oksijen Tedavi Merkezi
Şehir:Ankara
İlçe:Çankaya
Adres:Ziyabey Cd. 1413. Sk. 4B/5 Balgat
Telefon:0 (312) 285-5875
Web Sitesi:www.ankarahiperbarik.com.trHata Bildir
39.90876432.818177

Kurum Hakkında

Hiperbarik oksijen tedavisi alanında Ankara’da hizmet vermek üzere Ankara Hiperbarik Oksijen ve Yara Tedavi Merkezi Ltd. Şti. kurulmuş, bu şirkete ait Özel Fora Hiperbarik Oksijen Tedavi Merkezi de 16.10.2006 tarihinde Sağlık Bakanlığı tarafından ruhsatlandırılarak faaliyetine başlamıştır.

Günlük başvurularda hastaların ilk olarak hiperbarik oksijen tedavisiyle ilişkili olarak muayeneleri ve kayıtları yapılır. Tedaviye yanıt konusunda hasta ve doktoru bilgilendirilir. Tedaviler 2 saatlik seanslar halinde uygulanmakta, ilk seanslara gereğinde sağlık personeli eşlik etmektedir.

Günlük seanslar hasta ve merkeze en uygun saatlerde ve genel olarak aynı seanslar olacak şekilde planlanır. Hastaların günlük pansumanları, enjeksiyonları da yapılır. Kronik hastalıkları olan hastaların doktorlarımız tarafından en az haftalık aralarla takipleri, ilaç tedavileriyle ve cerrahi müdahaleyle ilgili değerlendirmeleri ve doktorlarıyla konsültasyonları da yapılmaktadır.

Amatör ve profesyonel dalgıç muayeneleri ve basınç testleri de istenen tetkiklerde sorun olmaması durumunda en geç yarım gün içinde tamamlanarak dalışa uygunluk raporları verilmektedir.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Su Altı Hastalıkları ve Hiperbarik Tıp
  • Hiperbarik Oksijen Tedavisi

Özel Fora Hiperbarik Oksijen Tedavi Merkezi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Fora Hiperbarik Oksijen Tedavi Merkezi, Ankara ili Çankaya ilçesinde oksijen tedavi merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Özel Fora Hiperbarik Oksijen Tedavi Merkezi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Özel Fora Hiperbarik Oksijen Tedavi Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
2.5 / 5

Özel Fora Hiperbarik Oksijen Tedavi Merkezi 5 üzerinden 2.5 puan almıştır. Toplam 6 oy kullanılmış ve kurum hakkında henüz yorum yapılmamıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Fora Hiperbarik Oksijen Tedavi Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Enerji Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi
130 metre uzaklıkta
Ziyabey Cad. No:34 Balgat
Ürofiz Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi
170 metre uzaklıkta
Ziyabey Caddesi 13. Sokak No:4 Balgat
Bahçeci Ankara Tüp Bebek Merkezi
230 metre uzaklıkta
Balgat Mh. Ziyabey Cad. 1416. Sk. No:10-10A
Agem Ankara Gastroenteroloji Merkezi
320 metre uzaklıkta
Oğuzlar Mah. Osmanlı Cad. No: 12 Balgat
Ufuk Üniversitesi Doktor Rıdvan Ege Hastanesi
330 metre uzaklıkta
Konya Yolu Mevlana Bulvarı No:86 - 88 Balgat
Ankara Balgat Diyaliz Merkezi
340 metre uzaklıkta
Oğuzlar Mh. Osmanlı Caddesi No:14