Özel Agem Ankara Gastroenteroloji Merkezi

Özel Agem Ankara Gastroenteroloji Merkezi
Kurum Adı:Özel Agem Ankara Gastroenteroloji Merkezi
Kategori:Poliklinik
Şehir:Ankara
İlçe:Çankaya
Adres:Oğuzlar Mah. Osmanlı Cad. No: 12 Balgat
Telefon:0 (312) 284-0360
Web Sitesi:KaydedilmemişHata Bildir
39.90614332.819635

Kurum Hakkında

Özel Agem Ankara Gastroenteroloji Merkezi, Ankara ili Çankaya ilçesinde poliklinik olarak faaliyet göstermektedir. 2006 yılından bu yana Özel Agem Ankara Gastroenteroloji Merkezi olarak Oğuzlar Mah. Osmanlı Cad. No:12 Balgat adresinde faaliyet göstermekteyiz. Hastalara uzman kadromuzla güvenilir, kaliteli, yakın gözlem altında hizmet vererek hasta memnuniyetini odak noktamız olarak hedeflemekteyiz.

AGEM(Ankara Gastroenteroloji Merkezi) olarak, modern tıp ve teknoloji de meydana gelen değişiklikleri yakından takip ederek, teşhis ve tedaviye yönelik her türlü gastroenterolojik işlemi merkezimizde gerçekleştirmekteyiz.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Gastroenteroloji
İşlemler
  • Gastroenteroloji Muayenesi
  • Gastroskopi
  • Sol Kolonoskopi
  • Kolonoskopi
  • Polipektomi

Harita ve Ulaşım Bilgileri

Yorum ve Şikayetler

Gün Başar
★★★★★
Agem, alanında çok seçkin, üst düzey sağlık hizmeti veren güvenilir bir kurum. Özellikle Doç Dr Burhan Şahin hekimlik ve insanî vasıfları ile temayüz etmiş çok değerli bir doktor. Süratli, isabeti ve hesaplı sağlık hizmeti almak isteyen herkese içtenlikle tavsiye ederim.

Özel Agem Ankara Gastroenteroloji Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.5 / 5

Özel Agem Ankara Gastroenteroloji Merkezi 5 üzerinden 3.5 puan almıştır. Toplam 64 oy kullanılmış ve kurum hakkında 1 yorum yapılmıştır.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Özel Ankara Balgat Diyaliz Merkezi
Özel Ankara Balgat Diyaliz Merkezi 2006 yılında kurulmuş olup uzman kadrosu ve 46+1 adet diyaliz cihazı ile hizmetlerine devam etmektedir.
Özel Fora Hiperbarik Oksijen Tedavi Merkezi
Özel Fora Hiperbarik Oksijen Tedavi Merkezi 2006 yılında Sağlık Bakanlığı tarafından ruhsatlandırılarak faaliyetine başlamıştır.
Özel Bahçeci Ankara Tüp Bebek Merkezi
Çankaya’da konumlanan merkezimiz Bahçeci Ankara Tüp Bebek Merkezi’nin Özellikleri: 1.350 metrekarelik hizmet alanı, embriyoloji laboratuvarı, 7 yatak kapasiteli hasta odaları, ameliyathaneler, uzman kadro.
Balgat Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Balgat Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi 2009 yılında, 40 standart ünit sayısı ile müstakil bir başhekimlik olarak faaliyete geçmiştir.
Ürofiz Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi
Ürofiz Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi olarak Ankara da çok modern bir yapı yaparak 5 katlı kendi kliniğimizi kurduk.
Özel Enerji Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi
Özel Enerji Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi yenilenmiş fiziki şartlar ve imkanlarla beraber hastalarımıza kaliteli ve özverili hizmetler sunmaya devam etmektedir.
Özel Memorial Ankara Hastanesi
Özel Memorial Ankara Hastanesi
469 metre uzaklıkta
42 bin metrekarelik kapalı alan ile başkentin en büyük özel hastanesi olan Memorial Ankara, üstün teknolojik altyapısıyla da öne çıkıyor.
Ufuk Üniversitesi Doktor Rıdvan Ege Hastanesi
Balgatta bulunan 120 yataklı Ufuk Üniversitesi Doktor Rıdvan Ege Hastanesi konusunda deneyimli ve uzmanlaşmış hekimlerden oluşmaktadır.
Özel Veni Vidi Çankaya Göz Merkezi
SGK ve özel sigortalarla anlaşmalı olarak, 200 metrekare kapalı alana sahip 4 katlı binamızda, vatandaşlarımıza göz sağlığı alanındaki en güncel tedavi olanaklarını sunuyoruz.
Kurum Bilgileri Hatalı mı?

Özel Agem Ankara Gastroenteroloji Merkezi ile ilgili yanlış, eksik veya güncel olmayan bilgileri bize iletmek için buraya tıklayınız ✉