Balgat Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

Balgat Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Kurum Adı:Balgat Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Kategori:Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Şehir:Ankara
İlçe:Çankaya
Adres:Oğuzlar Mh. Barış Manço Cad. No:22 Balgat
Telefon:0 (312) 284-2679
Web Sitesi:balgatadsm.saglik.gov.trHata Bildir
39.90314832.817584

Kurum Hakkında

Merkezimiz 16-11-2007 tarihinde 75. Yıl Ankara Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi'nin Balgat ek binası olarak hizmete açılmıştır. 04-01-2008 Tarih ve 145 sayılı makam onayı ile bir süre Gölbaşı Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi'nin ek binası olarak hizmet vermiştir. 22.01.2009 Tarih ve 2659 sayılı makam onayı ile Balgat Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi olarak faaliyet göstermeye başlayan merkezimizde 18-03-2009 tarihinden itibaren bu isim altında hasta kabulüne başlanmıştır.

Hedefimiz; çalışanlarımızın bilgi ve teknoloji donanımını en üst seviyede tutarak ve bunu sürekli kılarak uluslararası standartlara uygun bir ağız ve diş sağlığı hizmeti sunmaktır.

Merkezimizde, hastalarımızın daha iyi şartlarda tedavi görebilmeleri, hem hekimlerimizin hem de personelimizin ideal bir ortamda verimli ve mutlu çalışarak daha kaliteli hizmet sunabilmeleri için en kısa zamanda hizmet binamızın genişletilmesi yönünde çalışmaktayız.

Poliklinikler
  • Çocuk Diş Hekimliği
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)

Balgat Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Balgat Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, Ankara ili Çankaya ilçesinde ağız ve diş sağlığı merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır. Balgat Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Filiz Karabacak
★★★★★
Merhaba, Doktorumuz Pedo1 - Alev Altuntaş'a göstermiş olduğu hassasiyetine ve özellikle sabrı için kendisine ve tüm çalışanlarınıza teşekkür ederim.

Balgat Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.2 / 5

Balgat Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi 5 üzerinden 3.2 puan almıştır. Toplam 31 oy kullanılmış ve kurum hakkında 1 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Balgat Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Memorial Ankara Hastanesi
210 metre uzaklıkta
Balgat Mah. Mevlana Blv. 1422. Sok. No:4
Ankara Balgat Diyaliz Merkezi
360 metre uzaklıkta
Oğuzlar Mh. Osmanlı Caddesi No:14
Agem Ankara Gastroenteroloji Merkezi
380 metre uzaklıkta
Oğuzlar Mah. Osmanlı Cad. No: 12 Balgat
Koru Ankara Hastanesi
400 metre uzaklıkta
Kızılırmak Mah. 1450 Sk. No:13 Çukurambar
Bahçeci Ankara Tüp Bebek Merkezi
490 metre uzaklıkta
Balgat Mh. Ziyabey Cad. 1416. Sk. No:10-10A
Ürofiz Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi
590 metre uzaklıkta
Ziyabey Caddesi 13. Sokak No:4 Balgat