Ankara Çankaya devlet hastaneleri ve özel hastaneler randevu, telefon numaraları ve adres gibi bilgilere bu sayfadan erişebilirsiniz. Rehberimizde Çankaya ilçesinde 91 sağlık kurumu kayıtlı bulunmaktadır.

Ankara İli Çankaya İlçesi Sağlık Kurumları Listesi

Şehir Hastanesi
Ankara Bilkent Şehir Hastanesi
★★★★★· Şehir Hastanesi · Çankaya / Ankara
Bir sağlık kampüsü şeklinde inşa edilen Ankara Şehir Hastanesi Bilkent 8 tane branş hastanesini çatısı altında bulundurmakta ve günde 100 bin hastaya hizmet vermektedir.
Eğitim ve Araştırma Hastanesi
Ankara Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesi
★★★★☆· Eğitim ve Araştırma Hastanesi · Çankaya / Ankara
Ankara Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesi tıbbi ve teknik donanımı ile ulusal ve uluslararası alanda en yüksek düzeyde sağlık hizmeti amaçlamaktadır.
Üniversite Hastanesi
Ufuk Üniversitesi Doktor Rıdvan Ege Hastanesi
★★☆☆☆· Üniversite Hastanesi · Çankaya / Ankara
Balgatta bulunan 120 yataklı Ufuk Üniversitesi Doktor Rıdvan Ege Hastanesi konusunda deneyimli ve uzmanlaşmış hekimlerden oluşmaktadır.
Dr. Sami Ulus Hastanesi Turgut Özal Ek Binası
★★★☆☆· Üniversite Hastanesi · Çankaya / Ankara
Beştepe Hastanesi, Turgut Özal Üniversitesi Tıp Fakültesi'ne bağlı bir üniversite hastanesidir.
Başkent Üniversitesi Ankara Hastanesi
★★★★☆· Üniversite Hastanesi · Çankaya / Ankara
295 yataklı Başkent Üniversitesi Hastanesinde ve hastaneye bağlı, 90 yataklı Ayaş Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi ve 65 yataklı Yapracık Psiko-Sosyal Rehabilitasyon Merkezi gibi kuruluşları ile hizmet vermeyi sürdürmektedir.
Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi
★★★☆☆· Üniversite Hastanesi · Çankaya / Ankara
Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi Gazi Hastanesi çağdaş tıp eğitimi yanında hasta bakım hizmetlerini sürdürmektedir.
Devlet Hastanesi
Ankara 29 Mayıs Devlet Hastanesi
★★★☆☆· Devlet Hastanesi · Çankaya / Ankara
Türkiye Diyanet Vakfına ait TDV 29 Mayıs Özel Ankara Hastanesi kamuya devredilip 29 Mayıs Devlet Hastanesi olarak hizmet vermeye devam etmektedir.
Türkiye Yüksek İhtisas Eğitim ve Araştırma Hastanesi
★★★☆☆· Devlet Hastanesi · Çankaya / Ankara
Hastanemiz 1964 yılında hizmet vermeye başlamıştır. Sağlık Bakanlığı hastaneleri içerisinde kamu tüzel kişiliği olan ilk ve tek özerk statülü hastanedir. 500 yataklı hastanemizde 149 uzman hekim, 130 asistan, 449 hemşire olmak üzere 1600 kişi görev yapmaktadır.
Beytepe Murat Erdi Eker Devlet Hastanesi
★★★☆☆· Devlet Hastanesi · Çankaya / Ankara
Beytepe Asker Hastanesi 2016 yılından itibaren sağlık bakanlığına devir edilmiş ve Beytepe Murat Erdi Eker Devlet Hastanesi ismiyle hizmet vermeye devam etmektedir.
Özel Hastane
Özel Çankaya Hastanesi
★★★☆☆· Özel Hastane · Çankaya / Ankara
Özel Çankaya Hastanesi 1968 yılında bugün halen bulunduğu Kavaklıdere Bülten Sokak'daki yerinde kurulmuş olan Ankara'nın ilk özel hastanesidir.
Özel Ortadoğu 19 Mayıs Hastanesi
★★★☆☆· Özel Hastane · Çankaya / Ankara
Özel Ortadoğu 19 Mayıs Hastanesi, 15 branşda üstün hizmet kalitesini anlayışıyla ayaktan ve yatarak sağlık hizmetini en iyi şekilde vermeyi hedeflemiştir.
Özel Bayındır Hastanesi Kavaklıdere
★★★☆☆· Özel Hastane · Çankaya / Ankara
Bayındır Hastanesi Kavaklıdere; 2 adet tam teşekküllü ameliyathane, 24 saat hizmet veren Acil Servis, 31 muayene ve 20 tetkik ünitesi ile 1998 yılı Aralık ayında hizmete açılmıştır.
Özel Medisun Çayyolu Hastanesi
★★★☆☆· Özel Hastane · Çankaya / Ankara
Özel Medisun Çayyolu Hastanesi, 4.000 m2 kapalı alana kurulmuş olup; 2 Ameliyat Salonu, 1 Lokal Cerrahi Odası, 15 Yeni Doğan Yoğun Bakım, 11 Genel Yoğun Bakım, 4 Koroner Yoğun Bakım olmak üzere toplamda 75 hasta yatağı kapasitelidir.
Özel Memorial Ankara Hastanesi
★★★☆☆· Özel Hastane · Çankaya / Ankara
42 bin metrekarelik kapalı alan ile başkentin en büyük özel hastanesi olan Memorial Ankara, üstün teknolojik altyapısıyla da öne çıkıyor.
Özel Liv Hospital Ankara Hastanesi
★★★★☆· Özel Hastane · Çankaya / Ankara
Liv Hospital Ankara, üstün uzman kadrosu ile 27 bin metrekare alanda, 150 yatak, 8 ameliyathane ile sağlıkta üst düzey kişiselleştirilmiş yaklaşımı hedefliyor.
Özel Güven Hastanesi
★★★★☆· Özel Hastane · Çankaya / Ankara
Dünya standartlarında sağlık hizmeti sunmak hedefiyle 1974 yılında kurulan Özel Ankara Güven Hastanesi, modern tıbbın gereklerini, yılların tecrübesi ile birleştirerek hastalarına aktarmaya devam ediyor.
Özel Acıbadem Ankara Hastanesi
Özel Hastane · Çankaya / Ankara
Acıbadem Ankara Hastanesi, Çankaya - Oranda 2012 yılında hizmete girdi. Ankara ve çevresindeki illere hizmet sunan Acıbadem Ankara, genel amaçlı bir hastane olarak konumlanıyor.
Özel Koru Ankara Hastanesi
★★★★☆· Özel Hastane · Çankaya / Ankara
Koru Ankara Hastanesi, akademik kökenli hekim kadroları, ileri teknoloji ve konforun buluştuğu tedavi olanakları, hasta memnuniyetinin üst düzeyde olduğu hizmet anlayışını ilke edinmiştir.
Medicana International Ankara Hastanesi
★★★☆☆· Özel Hastane · Çankaya / Ankara
Medicana International Ankara Hastanesi, modern teknolojisi ve teknik özellikleriyle dünyanın sayılı özel hastanesi arasında yer alan Medicana International Ankara Hastanesi, medikal onkoloji, kardiyoloji, kalp damar cerrahisi, radyasyon onkolojisi, tüp bebek, nükleer tıp, 24 saat acil sağlık hizmetleri ve hemodiyaliz hizmetlerini bünyesinde toplay
Özel Minasera Aldan Hastanesi
★★★☆☆· Özel Hastane · Çankaya / Ankara
Özel Minasera Aldan Hastanesi olarak tıbbi ve etik ilkelerden ödün vermeden, tecrübeli uzman hekim ve akademisyen kadromuzla sektörde sağlam adımlarla ilerlemek azmindeyiz.
Özel TOBB ETÜ Hastanesi
★★★☆☆· Özel Hastane · Çankaya / Ankara
Mesa Hastanesi TOBB tarafından satın alınıp ismi TOBB ETÜ Hastanesi olarak değiştirilmiştir. Hastane, 100 yatak kapasitesi ve 8 ameliyathane ile hizmet sunuyor.
Özel Magnet Hastanesi
★★★☆☆· Özel Hastane · Çankaya / Ankara
Özel Magnet Hastanesi, dünya standartlarındaki kaliteli hizmet anlayışını insan yaşamına gösterdiği özenle birleştiren ve bu doğrultuda hızlı ve etkin müdahale yaparak kişilerin yaşam kalitesini korumayı amaçlayan bir sağlık kuruluşudur.
Özel Kudret İnternational Hospital
★★★☆☆· Özel Hastane · Çankaya / Ankara
Kudret Sağlık Grubu'nun üçüncü hastanesi Kudret International Hospital, 13 farklı branşta 100 kişilik çalışan kadrosu ve ileri teknolojisi ile donatılmış akıllı hastane binası ile hizmet vermektedir.
Özel Çankaya Yaşam Hastanesi
★★★★☆· Özel Hastane · Çankaya / Ankara
Hastanemiz 22 yataklı lüks hasta odaları, 2 tam donanımlı ameliyathanesi, yoğun bakımları, tıbbi görüntüleme ve laboratuvar hizmetleri ile sağlık hizmeti sunmaktadır.
Özel Ankara Umut Hastanesi
★★★★★· Özel Hastane · Çankaya / Ankara
Kalp Damar Cerrahisi ve Kardiyoloji operasyonlarının yoğun olduğu Özel Ankara Umut Hastanesinde, Ortopedi, Genel Cerrahi, Plastik Cerrahi ve Kulak-Burun-Boğaz ameliyatları da başarılı bir biçimde gerçekleştirilmektedir.
Özel Yüzüncü Yıl Hastanesi
★★★☆☆· Özel Hastane · Çankaya / Ankara
Tecrübelerimizi yeni genç arkadaşlarla birleştirerek “A sınıfı” hastane olmanın da verdiği moralle Özel Yüzüncü Yıl Hastanesi binamızı yeniledik, kadromuzu güçlendirdik, kurumsal kimliği oluşturabilmek içinde yoğun çaba sarf ediyoruz.
Özel Lokman Hekim Akay Hastanesi
★★★★☆· Özel Hastane · Çankaya / Ankara
Ankara'nın Çankaya ilçesinde yaklaşık 18.000 m2 kapalı alanda kurulu 11 katlı hastane binası olarak 2016 yılı itibariyle sağlık hizmeti sunumuna başlamıştır.
Özel Mim Hastanesi
Özel Hastane · Çankaya / Ankara
Özel Mim Hastanesi, sağlık sektöründe Türkiye’nin önde gelen kuruluşlarından olmayı hedefleyerek Ankara Çankaya'da hizmetinizde.
Özel Bayındır Hastanesi Söğütözü
★★★☆☆· Özel Hastane · Çankaya / Ankara
Bayındır Hastanesi, Bayındır Holding'e bağlı olarak, Ankara'nın Söğütözü semtinde 15 Temmuz 1992 yılında hizmete başlamıştır.
Tıp Merkezi
Özel Yeni Med Tıp Merkezi
★★★☆☆· Tıp Merkezi · Çankaya / Ankara
Özel Yeni Med Tıp Merkezi en son teknolojilerle donanımlı ameliyathane, hasta gözlem odaları, poliklinik muayene odaları, teknik odaları, laboratuvar, acil servis ünitesi ile hizmet vermektedir.
Özel Güven Çayyolu Tıp Merkezi
★★★★☆· Tıp Merkezi · Çankaya / Ankara
Özel Güven Çayyolu Tıp Merkezi hasta dostu, kullanım kolaylığı sağlayan, modern mekanları ile kolay ulaşılabilir, kısa zamanda sonuçlanabilir ayaktan teşhis ve tedavi hizmetleri ile günübirlik tedaviler sunmaktadır.
Özel İnkılap Özkaya Tıp Merkezi
★★★☆☆· Tıp Merkezi · Çankaya / Ankara
İnkılap Özkaya Tıp Merkezi, Kızılay İnkılap sokak adresinde, müstakil bir binada tıbbi cihazlar ile donatılmış 24 saat ameliyat imkanı ile siz değerli hastalarımızın hizmetine açılmıştır.
Özel Ankara Cerrahi Tıp Merkezi
★★★★☆· Tıp Merkezi · Çankaya / Ankara
Ocak 2012 tarihinde yenilenen görünümü ile Özel Bio-Fiz Tıp Merkezi olarak hizmet veren kuruluşumuz, 2013 tarihinden itibaren Özel Ankara Cerrahi Tıp Merkezi olarak hizmetine devam etmektedir.
Özel AFM Güncel Genel Cerrahi Merkezi
★★★★★· Tıp Merkezi · Çankaya / Ankara
Özel Ankara Fıtık Merkezi, ülkemizin fıtık tedavisine özel ilk ve tek sağlık kuruluşudur.
Özel Medipark Tıp Merkezi
★★★☆☆· Tıp Merkezi · Çankaya / Ankara
Özel Medipark Tıp Merkezi Gaziosmanpaşa, Reşit Galip Caddesi No:10 adresinde bulunan merkezimiz yaklaşık 3000 m²'lik kapalı kullanım alanı bulunan, müstakil ve 6 katlı binasında, modern tıbbi donanımı ve geniş uzman kadrosu ile hizmet vermektedir.
Özel HLC Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Merkezi
Tıp Merkezi · Çankaya / Ankara
HLC Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Merkezi olarak, alanında uzman kadromuzla, Plastik Cerrahi, Medikal Estetik, Saç Ekimi ve Terapi alanlarında, Ankara’da profesyonel hizmet vermekteyiz.
Özel Engin Tıp Merkezi
Tıp Merkezi · Çankaya / Ankara
Özel Engin Tıp Merkezi acil ünitesi, ağız ve diş sağlığı, beslenme ve diyet, çocuk sağlığı ve hastalıkları, dahiliye, dermatoloji, genel cerrahi, göz hastalıkları, kadın hastalıkları ve doğum, kardiyoloji, nöroloji, laboratuvar ve radyoloji alanlarında hizmetinizdedir.
Özel Fizyocare Tıp Merkezi
★★★★★· Tıp Merkezi · Çankaya / Ankara
FizyoCare Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Tıp Merkezi; Prof.Dr. Birol Balaban hocamız ve ekibinin ciddi ve titiz çalışmaları sonucunda A tipi sağlık merkezi olarak faaliyete geçmiştir.
Özel Özkaya Tıp Merkezi
★★☆☆☆· Tıp Merkezi · Çankaya / Ankara
Özel Özkaya Tıp Merkezi, Milli Müdafaa Caddesinde, Güvenpark dolmuş durakları karşısında hizmet sunmaktadır.
Özel Uluğ Bey Tıp Merkezi
★★★★★· Tıp Merkezi · Çankaya / Ankara
Özel Uluğ Bey Tıp Merkezi, Prof. Dr. Yusuf Bayraktar tarafından 2019 yılında kuruldu. Merkezimiz, deneyimli doktor kadrosu ve sağlık personeliyle çağdaş bilime dayalı sağlık hizmeti sunmaktadır.

Şu an 1. sayfadasınız. Sonuçlar toplam 3 sayfa

İlk Sayfa 2 3  Sonraki Sayfa »

Yeni Eklenen Kurumlar
Ankara Bilkent Şehir Hastanesi
Bir sağlık kampüsü şeklinde inşa edilen Ankara Şehir Hastanesi Bilkent 8 tane branş hastanesini çatısı altında bulundurmakta ...
Özel Mim Hastanesi
Özel Mim Hastanesi, sağlık sektöründe Türkiye’nin önde gelen kuruluşlarından olmayı hedefleyerek Ankara Çankaya'da hizmetiniz...
Özel Veni Vidi Ümitköy Göz Merkezi
Ankara’nın Çankaya ilçesinde yer alan Özel Veni Vidi Göz Merkezi Ümitköy, Veni Vidi sağlık zincirinin bir parçası olma özelli...
Özel Uluğ Bey Tıp Merkezi
Özel Uluğ Bey Tıp Merkezi, Prof. Dr. Yusuf Bayraktar tarafından 2019 yılında kuruldu. Merkezimiz, deneyimli doktor kadrosu ve...
Yorum ve Şikayetler
Cuma Erdoğan
Cuma Erdoğan · 25 Ağustos 2021
Telefon numaralarınız özel bir laboraruar merkezine çıkıyor size nasıl ulaşabilirim. Benim no *** iş arkadaşlarım s...
Ibrahim Ethem
Ibrahim Ethem · 6 Ağustos 2021
Bugün annem için evde sağlık bölümünden randevu aldım. Annem 86 yaşında diş etleri çekildiği için üst damak bollaşt...
Adem Tiraş
Adem Tiraş · 9 Temmuz 2021
Kalp rahatsızlığım nedeniyle 1 haziran 2021 tarihinde Bayındır Hastaneleri Ankara Söğütözü şubesinde Bay pas ameliy...
Haldun Tasova
Haldun Tasova · 3 Mart 2021
Operatör arandığında devamlı meşgule atılıyor....