Ufuk Üniversitesi Doktor Rıdvan Ege Hastanesi

Ufuk Üniversitesi Doktor Rıdvan Ege Hastanesi
Kurum Adı:Ufuk Üniversitesi Doktor Rıdvan Ege Hastanesi
Kategori:Üniversite Hastanesi
Şehir:Ankara
İlçe:Çankaya
Adres:Konya Yolu Mevlana Bulvarı No:86 - 88 Balgat
Telefon:0 (312) 204-4000
39.91003232.814627

Kurum Hakkında

Balgat'ta bulunan Türkiye Trafik Kazaları Yardım Vakfınca, Ufuk Üniversitesi hizmetine ayrılan 220 yataklı Dr. Muhittin Ülker Acil Yardım ve Travmatoloji Hastanesi, Mayıs 2004 ayı içerisinde boşaltılıp onarımı yapıldıktan sonra, 120 yataklı modern bir Tıp Fakültesi Hastanesi'ne dönüştürülmüştür.

Hastanemiz başkentin merkezinde bulunan, 265 yatak sayısı ile hem yataklı servis hizmeti hem de ayaktan sağlık hizmeti vermekte olan bir vakıf üniversitesi hastanesidir. Konya yolu ile Eskişehir yolunun kesiştiği noktada yerleşmiş olan hastanemiz, hastalarımızın her türlü ulaşım aracı ile kolayca ulaşabilecekleri bir konumdadır.Hastanemizde tanı ve tedavi hizmetleri bilimsel gelişmelerin ışığında ve uluslararası standartlarda teknik donanıma sahip cihazlarla gerçekleştirilmektedir.

Hastanemiz, insan haklarına saygılı, hasta ve hasta yakınlarının haklarını koruyan ve gözeten, tıbbi deontoloji ve etik kurallara bağlı, çağdaş, bilimsel, yenilikçi ve güvenilir bir kurum olup kalıcı olmayı hedeflemektedir. Bu değerler doğrultusunda alanında uzmanlaşmış bir hekim kadrosu ile nitelikli ve doğru bir sağlık hizmeti sunmayı ilke edinmiştir. Sağlık hizmetlerimiz 24 saat kesintisiz, tüm teşhis ve tedavi hizmetlerini kapsamaktadır.

Bölümler
 • Acil Tıp
 • Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
 • Anesteziyoloji ve Reanimasyon
 • Beslenme ve Diyetetik
 • Beyin ve Sinir Cerrahisi
 • Çocuk Cerrahisi
 • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
 • Çocuk ve Ergen Ruh Sağlığı ve Hastalıkları
 • Deri ve Zührevi Hastalıkları
 • Enfeksiyon Hastalıkları ve Klinik Mikrobiyoloji
 • Fizik Tedavi ve Rehab.
 • Genel Cerrahi
 • Göğüs Cerrahisi
 • Göğüs Hastalıkları Ana Bilim Dalı
 • Göz Hastalıkları
 • İç Hastalıkları
 • Kadın Hastalıkları ve Doğum
 • Kalp ve Damar Cerrahisi
 • Kardiyoloji
 • Kulak Burun ve Boğaz Hastalıkları
 • Nöroloji
 • Nükleer Tıp
 • Ortopedi ve Travmatoloji
 • Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi
 • Radyoloji
 • Ruh Sağlığı ve Hastalıkları
 • Tıbbi Biyokimya
 • Tıbbi Patoloji
 • Üroloji

Ufuk Üniversitesi Doktor Rıdvan Ege Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Ufuk Üniversitesi Doktor Rıdvan Ege Hastanesi, Ankara ili Çankaya ilçesinde Üniversite hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Tülin Fırat Güler · 15 Aralık 2016

Ağız ve diş sağlığı merkrzinde alt çene implantlı protez yaptırdım. ancak yapılan protez çeneye uyum sağlamadığından defalarca doktoruma baş vurdum ise de çare bulmak yerine çenedeki yumuşak doku suçlu bulunarak baştan savuldum. Ancak tedavi başlamadan önce durumun böyle olacağı anlatılmadı. Protez esnerken, su içerken. yemek yerken ağzımdan çıkmakta.çok sıkıntı vermektedir. Sayın doktorum ise böyle idare edeceğimi söylemekte her başvurumda. İlgililerden ilgi bekliyorum.

Namık Codar · 6 Şubat 2014

31.12.2013 tarihinden bu yana acil servis yoğun bakımında yatmakta olan Annem Sevim Şaylan'a göstermiş olduğunuz yakın ilgi alaka dan dolayı tüm yoğun bakım çalışanları olan Dr. Süleyman Özdemir'e, Nöroloji servisinden Dr Alev Leventoğlu'na, Dr.Merve Ekinci Dr.Özlem hanım Anestezi'ci Hakan Yılmaz'a ve yoğun bakımda bulunan tüm hemşireler ve sağlık personeline Sevim Şaylan'ın oğlu Erhan Şaylan ve tüm Şaylan ailesi adına teşekkür eder saygılar sunarız...

Alperen Halici · 15 Ocak 2014

İyi akşamlar ben acil olarak Ufuk Hastanesine gittim zatürre teşhisiyle acil yatırdılar, 10 gun tedavi oldum. Çok iyi bir hastane

Elif Akın · 6 Kasım 2013

2. dereceden yanığa müdahale bile edilemiyor sebebi sorulunca ise doktorlarınız alakasız bir açıklama uğraşına giriyorlar. her müdehalenin yapılacağı acildeki bu durum hastahanenizin tamamen ilgisizliğinden kaynaklanıyor.

Gül Atik · 31 Mayıs 2013

Prof. Dr Meltem Ayli Hanıma gostermiş olduğu ilgi, samimiyet ve profesyonellik için çok teşekkur etmek istiyorum Türkiye'de en İyi hemotolog olarak tanımlayacagım bir kişi çok tesekkurler.

Fatma Özdemir Koroğlu · 9 Nisan 2013

Bende Kadın Doğum Bölümüne gidiyorum. Gebelik takibim yapılıyor. Şu an çok menmunum doğumu da orada yapmayı düşünüyorum.

Bekir Dabanlıoglu · 1 Şubat 2013

Babam hastanenizde bypass oldu durumu çok iyi ben böyle güzel bir hastane görmedim. Herkese ve tüm çalışanlara ve hemşehrimiz Prof Dr Gürbüz Erdoğan'a sonsuz teşekkürler.

Mesut Güngör · 5 Temmuz 2012

29/06/2012 tarihinde Doç.Dr. Alper Kaya tarafından sağ diz ön çapraz bağ ameliyatım yapıldı; hem insan olarak hem de doktor olarak Alper Hoca ve ekibi 10 numaralar, şiddetle tavsiye ediyorum ; ayrıca hemşireler ve yardımcı sağlık personelinin ilgisi de süperdi hepsine teşekkür ediyorum.

Mustafa Bedel · 13 Haziran 2012

Ben bugün *** bölümüne *** sonucumu göstermek için **** ile görüştüm. Ama hiç bir şekilde ne sonucumu düzgün bir şekilde inceledi ne de bana açıklayıcı bilgiler verdi. Hiç memnun kalmadım, hiç kimseye da tavsiye etmicem.

Cigo Eray Çakan · 12 Nisan 2012

Hastanenizde 1 Şubat 2012 tarihinde ortopedi bolümünde sağ diz çapraz bağ ve menisküs ameliyatı geçirdim, gerçekten çok memnun kaldım daha sonra 4 nisan 2012 de sol diz den çapraz bağ ameliyatı oldum bundan da çok memnunum. Ameliyatımı başarı ile gerçekleştiren, beni yeniden eski halime kavuşturan her muayenede bizzat benimle ilgilenen Doçent Dr. ALPER KAYA; ve emeği geçen tüm asistanlarına ve hastanedeki tüm personele teşekkürlerimi iletirim, hepsinden Allah razı olsun, saygılarımla.

Bilal Yıldırım · 3 Nisan 2012

Hematoloji uzmanı Dr. Güldane Hanım'a ve Prof. Dr. Meltem Hanım hocamıza teşekkürlerimi sunarım, görevlerinde başarılar dilerim.

Harika Alan · 4 Mart 2012

6 şubat akşamı annemi acil'den hastanenize yatırdık. Başta Gürbüz hoca olmak üzere 5 kat doktor (Esen hanım), hemşire ve ilgili personele tşk ederim. 15 şubat'ta taburcu olurken doktorumuzun da 3-4 kere çağırmasına rağmen diyetisyen gelmedi, çok fazla detaya girmeyeceğim. Sanırım biraz daha ciddiye alınması gerekiyor. Bir de park sorunu var. Ücretler çok fazla. Onbeş dk. veya iki saate de aynı ücreti ödüyorsunuz, iki saatten sonra ek ücret, çoğunluk şikayetçi, fiyatlarda düzenleme yapılmalı diye düşünüyorum. Başarı dolu sağlıklı günler dilerim.

Leman Emiral · 2 Mart 2012

Hastanenizde, 15 şubat 2012 tarihinde Ortopedi ve travmatoloji bölümünde diz ameliyatı geçirdim. Ameliyatımı başarı ile gerçekleştiren, beni sağlığıma kavuşturan Yrd. Doçent. Dr. BERK GÜÇLÜ'ye, Asistanı Dr. ÖMER BOZDUMAN'a ve emeği geçen tüm ameliyat ekibine ve hastane personeline teşekkürlerimi iletir, başarılarının devamını dilerim. Saygılarımla.

Ilknur Sahın · 28 Şubat 2012

Doğumumu bu hastanede yaptım, kontrollere geldiğimde memnundum fakat doğum sonrası hizmetten hiç memnun kalmadım hemşireler değil ama özellikle uzman doktorun tavrı cok soğuktu ben daha cok ilgilenilsin, kontroller düzenli olsun diye devlet hastanelerini tercih etmemiştim ama beklediğim gibi olmadı, doğum sonrası için de hiç bir şekilde bilgilendirilmedim, yeni doğan hizmetlerinin de yeterli olmadığını düşünüyorum.

Bülent Dizdar · 4 Şubat 2012

Haftasonu olan 4 Şubat 2012 tarihinde ilk kez hasta ziyaretine geldik. 5. katta ziyaret sonrası garaja inmek istediğimizde labirent gibi yollardan geçmek çok sıkıcıydı. Bir yolcu gemisi zabitanı olarak eğer ben zorlanıyorsan tüm insanlar çok daha fazla sıkıntı çekerler! Yönlendirme işaretleriniz çok eksik ve uygunsuzdur. Bilginize.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Ufuk Üniversitesi Doktor Rıdvan Ege Hastanesi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Ufuk Üniversitesi Doktor Rıdvan Ege Hastanesi 5 üzerinden 2.4 puan almıştır. Toplam 259 oy kullanılmış ve kurum hakkında 15 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Ufuk Üniversitesi Doktor Rıdvan Ege Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Ürofiz Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi

230 metre uzaklıkta

Ziyabey Caddesi 13. Sokak No:4 Balgat

Fonksiyon Manuel Fizyoterapi Merkezi

280 metre uzaklıkta

Kızılırmak Mah. Dumlupınar Bulvarı No:3A Next Level Ofis Binası 7.Kat

Bayındır Hastanesi Söğütözü

290 metre uzaklıkta

Kızılırmak Mah. 53. Cad. No:17 Söğütözü

Ankalife Kadın Sağlığı ve Tüp Bebek Merkezi

320 metre uzaklıkta

Ziyabey Cad. 1416 Sokak No:10 Balgat

Enerji Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi

330 metre uzaklıkta

Ziyabey Cad. No:34 Balgat

Fora Hiperbarik Oksijen Tedavi Merkezi

330 metre uzaklıkta

Ziyabey Cd. 1413. Sk. 4B/5 Balgat

Veni Vidi Çankaya Göz Merkezi

550 metre uzaklıkta

Ziyabey Cad. 1421. Sok. No:9 Balgat

Agem Ankara Gastroenteroloji Merkezi

610 metre uzaklıkta

Oğuzlar Mah. Osmanlı Cad. No: 12 Balgat