Özel Bahçeci Ankara Tüp Bebek Merkezi

Özel Bahçeci Ankara Tüp Bebek Merkezi
Kurum Adı:Özel Bahçeci Ankara Tüp Bebek Merkezi
Kategori:Tüp Bebek Merkezi
Şehir:Ankara
İlçe:Çankaya
Adres:Balgat Mh. Ziyabey Cad. 1416. Sk. No:10-10A
Telefon:03126661880
Web Sitesi:bahceci.comHata Bildir
39.90739932.816104

Kurum Hakkında

Özel Bahçeci Ankara Tüp Bebek Merkezi, Ankara ili Çankaya ilçesinde tüp bebek merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bebek sahibi olmak isteyen ancak İstanbul dışında yaşayan hastalarımıza da ulaşmak adına, 2017 yılında merkezlerimize bir yenisini daha ekledik. Çankaya’da konumlanan merkezimiz Bahçeci Ankara Tüp Bebek Merkezi’nin Özellikleri: 1.350 metrekarelik hizmet alanı, embriyoloji laboratuvarı, 7 yatak kapasiteli hasta odaları, ameliyathaneler, uzman kadro.

24 yıldır tüp bebek hizmeti sunan Bahçeci teknolojik yatırımlar ve uluslararası bilimsel iş birliklerinde de bulunmaktadır. Bahçeci Ankara Tüp Bebek Merkezi’nde verilen hizmetlerden, Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) hastaları da faydalanabilmektedir.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Özel Bahçeci Ankara Tüp Bebek Merkezi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Üroloji
  • Kadın Hastalıkları ve Doğum
  • Tüp Bebek

Harita ve Ulaşım Bilgileri

Yorum ve Şikayetler

Özel Bahçeci Ankara Tüp Bebek Merkezi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Özel Bahçeci Ankara Tüp Bebek Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.0 / 5

Özel Bahçeci Ankara Tüp Bebek Merkezi 5 üzerinden 3.0 puan almıştır. Toplam 6 oy kullanılmış ve kurum hakkında henüz yorum yapılmamıştır.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Ürofiz Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi
Ürofiz Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi olarak Ankara da çok modern bir yapı yaparak 5 katlı kendi kliniğimizi kurduk.
Özel Fora Hiperbarik Oksijen Tedavi Merkezi
Özel Fora Hiperbarik Oksijen Tedavi Merkezi 2006 yılında Sağlık Bakanlığı tarafından ruhsatlandırılarak faaliyetine başlamıştır.
Ufuk Üniversitesi Doktor Rıdvan Ege Hastanesi
Balgatta bulunan 120 yataklı Ufuk Üniversitesi Doktor Rıdvan Ege Hastanesi konusunda deneyimli ve uzmanlaşmış hekimlerden oluşmaktadır.
Özel Agem Ankara Gastroenteroloji Merkezi
2006 yılından bu yana Özel Agem Ankara Gastroenteroloji Merkezi olarak Oğuzlar Mah. Osmanlı Cad. No:12 Balgat adresinde faaliyet göstermekteyiz.
Özel Enerji Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi
Özel Enerji Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi yenilenmiş fiziki şartlar ve imkanlarla beraber hastalarımıza kaliteli ve özverili hizmetler sunmaya devam etmektedir.
Özel Ankara Balgat Diyaliz Merkezi
Özel Ankara Balgat Diyaliz Merkezi 2006 yılında kurulmuş olup uzman kadrosu ve 46+1 adet diyaliz cihazı ile hizmetlerine devam etmektedir.
Özel Memorial Ankara Hastanesi
Özel Memorial Ankara Hastanesi
429 metre uzaklıkta
42 bin metrekarelik kapalı alan ile başkentin en büyük özel hastanesi olan Memorial Ankara, üstün teknolojik altyapısıyla da öne çıkıyor.
Balgat Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Balgat Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi 2009 yılında, 40 standart ünit sayısı ile müstakil bir başhekimlik olarak faaliyete geçmiştir.
Kurum Bilgileri Hatalı mı?

Özel Bahçeci Ankara Tüp Bebek Merkezi ile ilgili yanlış, eksik veya güncel olmayan bilgileri bize iletmek için buraya tıklayınız ✉