Ankara şehir merkezi ve ilçelerde faaliyet gösteren 7 adet Tüp Bebek Merkezi listelenmiştir. Ankara ilinde toplam 232 farklı sağlık kurumu hizmet sunmaktadır. Diğer kurumların listesine ulaşmak için üst menüden Ankara yazısına tıklayabilirsiniz.

Ankara Tüp Bebek Merkezleri Listesi

Çankaya
Özel Anatolia Tüp Bebek ve Kadın Sağlığı Merkezi
Tüp Bebek Merkezi · Çankaya / Ankara
2005 yılında Ankara’da kurulan Anatolia Tüp Bebek ve Kadın Sağlığı Merkezi, Kalite göstergeleri olan ISO 9001/2015 ve ISO 15189 sahibi olup, güçlü ekibi ve son teknoloji laboratuvarı ile Türkiye’nin sayılı tüp bebek merkezleri arasındadır.
Özel Centrum Clinic Tüp Bebek Merkezi
Tüp Bebek Merkezi · Çankaya / Ankara
Centrum Klinik Tüp Bebek Merkezi, Ankara'da hizmet veren en tecrübeli merkezlerinden biri olup, teknolojinin tüm olanaklarının en verimli şekilde kullanılması amaçlamaktadır.
Özel Bahçeci Ankara Tüp Bebek Merkezi
Tüp Bebek Merkezi · Çankaya / Ankara
Çankaya’da konumlanan merkezimiz Bahçeci Ankara Tüp Bebek Merkezi’nin Özellikleri: 1.350 metrekarelik hizmet alanı, embriyoloji laboratuvarı, 7 yatak kapasiteli hasta odaları, ameliyathaneler, uzman kadro.
Özel Gen-Art Tüp Bebek Kadın Sağlığı ve Biyoteknoloji Merkezi
Tüp Bebek Merkezi · Çankaya / Ankara
Genart Kadın Sağlığı ve Tüp Bebek Merkezi, infertilite ve üreme biyoteknolojisi üzerine tam kapsamlı hizmet veren, hasta mutluluğuna odaklanan, güvenilir, biyoteknolojik gelişmeleri takip etmekle kalmayıp, dünya bilimine katkılar sağlamayı ve bilgi üretmeyi hedefleyen bir kliniktir.
Özel Ankara Tüp Bebek Merkezi
Tüp Bebek Merkezi · Çankaya / Ankara
Üreme Tıbbı alanında hizmet veren ekibimiz, 10 yılı aşkın bir süredir 2002 yılında kurulan Özel Ankara Tüp Bebek Merkezinde çalışmalarını sürdürmektedir.
Özel Gürgan Klinik Tüp Bebek Merkezi
Tüp Bebek Merkezi · Çankaya / Ankara
Gürgam Clinic Kadın Sağlığı, İnfertilite ve Tüp Bebek Merkezi kadın ve aile sağlığı konusunda hastalarına en güncel tanı ve tedavi hizmetlerini sunmaktadır.
Özel NovaArt Tüp Bebek Merkezi
Tüp Bebek Merkezi · Çankaya / Ankara
NovaArt Tüp Bebek Merkezi olarak, mesleki hayatlarını infertilite-tüp bebek konusuna adamış olan uzman hekim kadromuzla, en son teknolojik gelişmeleri kullanarak, size özel tedavi programlarını uygulamak ve mutluluğunuzu paylaşmak istiyoruz.

Toplam 1 sayfanın 1. sayfasındasınız.

İlk Sayfa

Yorum ve Şikayetler