Özel Gen-Art Tüp Bebek Kadın Sağlığı ve Biyoteknoloji Merkezi

Özel Gen-Art Tüp Bebek Kadın Sağlığı ve Biyoteknoloji Merkezi
Kurum Adı:Özel Gen-Art Tüp Bebek Kadın Sağlığı ve Biyoteknoloji Merkezi
Kategori:Tüp Bebek Merkezi
Şehir:Ankara
İlçe:Çankaya
Adres:Cinnah Caddesi No: 47/A
Telefon:0 (312) 442-6384
39.89335332.856928

Kurum Hakkında

Gen-Art Kadın Sağlığı Tüp Bebek ve Üreme Biyoteknolojisi Merkezi, 2002 yılında kurulmuştur. Merkezimiz, Cinnah Caddesi 47/A'da kendi binasında hizmet vermektedir. Gen-Art, otoparkı ve dinlenme alanlarıyla sadece bir tıbbi merkez olarak değil aynı zamanda kendinizi evinizde hissetmeniz için sevgiyle ve özenle hazırlanmış bir kliniktir. Ekibimiz, yardımsever, güler yüzlü ve ahlaki değerler çerçevesinde hizmet vermekte olup ihtiyacınız olan tedavi yöntemlerini planlamaktadır.

Preimplantasyon genetik tanının uygulandığı ve bu konuda tecrübesini kanıtlamış olan merkezimiz sadece kısırlık problemi çeken çiftlere değil aynı zamanda sağlıklı çocuk sahibi olma zorluğu taşıyan çiftlere de hizmet vermektedir.

Gebelik sırasında tetkik edilebilen her türlü genetik hastalık embriyo aşamasında da belirlenebilir. Gen-Art olarak embriyolarda genetik hastalıkların belirlenmesi ile ilgili olarak her geçen gün taradığımız hastalıkların sayısı artmakta olup merkezimiz özellikle Akdeniz Anemisi (Talasemi), Orak Hücre Anemisi, Sağırlık, Nijmegen, Kistik Fibroz, Spinal Kas Atrofisi gibi hastalıklarda aileleri sağlıklı çocuk sahibi yapmıştır.

Tekrarlayan başarısız Tüp Bebek denemeleri ve tekrarlayan kendiliğinden düşüklerin görüldüğü çiftlerde preimplantasyon genetik tanı uygulayarak pek çok ailenin yüzünü güldürdük.

Tüm gayretimiz dünyada gitgide teknolojisi ilerleyen Tüp Bebek yöntemlerinin gündemini takip etmek ve yenilikleri uygulamak olup tedavinin olumsuzluklarını en aza indirgemektir.

Özel Gen-Art Tüp Bebek Kadın Sağlığı ve Biyoteknoloji Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Gen-Art Tüp Bebek Kadın Sağlığı ve Biyoteknoloji Merkezi, Ankara ili Çankaya ilçesinde tüp bebek merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Özel Gen-Art Tüp Bebek Kadın Sağlığı ve Biyoteknoloji Merkezi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Özel Gen-Art Tüp Bebek Kadın Sağlığı ve Biyoteknoloji Merkezi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Özel Gen-Art Tüp Bebek Kadın Sağlığı ve Biyoteknoloji Merkezi 5 üzerinden 2.7 puan almıştır. Toplam 6 oy kullanılmış ve kurum hakkında 0 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Gen-Art Tüp Bebek Kadın Sağlığı ve Biyoteknoloji Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Anatolia Tüp Bebek Merkezi

20 metre uzaklıkta

Cinnah Caddesi No:54

Fizyomed Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi

360 metre uzaklıkta

Cinnah Cad. Mesnevi Sok. No:25/1 Çankaya

Cinnah Kalp Hastalıkları Merkezi

420 metre uzaklıkta

Cinnah Caddesi No:28/1 Çankaya

HRS Ankara Kadın Hastanesi

650 metre uzaklıkta

Güneş Sokak No:14 Kavaklıdere

MED-DİŞ Ağız-Diş Sağlığı Polikliniği

820 metre uzaklıkta

Arjantin Cad. Borazan Sok. No:8 GOP

Gismed İç Hastalıkları ve Gastroenteroloji Merkezi

840 metre uzaklıkta

Cinnah Cd. 110/3 Çankaya

Du-Çe Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi

920 metre uzaklıkta

Abdullah Cevdet Sokak No:9