Özel Gen-Art Tüp Bebek Kadın Sağlığı ve Biyoteknoloji Merkezi

Özel Gen-Art Tüp Bebek Kadın Sağlığı ve Biyoteknoloji Merkezi
Kurum Adı:Özel Gen-Art Tüp Bebek Kadın Sağlığı ve Biyoteknoloji Merkezi
Kategori:Tüp Bebek Merkezi
Şehir:Ankara
İlçe:Çankaya
Adres:Cinnah Cad. No: 47/A
Telefon:0 (312) 442-6384
Web Sitesi:www.genart.com.trHata Bildir
39.89335332.856928

Kurum Hakkında

Gen-Art Kadın Sağlığı Tüp Bebek ve Üreme Biyoteknolojisi Merkezi, 2002 yılında kurulmuştur. Merkezimiz, Cinnah Caddesi 47/A'da kendi binasında hizmet vermektedir. Gen-Art, otoparkı ve dinlenme alanlarıyla sadece bir tıbbi merkez olarak değil aynı zamanda kendinizi evinizde hissetmeniz için sevgiyle ve özenle hazırlanmış bir kliniktir. Ekibimiz, yardımsever, güler yüzlü ve ahlaki değerler çerçevesinde hizmet vermekte olup ihtiyacınız olan tedavi yöntemlerini planlamaktadır.

Preimplantasyon genetik tanının uygulandığı ve bu konuda tecrübesini kanıtlamış olan merkezimiz sadece kısırlık problemi çeken çiftlere değil aynı zamanda sağlıklı çocuk sahibi olma zorluğu taşıyan çiftlere de hizmet vermektedir.

Gebelik sırasında tetkik edilebilen her türlü genetik hastalık embriyo aşamasında da belirlenebilir. Gen-Art olarak embriyolarda genetik hastalıkların belirlenmesi ile ilgili olarak her geçen gün taradığımız hastalıkların sayısı artmakta olup merkezimiz özellikle Akdeniz Anemisi (Talasemi), Orak Hücre Anemisi, Sağırlık, Nijmegen, Kistik Fibroz, Spinal Kas Atrofisi gibi hastalıklarda aileleri sağlıklı çocuk sahibi yapmıştır.

Tekrarlayan başarısız Tüp Bebek denemeleri ve tekrarlayan kendiliğinden düşüklerin görüldüğü çiftlerde preimplantasyon genetik tanı uygulayarak pek çok ailenin yüzünü güldürdük.

Tüm gayretimiz dünyada gitgide teknolojisi ilerleyen Tüp Bebek yöntemlerinin gündemini takip etmek ve yenilikleri uygulamak olup tedavinin olumsuzluklarını en aza indirgemektir.

Özel Gen-Art Tüp Bebek Kadın Sağlığı ve Biyoteknoloji Merkezi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Gen-Art Tüp Bebek Kadın Sağlığı ve Biyoteknoloji Merkezi, Ankara ili Çankaya ilçesinde tüp bebek merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Özel Gen-Art Tüp Bebek Kadın Sağlığı ve Biyoteknoloji Merkezi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Özel Gen-Art Tüp Bebek Kadın Sağlığı ve Biyoteknoloji Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
2.7 / 5

Özel Gen-Art Tüp Bebek Kadın Sağlığı ve Biyoteknoloji Merkezi 5 üzerinden 2.7 puan almıştır. Toplam 7 oy kullanılmış ve kurum hakkında henüz yorum yapılmamıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Gen-Art Tüp Bebek Kadın Sağlığı ve Biyoteknoloji Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Anatolia Tüp Bebek ve Kadın Sağlığı Merkezi
20 metre uzaklıkta
Cinnah Cad. No:54
Fizyomed Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi
360 metre uzaklıkta
Cinnah Cad. Mesnevi Sok. No:25/1 Çankaya
HRS Ankara Kadın Hastanesi
650 metre uzaklıkta
Güneş Sokak No:14 Kavaklıdere
MED-DİŞ Ağız-Diş Sağlığı Polikliniği
820 metre uzaklıkta
Arjantin Cad. Borazan Sok. No:8 GOP
Gismed İç Hastalıkları ve Gastroenteroloji Merkezi
840 metre uzaklıkta
Cinnah Cad. 110/3 Çankaya
Du-Çe Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi
920 metre uzaklıkta
Prof.Dr. Aziz Sancar Cad. No:9
HLC Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Merkezi
1.2 km. uzaklıkta
Kazım Özalp Mah. Uğur Mumcu cad. No:6 GOP