Özel Medipark Tıp Merkezi

Özel Medipark Tıp Merkezi
Kurum Adı:Özel Medipark Tıp Merkezi
Kategori:Tıp Merkezi
Şehir:Ankara
İlçe:Çankaya
Adres:100. Yıl Mah. Reşit Galip Caddesi No:10
Telefon:0 (312) 446-8889
39.90381332.868681

Kurum Hakkında

Haziran 2017 tarihinde yenilenen görünümü ile Medipark Tıp Merkezi olarak hizmet veren kuruluşumuz, koşulsuz hasta mutluluğunu ilke edinmiş yönetim anlayışı, alanında uzman hekim kadrosu ve sağlık personelleriyle Medipark Tıp Merkezi, A Tipi Tıp merkezi olarak hizmetine devam etmektedir. Özel Medipark Tıp Merkezi Gaziosmanpaşa, Reşit Galip Caddesi No:10 adresinde bulunan merkezimiz yaklaşık 3000 m²'lik kapalı kullanım alanı bulunan, müstakil ve 6 katlı binasında, modern tıbbi donanımı ve geniş uzman kadrosu ile hizmet vermektedir. Hastanemizde konforunuzun mükemmeliyeti için 30 araçlık park yeri ve park yardımcıları ile iç mekanda geniş ve rahat bekleme alanları oluşturulmuştur.

Radyoloji Görüntüleme Ünitesi (Kemik Yoğunluğu Ölçümü, Ultrasonografi, 4 Boyutlu Ultrasonografi, Doppler Ultrasonografi, Mamografi, Röntgen), Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon polikliniği ve uygulama laboratuvarı, Dahiliye (İç Hastalıkları), Genel Cerrahi, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Ortopedi ve Travmatoloji, Diyet Kliniği, Lazer Epilasyon ve Dermokozmotoloji Ünitesi, Endoskopi ve Kolonoskopi Ünitesi, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi branşlarında hizmet vermektedir.

Hasta haklarına ve etik kurallara saygılı, güvenilir ve kaliteli bir sağlık hizmeti sunmayı temel ilke olarak benimseyen, hasta ve çalışan güvenliğine önem veren, alanında öncü bir sağlık kuruluşu olmaktır.

Deneyimli uzman kadrosuyla güvenilir, kaliteli, hasta ve hasta yakını memnuniyeti odaklı, alanındaki teknolojik gelişmeleri takip eden, sağlık sektörün ihtiyaçlarını gören ve bu ihtiyaçlar doğrultusunda her gün daha da büyümeyi hedefleyen lider sağlık kuruluşları arasında sürekli var olmaktır.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
 • İç Hastalıkları (Dahiliye)
 • Psikiyatri
 • Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
 • Kardiyoloji
 • Genel Cerrahi
 • Üroloji
 • Kadın Hastalıkları ve Doğum
 • Ortopedi ve Travmatoloji
 • Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi
 • Kulak Burun Boğaz Hastalıkları
 • Radyoloji
 • Acil

Özel Medipark Tıp Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Medipark Tıp Merkezi, Ankara ili Çankaya ilçesinde tıp merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Alim Içöz · 26 Şubat 2018

İki gün oldu fizik tetaviye başladım çok tesekkürler Saçide kızıma

Önder Oskay · 28 Aralık 2017

Çok temiz ortam, ilgili personel, bekleme süresi az bir hasta daha ne ister ki? Şahsi kanaatim 10 üzerinden 8 neden sekiz? Meraklısına ve yetkilisine anlatırım. Başarılar dilerim.

Türkan Başbuğ · 9 Ekim 2017

Bugün kulak burun boğaz bölümüne gittim çok memnun kaldım. Güleryüzlü personeli ve temiz iç mekan görüntüleri beni Mediparkçı yaptı. Teşekkürler Medipark

Songül Güneş · 27 Temmuz 2017

Telefonunuz sürekli kesik kesik çalıyor ulaşamıyoruz

Hkme Yigit · 3 Temmuz 2017

Arkadaşımın tavsiyesiyle hastanenize geldim temiz olması çok hoşuma gitti ilgi ve alakanız çok güzeldi fransada yaşamama rağmen bu kadar güzel ağırlanmak çok güzeldi teşekürler medipark hastanesi

Turan Erkaslan · 23 Haziran 2017

Diğer özel hastanelere göre fark ücreti oldukça az, ilginiz ve güler yüzünüz için teşekkürler...

TC Ömer Varlık · 19 Haziran 2017

Sosyal Güvenlik Kurumuna tabi kişilerden fark ücreti alınıyormuş. Demekki, SGK ile anlaşması yokmuş. Web sitesindeki "anlaşma var" ifadesi yalanmış. Halk kandırılıyor.

Semra Aydın · 27 Mayıs 2017

Güler yüzlü personeli ile karşılandım. Kendi evimde gibi ilgi gördüm. Teşekkürler Medipark Ailesi...

Muharrem Aydos · 1 Haziran 2016

Semtimizde bulunan hastane çok güzel insanlara yardımcı olunuyor. Hastanenin değerini bilelim, selamlar.

Ugur Mehmet Efem · 20 Ekim 2015

hastaneniz bir gecede isim değiştirdi, el değiştirme nedeni siyasi baskılar mı acaba?

Erengül Ünsal · 24 Ocak 2012

Teşekkürler Hasvak hastanesi.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Özel Medipark Tıp Merkezi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Özel Medipark Tıp Merkezi 5 üzerinden 3.0 puan almıştır. Toplam 103 oy kullanılmış ve kurum hakkında 11 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Medipark Tıp Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

İntegra Tıbbi Görüntüleme Merkezi

210 metre uzaklıkta

Tahran Caddesi No:38 Kavaklıdere

Çankaya Hastanesi

470 metre uzaklıkta

Bülten Sokak No:44 Çankaya

Kudret Göz Ankara Hastanesi

490 metre uzaklıkta

Kenedy Cad. No:71 Kavaklıdere

Centrum Clinic Tüp Bebek Merkezi

500 metre uzaklıkta

Nenehatun Caddesi No:59 Gaziosmanpaşa

Turkuaz Göz Merkezi

520 metre uzaklıkta

Nenehatun Caddesi No 61 G.O.P

Ankara Umut Hastanesi

540 metre uzaklıkta

Barbaros Mah. Büklüm Cad. No:72 Kavaklıdere

Medlab Laboratuvarları ve Görüntüleme Merkezi

650 metre uzaklıkta

İran Caddesi 13/10-11-12-13 Kavaklıdere