Özel Medipark Tıp Merkezi

Özel Medipark Tıp Merkezi
Kurum Adı:Özel Medipark Tıp Merkezi
Kategori:Tıp Merkezi
Şehir:Ankara
İlçe:Çankaya
Adres:100. Yıl Mah. Reşit Galip Caddesi No:10
Telefon:0 (312) 446-8889
Web Sitesi:mediparktip.com.trHata Bildir
39.90381332.868681

Kurum Hakkında

Haziran 2017 tarihinde yenilenen görünümü ile Medipark Tıp Merkezi olarak hizmet veren kuruluşumuz, koşulsuz hasta mutluluğunu ilke edinmiş yönetim anlayışı, alanında uzman hekim kadrosu ve sağlık personelleriyle Medipark Tıp Merkezi, A Tipi Tıp merkezi olarak hizmetine devam etmektedir. Özel Medipark Tıp Merkezi Gaziosmanpaşa, Reşit Galip Caddesi No:10 adresinde bulunan merkezimiz yaklaşık 3000 m²'lik kapalı kullanım alanı bulunan, müstakil ve 6 katlı binasında, modern tıbbi donanımı ve geniş uzman kadrosu ile hizmet vermektedir. Hastanemizde konforunuzun mükemmeliyeti için 30 araçlık park yeri ve park yardımcıları ile iç mekanda geniş ve rahat bekleme alanları oluşturulmuştur.

Radyoloji Görüntüleme Ünitesi (Kemik Yoğunluğu Ölçümü, Ultrasonografi, 4 Boyutlu Ultrasonografi, Doppler Ultrasonografi, Mamografi, Röntgen), Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon polikliniği ve uygulama laboratuvarı, Dahiliye (İç Hastalıkları), Genel Cerrahi, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Ortopedi ve Travmatoloji, Diyet Kliniği, Lazer Epilasyon ve Dermokozmotoloji Ünitesi, Endoskopi ve Kolonoskopi Ünitesi, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi branşlarında hizmet vermektedir.

Hasta haklarına ve etik kurallara saygılı, güvenilir ve kaliteli bir sağlık hizmeti sunmayı temel ilke olarak benimseyen, hasta ve çalışan güvenliğine önem veren, alanında öncü bir sağlık kuruluşu olmaktır.

Deneyimli uzman kadrosuyla güvenilir, kaliteli, hasta ve hasta yakını memnuniyeti odaklı, alanındaki teknolojik gelişmeleri takip eden, sağlık sektörün ihtiyaçlarını gören ve bu ihtiyaçlar doğrultusunda her gün daha da büyümeyi hedefleyen lider sağlık kuruluşları arasında sürekli var olmaktır.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
 • İç Hastalıkları (Dahiliye)
 • Nöroloji
 • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
 • Psikiyatri
 • Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
 • Kardiyoloji
 • Genel Cerrahi
 • Üroloji
 • Kadın Hastalıkları ve Doğum
 • Ortopedi ve Travmatoloji
 • Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi
 • Kulak Burun Boğaz Hastalıkları
 • Radyoloji
 • Acil
 • Yoğun Bakım
 • Deri ve Zührevi Hastalıklar

Özel Medipark Tıp Merkezi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Medipark Tıp Merkezi, Ankara ili Çankaya ilçesinde tıp merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Özkan Özbay
★★★★★
KBB Doktoru Damla hanıma ilk ziyaretmiz için randevuyu 15 dakikada veren personelden hasta kabuldeki güleryüzlü personele ve Doktor Damla hanımın yakın ilgisi ve koyduğu teşhis ile çok kısa sürede iyileşme sağladıkları için kendi evimize gider gibi hastaneye gidiyoruz, iyiki varsınız. Özkan Özbay.
Alim Içöz
★★★★★
İki gün oldu fizik tedaviye başladım çok tesekkürler Saçide kızıma.
Önder Oskay
★★★★
Çok temiz ortam, ilgili personel, bekleme süresi az bir hasta daha ne ister ki? Şahsi kanaatim 10 üzerinden 8 neden sekiz? Meraklısına ve yetkilisine anlatırım. Başarılar dilerim.
Türkan Başbuğ
★★★★★
Bugün kulak burun boğaz bölümüne gittim çok memnun kaldım. Güleryüzlü personeli ve temiz iç mekan görüntüleri beni Mediparkçı yaptı. Teşekkürler Medipark.
Songül Güneş
★★
Telefonunuz sürekli kesik kesik çalıyor ulaşamıyoruz.
Hkme Yigit
★★★★★
Arkadaşımın tavsiyesiyle hastanenize geldim temiz olması çok hoşuma gitti ilgi ve alakanız çok güzeldi fransada yaşamama rağmen bu kadar güzel ağırlanmak çok güzeldi teşekürler medipark hastanesi.
Turan Erkaslan
★★★★★
Diğer özel hastanelere göre fark ücreti oldukça az, ilginiz ve güler yüzünüz için teşekkürler...
Semra Aydın
★★★★★
Güler yüzlü personeli ile karşılandım. Kendi evimde gibi ilgi gördüm. Teşekkürler Medipark Ailesi...
Muharrem Aydos
★★★★★
Semtimizde bulunan hastane çok güzel insanlara yardımcı olunuyor. Hastanenin değerini bilelim, selamlar.

Özel Medipark Tıp Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.1 / 5

Özel Medipark Tıp Merkezi 5 üzerinden 3.1 puan almıştır. Toplam 111 oy kullanılmış ve kurum hakkında 9 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Medipark Tıp Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Çankaya Hastanesi
470 metre uzaklıkta
Bülten Sokak No:44 Çankaya
Kudret Göz Ankara Hastanesi
490 metre uzaklıkta
Kenedy Cad. No:71 Kavaklıdere
Centrum Clinic Tüp Bebek Merkezi
500 metre uzaklıkta
Nenehatun Caddesi No:59 Gaziosmanpaşa
Turkuaz Göz Merkezi
520 metre uzaklıkta
Nenehatun Caddesi No 61 G.O.P
Ankara Umut Hastanesi
540 metre uzaklıkta
Barbaros Mah. Büklüm Cad. No:72 Kavaklıdere
MED-DİŞ Ağız-Diş Sağlığı Polikliniği
770 metre uzaklıkta
Arjantin Cad. Borazan Sok. No:8 GOP
Ankara Madalyon Psikiyatri Merkezi
810 metre uzaklıkta
Atatürk Bulvarı No:229 Kavaklıdere