Özel Medipark Tıp Merkezi

Özel Medipark Tıp Merkezi
Kurum Adı:Özel Medipark Tıp Merkezi
Kategori:Tıp Merkezi
Şehir:Ankara
İlçe:Çankaya
Adres:100. Yıl Mah. Reşit Galip Caddesi No:10
Telefon:0 (312) 446-8889
Web Sitesi:mediparktip.com.trHata Bildir
39.90381332.868681

Kurum Hakkında

Özel Medipark Tıp Merkezi, Ankara ili Çankaya ilçesinde tıp merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Haziran 2017 tarihinde yenilenen görünümü ile Medipark Tıp Merkezi olarak hizmet veren kuruluşumuz, koşulsuz hasta mutluluğunu ilke edinmiş yönetim anlayışı, alanında uzman hekim kadrosu ve sağlık personelleriyle Medipark Tıp Merkezi, A Tipi Tıp merkezi olarak hizmetine devam etmektedir. Özel Medipark Tıp Merkezi Gaziosmanpaşa, Reşit Galip Caddesi No:10 adresinde bulunan merkezimiz yaklaşık 3000 m²'lik kapalı kullanım alanı bulunan, müstakil ve 6 katlı binasında, modern tıbbi donanımı ve geniş uzman kadrosu ile hizmet vermektedir. Hastanemizde konforunuzun mükemmeliyeti için 30 araçlık park yeri ve park yardımcıları ile iç mekanda geniş ve rahat bekleme alanları oluşturulmuştur.

Radyoloji Görüntüleme Ünitesi (Kemik Yoğunluğu Ölçümü, Ultrasonografi, 4 Boyutlu Ultrasonografi, Doppler Ultrasonografi, Mamografi, Röntgen), Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon polikliniği ve uygulama laboratuvarı, Dahiliye (İç Hastalıkları), Genel Cerrahi, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Ortopedi ve Travmatoloji, Diyet Kliniği, Lazer Epilasyon ve Dermokozmotoloji Ünitesi, Endoskopi ve Kolonoskopi Ünitesi, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi branşlarında hizmet vermektedir.

Hasta haklarına ve etik kurallara saygılı, güvenilir ve kaliteli bir sağlık hizmeti sunmayı temel ilke olarak benimseyen, hasta ve çalışan güvenliğine önem veren, alanında öncü bir sağlık kuruluşu olmaktır.

Deneyimli uzman kadrosuyla güvenilir, kaliteli, hasta ve hasta yakını memnuniyeti odaklı, alanındaki teknolojik gelişmeleri takip eden, sağlık sektörün ihtiyaçlarını gören ve bu ihtiyaçlar doğrultusunda her gün daha da büyümeyi hedefleyen lider sağlık kuruluşları arasında sürekli var olmaktır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Özel Medipark Tıp Merkezi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
 • İç Hastalıkları (Dahiliye)
 • Nöroloji
 • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
 • Psikiyatri
 • Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
 • Kardiyoloji
 • Genel Cerrahi
 • Üroloji
 • Kadın Hastalıkları ve Doğum
 • Ortopedi ve Travmatoloji
 • Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi
 • Kulak Burun Boğaz Hastalıkları
 • Radyoloji
 • Acil
 • Yoğun Bakım
 • Deri ve Zührevi Hastalıklar

Harita ve Ulaşım Bilgileri

Yorum ve Şikayetler

Özkan Özbay
★★★★★
KBB Doktoru Damla hanıma ilk ziyaretmiz için randevuyu 15 dakikada veren personelden hasta kabuldeki güleryüzlü personele ve Doktor Damla hanımın yakın ilgisi ve koyduğu teşhis ile çok kısa sürede iyileşme sağladıkları için kendi evimize gider gibi hastaneye gidiyoruz, iyiki varsınız. Özkan Özbay.
Alim Içöz
★★★★★
İki gün oldu fizik tedaviye başladım çok tesekkürler Saçide kızıma.
Önder Oskay
★★★★
Çok temiz ortam, ilgili personel, bekleme süresi az bir hasta daha ne ister ki? Şahsi kanaatim 10 üzerinden 8 neden sekiz? Meraklısına ve yetkilisine anlatırım. Başarılar dilerim.
Türkan Başbuğ
★★★★★
Bugün kulak burun boğaz bölümüne gittim çok memnun kaldım. Güleryüzlü personeli ve temiz iç mekan görüntüleri beni Mediparkçı yaptı. Teşekkürler Medipark.
Songül Güneş
★★
Telefonunuz sürekli kesik kesik çalıyor ulaşamıyoruz.
Hkme Yigit
★★★★★
Arkadaşımın tavsiyesiyle hastanenize geldim temiz olması çok hoşuma gitti ilgi ve alakanız çok güzeldi fransada yaşamama rağmen bu kadar güzel ağırlanmak çok güzeldi teşekürler medipark hastanesi.
Turan Erkaslan
★★★★★
Diğer özel hastanelere göre fark ücreti oldukça az, ilginiz ve güler yüzünüz için teşekkürler...
Semra Aydın
★★★★★
Güler yüzlü personeli ile karşılandım. Kendi evimde gibi ilgi gördüm. Teşekkürler Medipark Ailesi...
Muharrem Aydos
★★★★★
Semtimizde bulunan hastane çok güzel insanlara yardımcı olunuyor. Hastanenin değerini bilelim, selamlar.

Özel Medipark Tıp Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.1 / 5

Özel Medipark Tıp Merkezi 5 üzerinden 3.1 puan almıştır. Toplam 111 oy kullanılmış ve kurum hakkında 9 yorum yapılmıştır.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Özel Çankaya Hastanesi
Özel Çankaya Hastanesi
472 metre uzaklıkta
Özel Çankaya Hastanesi 1968 yılında bugün halen bulunduğu Kavaklıdere Bülten Sokak'taki yerinde kurulmuş olan Ankara'nın ilk özel hastanesidir. Özel Çankaya Hastanesi sürekli gelişerek çağdaş sağlık işletmeciliğinde ulaştığı düzey
Özel Kudret Göz Ankara Hastanesi
Kudret Göz Ankara Hastanesi, 23 Adet tek kişilik hasta odası, 4 adet ameliyathanesi, 15 adet Doktor muayene odası ve 5 adet tetkik odası ile sizlere hizmet vermektedir.
Özel Centrum Clinic Tüp Bebek Merkezi
Centrum Klinik Tüp Bebek Merkezi, Ankara'da hizmet veren en tecrübeli merkezlerinden biri olup, teknolojinin tüm olanaklarının en verimli şekilde kullanılması amaçlamaktadır.
Özel Turkuaz Göz Merkezi
Özel Turkuaz Göz Merkezi
518 metre uzaklıkta
Turkuaz Göz Merkezi, 2005 yılında kurulmuş bir göz cerrahi merkezi ve Excimer Lazer kliniğidir.
Özel Ankara Umut Hastanesi
Özel Ankara Umut Hastanesi
535 metre uzaklıkta
Kalp Damar Cerrahisi ve Kardiyoloji operasyonlarının yoğun olduğu Özel Ankara Umut Hastanesinde, Ortopedi, Genel Cerrahi, Plastik Cerrahi ve Kulak-Burun-Boğaz ameliyatları da başarılı bir biçimde gerçekleştirilmektedir.
Özel MED-DİŞ Ağız-Diş Sağlığı Polikliniği
2002 yılında Diş Hekimi Emre Diker tarafından kurulan Özel Med-Diş Ağız-Diş Sağlığı ve İmplantoloji Polikliniği, diş hekimliğinin bütün branşlarında hizmet sunmaktadır.
Özel Ankara Madalyon Psikiyatri Merkezi
Türkiye'deki ilk Psikiyatri Merkezi olan Madalyon Psikiyatri Merkezi, psikiyatrist, nörolog, psikolog, diyetisyen, hemşire, hasta danışmanı, İdari personel ve destek hizmet personelinden oluşan 70 kişilik kadrosuyla hizmet vermeye
Özel Fizitek Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi
Fizitek Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi, güler yüzlü ve deneyimli kadrosu ve modern fizik tedavi cihazlarıyla fizik tedavi ve rehabilitasyon alanında dünya standartlarında hizmet vermeyi amaçlamaktadır.
Özel Bayındır Hastanesi Kavaklıdere
Bayındır Hastanesi Kavaklıdere; 2 adet tam teşekküllü ameliyathane, 24 saat hizmet veren Acil Servis, 31 muayene ve 20 tetkik ünitesi ile 1998 yılı Aralık ayında hizmete açılmıştır.
Kurum Bilgileri Hatalı mı?

Özel Medipark Tıp Merkezi ile ilgili yanlış, eksik veya güncel olmayan bilgileri bize iletmek için buraya tıklayınız ✉