Özel Centrum Clinic Tüp Bebek Merkezi

Özel Centrum Clinic Tüp Bebek Merkezi
Kurum Adı:Özel Centrum Clinic Tüp Bebek Merkezi
Kategori:Tüp Bebek Merkezi
Şehir:Ankara
İlçe:Çankaya
Adres:Nenehatun Caddesi No:59 Gaziosmanpaşa
Telefon:0 (312) 446-6666
Web Sitesi:www.centrum.com.trHata Bildir
39.89929632.868033

Kurum Hakkında

Centrum Klinik Tüp Bebek Merkezi, Ankara'nın ilk özel tüp bebek merkezi olma özelliğini taşımaktadır. Prof. Dr. Recai Pabuçcu'nun liderliğinde, tecrübeli kadrosu ve hasta odaklı yaklaşımı ile çiftlerin çocuk sahibi olma hayallarini 13 yıldır gerçekleştirmekteyiz. Uzun yıllardır istikrarlı sonuçlarımız ve yüksek başarı oranlarımız ile birçok aileyi çocuk sahibi yapmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Ancak, üreme sağlığındaki gelişmeleri takip etmenin, en son teknolojiyi hastaların hizmetine sunmanın önemini de bilmekteyiz. Genetik incelemeler, özellikle PGD (genetik tanı) ve CGH (komple kromozom analizi) isimli ileri genetik araştırma yöntemleri ile oldukça başarılı sonuçlar almaktayız. Sperm sayı ve şekil problemi olan hastalarımız için IMSI (büyüterek sperm seçme) teknolojisi uzun yıllardır merkezimizde başarı ile uygulanmaktadır. Embryo gözlemleme-embryoskopi teknolojisi de siz hastalarımızın hizmetine sunulmuştur. Türkiye'de birçok doktora histeroskopi eğitimi vermiş olan Prof. Dr. Recai Pabuçcu'nun bu konudaki engin tecrübesini siz hastalarımız ile yıllardır paylaşmaktayız.

Binamız 5 katlı ve müstakil olup 2200 m2 kapalı alana sahiptir. Ameliyathane ve laboratuarımız ayrı bir kattadır. Bir başka katta tuvaletli-banyolu ve televizyonlu hasta dinlenme odalarımız bulunmaktadır. Teras katta 50 kişilik konferans salonu ve kafeteryamız mevcuttur. Kafeteryamızda her türlü yiyecek ve içecek hizmeti verilmektedir. Diğer katlarda doktor odalarımız, biyokimya laboratuarımız, NST odamız, hemşire hizmet birimlerimiz, hasta hizmetleri birimlerimiz, güvenlik birimlerimiz ve muhasebe birimlerimiz bulunmaktadır. Ayrıca Merkezimiz hastalarımızın güvenliği için 24 saat güvenlik kameraları ile kontrol edilmektedir. Merkezimizi ziyaret eden hastalarımız ve misafirlerimiz için otopark hizmeti de verilmektedir. Güler yüzlü personelimiz size her konuda yardımcı olacaktır.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Biyokimya
  • Tüp Bebek

Özel Centrum Clinic Tüp Bebek Merkezi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Centrum Clinic Tüp Bebek Merkezi, Ankara ili Çankaya ilçesinde tüp bebek merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Özel Centrum Clinic Tüp Bebek Merkezi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Özel Centrum Clinic Tüp Bebek Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
2.7 / 5

Özel Centrum Clinic Tüp Bebek Merkezi 5 üzerinden 2.7 puan almıştır. Toplam 19 oy kullanılmış ve kurum hakkında henüz yorum yapılmamıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Centrum Clinic Tüp Bebek Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Turkuaz Göz Merkezi
20 metre uzaklıkta
Nenehatun Caddesi No 61 G.O.P
MED-DİŞ Ağız-Diş Sağlığı Polikliniği
330 metre uzaklıkta
Arjantin Cad. Borazan Sok. No:8 GOP
Medipark Tıp Merkezi
500 metre uzaklıkta
100. Yıl Mah. Reşit Galip Caddesi No:10
Çankaya Hastanesi
730 metre uzaklıkta
Bülten Sokak No:44 Çankaya
HLC Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Merkezi
760 metre uzaklıkta
Kazım Özalp Mah. Uğur Mumcu cad. No:6 GOP
Ankara Umut Hastanesi
890 metre uzaklıkta
Barbaros Mah. Büklüm Cad. No:72 Kavaklıdere
Ankara Madalyon Psikiyatri Merkezi
900 metre uzaklıkta
Atatürk Bulvarı No:229 Kavaklıdere