Özel MED-DİŞ Ağız-Diş Sağlığı Polikliniği

Özel MED-DİŞ Ağız-Diş Sağlığı Polikliniği
Kurum Adı:Özel MED-DİŞ Ağız-Diş Sağlığı Polikliniği
Kategori:Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Şehir:Ankara
İlçe:Çankaya
Adres:Arjantin Cad. Borazan Sok. No:8 GOP
Telefon:0 (312) 427-2724
Web Sitesi:www.med-dis.netHata Bildir
39.89757232.864809

Kurum Hakkında

Özel MED-DİŞ Ağız-Diş Sağlığı Polikliniği, Ankara ili Çankaya ilçesinde ağız ve diş sağlığı merkezi olarak faaliyet göstermektedir. 2002 yılında Diş Hekimi Emre Diker tarafından kurulan Özel Med-Diş Ağız-Diş Sağlığı ve İmplantoloji Polikliniği, diş hekimliğinin bütün branşlarında uzman diş hekimleri kadrosuyla çağdaş ve bilimsel düzeyde, etik değerlere uyarak, teşhis ve tedavi için gerekli tüm modern donanımlarıyla dünya standartlarında hizmet veren özel bir kurumdur.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Özel MED-DİŞ Ağız-Diş Sağlığı Polikliniği resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Tedavilerimiz
 • Estetik Uygulamalar
 • Kanal Tedavisi
 • implant
 • Diş Beyazlatma
 • Konservatif Diş Tedavisi
 • Dijital Diş Hekimliği
 • Pedodonti
 • Ortodontik Tedaviler
 • Çene Eklemi Problemleri
 • Cerrahi Uygulamalar
 • Protez
 • Periodontal (Dişeti Hastalıkları)

Harita ve Ulaşım Bilgileri

Yorum ve Şikayetler

Ülkü Tuna
Ben bu klinikte çalışan *** ***'ın hastası oldum. Malesef yaptığı diş protezimi kullanamadım. Dişlerimin kanal tedavisini yapmadan üzerini kapladı. Çenemde iltihap oluştu. Yurt dışından dönüşümde sıkıntılarımı söyledim. Çok sinirlendi ve beni diş tedavi koltuğunda otururken, boynundaki bağlı kağıt önlüğü çekerek, beni koltuktan indirmeye zorladı. Üzerinden bir yıl geçen diş protezimi onarmayı reddetti. Hasta haklarını hiçe sayan bir uygulama ile karşılaştım. Şiddete varan hareketlerine maruz kaldım. Yani anlayacağınız 8500tl vererek madur edildim. Seçimini yapacaklara başka adresler aramalarını öneririm.

Özel MED-DİŞ Ağız-Diş Sağlığı Polikliniği hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.3 / 5

Özel MED-DİŞ Ağız-Diş Sağlığı Polikliniği 5 üzerinden 3.3 puan almıştır. Toplam 11 oy kullanılmış ve kurum hakkında 1 yorum yapılmıştır.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Özel Turkuaz Göz Merkezi
Özel Turkuaz Göz Merkezi
335 metre uzaklıkta
Turkuaz Göz Merkezi, 2005 yılında kurulmuş bir göz cerrahi merkezi ve Excimer Lazer kliniğidir.
Özel Centrum Clinic Tüp Bebek Merkezi
Centrum Klinik Tüp Bebek Merkezi, Ankara'da hizmet veren en tecrübeli merkezlerinden biri olup, teknolojinin tüm olanaklarının en verimli şekilde kullanılması amaçlamaktadır.
Özel HRS Ankara Kadın Hastanesi
HRS nin Başkent Ankaradaki Kadın Hastanesi, alanı ile ilgili tüm birimleri bünyesinde bulundurmaktadır.
Özel HLC Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Merkezi
HLC Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Merkezi olarak, alanında uzman kadromuzla, Plastik Cerrahi, Medikal Estetik, Saç Ekimi ve Terapi alanlarında, Ankara’da profesyonel hizmet vermekteyiz.
Özel Medipark Tıp Merkezi
Özel Medipark Tıp Merkezi
768 metre uzaklıkta
Özel Medipark Tıp Merkezi Gaziosmanpaşa, Reşit Galip Caddesi No:10 adresinde bulunan merkezimiz yaklaşık 3000 m²'lik kapalı kullanım alanı bulunan, müstakil ve 6 katlı binasında, modern tıbbi donanımı ve geniş uzman kadrosu ile hi
Özel Çankaya Hastanesi
Özel Çankaya Hastanesi
807 metre uzaklıkta
Özel Çankaya Hastanesi 1968 yılında bugün halen bulunduğu Kavaklıdere Bülten Sokak'taki yerinde kurulmuş olan Ankara'nın ilk özel hastanesidir. Özel Çankaya Hastanesi sürekli gelişerek çağdaş sağlık işletmeciliğinde ulaştığı düzey
Özel Gen-Art Tüp Bebek Kadın Sağlığı ve Biyoteknoloji Merkezi
Merkezimiz sadece kısırlık problemi çeken çiftlere değil aynı zamanda sağlıklı çocuk sahibi olma zorluğu taşıyan çiftlere de hizmet vermektedir.
Özel Anatolia Tüp Bebek ve Kadın Sağlığı Merkezi
2005 yılında Ankara’da kurulan Anatolia Tüp Bebek ve Kadın Sağlığı Merkezi, Kalite göstergeleri olan ISO 9001/2015 ve ISO 15189 sahibi olup, güçlü ekibi ve son teknoloji laboratuvarı ile Türkiye’nin sayılı tüp bebek merkezleri ara
Özel Ankara Madalyon Psikiyatri Merkezi
Türkiye'deki ilk Psikiyatri Merkezi olan Madalyon Psikiyatri Merkezi, psikiyatrist, nörolog, psikolog, diyetisyen, hemşire, hasta danışmanı, İdari personel ve destek hizmet personelinden oluşan 70 kişilik kadrosuyla hizmet vermeye
Kurum Bilgileri Hatalı mı?

Özel MED-DİŞ Ağız-Diş Sağlığı Polikliniği ile ilgili yanlış, eksik veya güncel olmayan bilgileri bize iletmek için buraya tıklayınız ✉