Özel MED-DİŞ Ağız-Diş Sağlığı Polikliniği

Özel MED-DİŞ Ağız-Diş Sağlığı Polikliniği
Kurum Adı:Özel MED-DİŞ Ağız-Diş Sağlığı Polikliniği
Kategori:Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Şehir:Ankara
İlçe:Çankaya
Adres:Arjantin Cad. Borazan Sok. No:8 GOP
Telefon:0 (312) 427-2724
Web Sitesi:www.med-dis.netHata Bildir
39.89757232.864809

Kurum Hakkında

2002 yılında Diş Hekimi Emre Diker tarafından kurulan Özel Med-Diş Ağız-Diş Sağlığı ve İmplantoloji Polikliniği, diş hekimliğinin bütün branşlarında uzman diş hekimleri kadrosuyla çağdaş ve bilimsel düzeyde, etik değerlere uyarak, teşhis ve tedavi için gerekli tüm modern donanımlarıyla dünya standartlarında hizmet veren özel bir kurumdur.

Tedavilerimiz
 • Estetik Uygulamalar
 • Kanal Tedavisi
 • implant
 • Diş Beyazlatma
 • Konservatif Diş Tedavisi
 • Dijital Diş Hekimliği
 • Pedodonti
 • Ortodontik Tedaviler
 • Çene Eklemi Problemleri
 • Cerrahi Uygulamalar
 • Protez
 • Periodontal (Dişeti Hastalıkları)

Özel MED-DİŞ Ağız-Diş Sağlığı Polikliniği iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel MED-DİŞ Ağız-Diş Sağlığı Polikliniği, Ankara ili Çankaya ilçesinde ağız ve diş sağlığı merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Ülkü Tuna
Ben bu klinikte çalışan *** ***'ın hastası oldum. Malesef yaptığı diş protezimi kullanamadım. Dişlerimin kanal tedavisini yapmadan üzerini kapladı. Çenemde iltihap oluştu. Yurt dışından dönüşümde sıkıntılarımı söyledim. Çok sinirlendi ve beni diş tedavi koltuğunda otururken, boynundaki bağlı kağıt önlüğü çekerek, beni koltuktan indirmeye zorladı. Üzerinden bir yıl geçen diş protezimi onarmayı reddetti. Hasta haklarını hiçe sayan bir uygulama ile karşılaştım. Şiddete varan hareketlerine maruz kaldım. Yani anlayacağınız 8500tl vererek madur edildim. Seçimini yapacaklara başka adresler aramalarını öneririm.

Özel MED-DİŞ Ağız-Diş Sağlığı Polikliniği hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.3 / 5

Özel MED-DİŞ Ağız-Diş Sağlığı Polikliniği 5 üzerinden 3.3 puan almıştır. Toplam 10 oy kullanılmış ve kurum hakkında 1 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel MED-DİŞ Ağız-Diş Sağlığı Polikliniği Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Turkuaz Göz Merkezi
330 metre uzaklıkta
Nenehatun Caddesi No 61 G.O.P
Centrum Clinic Tüp Bebek Merkezi
330 metre uzaklıkta
Nenehatun Caddesi No:59 Gaziosmanpaşa
HRS Ankara Kadın Hastanesi
660 metre uzaklıkta
Güneş Sokak No:14 Kavaklıdere
HLC Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Merkezi
720 metre uzaklıkta
Kazım Özalp Mah. Uğur Mumcu cad. No:6 GOP
Medipark Tıp Merkezi
770 metre uzaklıkta
100. Yıl Mah. Reşit Galip Caddesi No:10