Özel MED-DİŞ Ağız-Diş Sağlığı Polikliniği

Özel MED-DİŞ Ağız-Diş Sağlığı Polikliniği
Kurum Adı:Özel MED-DİŞ Ağız-Diş Sağlığı Polikliniği
Kategori:Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Şehir:Ankara
İlçe:Çankaya
Adres:Arjantin Cad. Borazan Sok. No:8 GOP
Telefon:0 (312) 427-2724
39.89757232.864809

Kurum Hakkında

2002 yılında Diş Hekimi Emre Diker tarafından kurulan Özel Med-Diş Ağız-Diş Sağlığı ve İmplantoloji Polikliniği, diş hekimliğinin bütün branşlarında uzman diş hekimleri kadrosuyla çağdaş ve bilimsel düzeyde, etik değerlere uyarak, teşhis ve tedavi için gerekli tüm modern donanımlarıyla dünya standartlarında hizmet veren özel bir kurumdur.

Özel MED-DİŞ Ağız-Diş Sağlığı Polikliniği iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel MED-DİŞ Ağız-Diş Sağlığı Polikliniği, Ankara ili Çankaya ilçesinde ağız ve diş sağlığı merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Ülkü Tuna · 4 Şubat 2018

Ben bu klinikte çalışan *** ***'ın hastası oldum. Malesef yaptığı diş protezimi kullanamadım. Dişlerimin kanal tedavisini yapmadan üzerini kapladı. Çenemde iltihap oluştu. Yurt dışından dönüşümde sıkıntılarımı söyledim. Çok sinirlendi ve beni diş tedavi koltuğunda otururken, boynundaki bağlı kağıt önlüğü çekerek, beni koltuktan indirmeye zorladı. Üzerinden bir yıl geçen diş protezimi onarmayı reddetti. Hasta haklarını hiçe sayan bir uygulama ile karşılaştım. Şiddete varan hareketlerine maruz kaldım. Yani anlayacağınız 8500tl vererek madur edildim. Seçimini yapacaklara başka adresler aramalarını öneririm.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Özel MED-DİŞ Ağız-Diş Sağlığı Polikliniği ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Özel MED-DİŞ Ağız-Diş Sağlığı Polikliniği 5 üzerinden 3.2 puan almıştır. Toplam 5 oy kullanılmış ve kurum hakkında 1 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel MED-DİŞ Ağız-Diş Sağlığı Polikliniği Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Turkuaz Göz Merkezi

330 metre uzaklıkta

Nenehatun Caddesi No 61 G.O.P

Centrum Clinic Tüp Bebek Merkezi

330 metre uzaklıkta

Nenehatun Caddesi No:59 Gaziosmanpaşa

Medlab Laboratuvarları ve Görüntüleme Merkezi

530 metre uzaklıkta

İran Caddesi 13/10-11-12-13 Kavaklıdere

Cinnah Kalp Hastalıkları Merkezi

600 metre uzaklıkta

Cinnah Caddesi No:28/1 Çankaya

HRS Ankara Kadın Hastanesi

660 metre uzaklıkta

Güneş Sokak No:14 Kavaklıdere