Özel Çankaya Hastanesi

Özel Çankaya Hastanesi
Kurum Adı:Özel Çankaya Hastanesi
Kategori:Özel Hastane
Şehir:Ankara
İlçe:Çankaya
Adres:Bülten Sokak No:44 Çankaya
Telefon:0 (312) 426-1450
Web Sitesi:www.cankayahastanesi.com.trHata Bildir
39.90474132.863268

Kurum Hakkında

Özel Çankaya Hastanesi 1968 yılında bugün halen bulunduğu Kavaklıdere Bülten Sokak'taki yerinde kurulmuş olan Ankara'nın ilk özel hastanesidir.

Kuruluşundan itibaren birçok branşta hizmet veren hastanemizde bugün; Ortopedi ve Travmatoloji, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, Beyin Cerrahisi (Nöroşirurji), Genel Cerrahi, Kulak Burun Boğaz, Üroloji, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi, İç Hastalıkları (Dahiliye), Kardiyoloji, Anesteziyoloji ve Reanimasyon, Beslenme ve Diyetetik, Radyoloji ve Tüm Laboratuar Hizmetleri dallarında hizmet verilmektedir.

Ankara'nın ilk özel hastanesi olan Özel Çankaya Hastanesi sürekli gelişerek çağdaş sağlık işletmeciliğinde ulaştığı düzeyin gururunu yaşamaktadır. Ülkemizdeki kurumsallaşmış işletmelerin azlığı düşünülecek olursa Çankaya Hastanesi'nin özel hastane işletmeciliğindeki yeri daha iyi anlaşılabilir. Son yıllar içerisinde yapılan köklü altyapı ve tıbbi teknolojik yatırımları ile geçmişten gelen sağlam deneyimlerin birleştirilmesi, Çankaya Hastanesi’nin hizmet verdiği alanlardaki güvenilirliğini çok daha ileri noktalara taşımıştır.

Özel Çankaya Hastanesi bünyesinde; Özellikle bir tane ameliyathanesi, Ortopedi ve Travmatoloji operasyonlarından skolyoz ameliyatlarının gerçekleştirilmesi için özel olarak dizayn edilmiş iki adet ameliyathanesi, İkisi tüm cerrahi operasyonların gerçekleştirildiği ve son teknolojileri kullanan donanıma sahip ameliyathane olmak üzere dört adet ameliyathanesi, Tüm testlerin yapıldığı modern bir biyokimya laboratuarı, Efor testi (treadmill), ekokardiyografi ve ekokardiyogram ile güçlendirilen kardiyoloji laboratuarı, Tam donanımlı yoğun bakımın da dahil olduğu 54 hasta yatağı bulunmaktadır.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
 • İç Hastalıkları (Dahiliye)
 • Nöroloji
 • Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
 • Kardiyoloji
 • Genel Cerrahi
 • Göğüs Cerrahisi
 • Üroloji
 • Kalp ve Damar Cerrahisi
 • Ortopedi ve Travmatoloji
 • Nöroşirurji (Beyin ve Sinir Cerrahisi)
 • Kulak Burun Boğaz Hastalıkları
 • Biyokimya
 • Nükleer Tıp
 • Radyoloji
 • Mikrobiyoloji
 • Acil
 • Yoğun Bakım

Özel Çankaya Hastanesi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Çankaya Hastanesi, Ankara ili Çankaya ilçesinde Özel hastane olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Kamile Saygıdeğer Atınç
Bugün oğlumu hastanenize getirdim, ilgili tetkikler yapılırken ben de en kuytu yerdeki bankta otururken G*** adlı görevli kaba ve "emir kipiyle" dışarıda beklememi söyledi, ben de daha kibar bir şekilde söylemesi gerektiğini söyledim, derken iş kavgaya vardı. G*** isimli görevli resmen bir arkadaşıyla kavga eder gibi benimle restleşti. Sonunda benim ilkokul mezunu olduğuma kadar vardırdı (bu arada 40 yıl öğretmenlik yapmış bir emekli öğretmenim.) şikayet edeceğimi söylediğimde de rahat bir özgüvenle edebilirsin", "de git" diye gençlerin kullandığı sokak ağzıyla cevap verdi. Gürültüye Dr... Tayfun bey geldi sonuç: sabah sabah gerilim yaşadık, bir personel, sinirimiz bozuldu, günümüz zehir oldu bilgilerinize.
Alev Yıldırım
Günaydın. Ayın 30 ocak öğleden sonra hastanenizde örtepedi bölümünde muayene oldum. Doktor film emar hiçbirşey istemedi. Krem ve bileklik tavsiye etti. Aldım kullandım bileğim düzelmedi. Bugün hast. aradım tekrar randevu için tekrar ücretleneceğini söylediler. Bu nasıl bir hizmet. Doktor bana on gün sonra gel geçmezse film çekelim dedi. Dün pazar 10. gündü. Bugün gelmek istedim. Ama para para para. Daha önce film çekseydi. Ben yada başkaları parayı kolay kazanmıyoruz. Sizden mennun kalmadığımı iletmek istiyorum.

Özel Çankaya Hastanesi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
2.7 / 5

Özel Çankaya Hastanesi 5 üzerinden 2.7 puan almıştır. Toplam 19 oy kullanılmış ve kurum hakkında 2 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Çankaya Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Ankara Umut Hastanesi
190 metre uzaklıkta
Barbaros Mah. Büklüm Cad. No:72 Kavaklıdere
Kudret Göz Ankara Hastanesi
300 metre uzaklıkta
Kenedy Cad. No:71 Kavaklıdere
Ankara Madalyon Psikiyatri Merkezi
370 metre uzaklıkta
Atatürk Bulvarı No:229 Kavaklıdere
Medipark Tıp Merkezi
470 metre uzaklıkta
100. Yıl Mah. Reşit Galip Caddesi No:10
Bayındır Hastanesi Kavaklıdere
580 metre uzaklıkta
Atatürk Bulvarı No:201 Kavaklıdere
Centrum Clinic Tüp Bebek Merkezi
730 metre uzaklıkta
Nenehatun Caddesi No:59 Gaziosmanpaşa
Güven Hastanesi
740 metre uzaklıkta
Şimşek Sokak No:29 Kavaklıdere