Özel Çankaya Hastanesi

Özel Çankaya Hastanesi
Kurum Adı:Özel Çankaya Hastanesi
Kategori:Özel Hastane
Şehir:Ankara
İlçe:Çankaya
Adres:Bülten Sokak No:44 Çankaya
Telefon:0 (312) 426-1450
Web Sitesi:www.cankayahastanesi.com.trHata Bildir
39.90474132.863268

Kurum Hakkında

Özel Çankaya Hastanesi, Ankara ili Çankaya ilçesinde Özel hastane olarak faaliyet göstermektedir. Özel Çankaya Hastanesi 1968 yılında bugün halen bulunduğu Kavaklıdere Bülten Sokak'taki yerinde kurulmuş olan Ankara'nın ilk özel hastanesidir.

Kuruluşundan itibaren birçok branşta hizmet veren hastanemizde bugün; Ortopedi ve Travmatoloji, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, Beyin Cerrahisi (Nöroşirurji), Genel Cerrahi, Kulak Burun Boğaz, Üroloji, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi, İç Hastalıkları (Dahiliye), Kardiyoloji, Anesteziyoloji ve Reanimasyon, Beslenme ve Diyetetik, Radyoloji ve Tüm Laboratuar Hizmetleri dallarında hizmet verilmektedir.

Ankara'nın ilk özel hastanesi olan Özel Çankaya Hastanesi sürekli gelişerek çağdaş sağlık işletmeciliğinde ulaştığı düzeyin gururunu yaşamaktadır. Ülkemizdeki kurumsallaşmış işletmelerin azlığı düşünülecek olursa Çankaya Hastanesi'nin özel hastane işletmeciliğindeki yeri daha iyi anlaşılabilir. Son yıllar içerisinde yapılan köklü altyapı ve tıbbi teknolojik yatırımları ile geçmişten gelen sağlam deneyimlerin birleştirilmesi, Çankaya Hastanesi’nin hizmet verdiği alanlardaki güvenilirliğini çok daha ileri noktalara taşımıştır.

Özel Çankaya Hastanesi bünyesinde; Özellikle bir tane ameliyathanesi, Ortopedi ve Travmatoloji operasyonlarından skolyoz ameliyatlarının gerçekleştirilmesi için özel olarak dizayn edilmiş iki adet ameliyathanesi, İkisi tüm cerrahi operasyonların gerçekleştirildiği ve son teknolojileri kullanan donanıma sahip ameliyathane olmak üzere dört adet ameliyathanesi, Tüm testlerin yapıldığı modern bir biyokimya laboratuarı, Efor testi (treadmill), ekokardiyografi ve ekokardiyogram ile güçlendirilen kardiyoloji laboratuarı, Tam donanımlı yoğun bakımın da dahil olduğu 54 hasta yatağı bulunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Özel Çankaya Hastanesi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
 • İç Hastalıkları (Dahiliye)
 • Nöroloji
 • Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
 • Kardiyoloji
 • Genel Cerrahi
 • Göğüs Cerrahisi
 • Üroloji
 • Kalp ve Damar Cerrahisi
 • Ortopedi ve Travmatoloji
 • Nöroşirurji (Beyin ve Sinir Cerrahisi)
 • Kulak Burun Boğaz Hastalıkları
 • Biyokimya
 • Nükleer Tıp
 • Radyoloji
 • Mikrobiyoloji
 • Acil
 • Yoğun Bakım

Harita ve Ulaşım Bilgileri

Yorum ve Şikayetler

Kamile Saygıdeğer Atınç
Bugün oğlumu hastanenize getirdim, ilgili tetkikler yapılırken ben de en kuytu yerdeki bankta otururken G*** adlı görevli kaba ve "emir kipiyle" dışarıda beklememi söyledi, ben de daha kibar bir şekilde söylemesi gerektiğini söyledim, derken iş kavgaya vardı. G*** isimli görevli resmen bir arkadaşıyla kavga eder gibi benimle restleşti. Sonunda benim ilkokul mezunu olduğuma kadar vardırdı (bu arada 40 yıl öğretmenlik yapmış bir emekli öğretmenim.) şikayet edeceğimi söylediğimde de rahat bir özgüvenle edebilirsin", "de git" diye gençlerin kullandığı sokak ağzıyla cevap verdi. Gürültüye Dr... Tayfun bey geldi sonuç: sabah sabah gerilim yaşadık, bir personel, sinirimiz bozuldu, günümüz zehir oldu bilgilerinize.
Alev Yıldırım
Günaydın. Ayın 30 ocak öğleden sonra hastanenizde örtepedi bölümünde muayene oldum. Doktor film emar hiçbirşey istemedi. Krem ve bileklik tavsiye etti. Aldım kullandım bileğim düzelmedi. Bugün hast. aradım tekrar randevu için tekrar ücretleneceğini söylediler. Bu nasıl bir hizmet. Doktor bana on gün sonra gel geçmezse film çekelim dedi. Dün pazar 10. gündü. Bugün gelmek istedim. Ama para para para. Daha önce film çekseydi. Ben yada başkaları parayı kolay kazanmıyoruz. Sizden mennun kalmadığımı iletmek istiyorum.

Özel Çankaya Hastanesi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
2.7 / 5

Özel Çankaya Hastanesi 5 üzerinden 2.7 puan almıştır. Toplam 19 oy kullanılmış ve kurum hakkında 2 yorum yapılmıştır.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Özel Ankara Umut Hastanesi
Özel Ankara Umut Hastanesi
189 metre uzaklıkta
Kalp Damar Cerrahisi ve Kardiyoloji operasyonlarının yoğun olduğu Özel Ankara Umut Hastanesinde, Ortopedi, Genel Cerrahi, Plastik Cerrahi ve Kulak-Burun-Boğaz ameliyatları da başarılı bir biçimde gerçekleştirilmektedir.
Özel Kudret Göz Ankara Hastanesi
Kudret Göz Ankara Hastanesi, 23 Adet tek kişilik hasta odası, 4 adet ameliyathanesi, 15 adet Doktor muayene odası ve 5 adet tetkik odası ile sizlere hizmet vermektedir.
Özel Ankara Madalyon Psikiyatri Merkezi
Türkiye'deki ilk Psikiyatri Merkezi olan Madalyon Psikiyatri Merkezi, psikiyatrist, nörolog, psikolog, diyetisyen, hemşire, hasta danışmanı, İdari personel ve destek hizmet personelinden oluşan 70 kişilik kadrosuyla hizmet vermeye
Özel Medipark Tıp Merkezi
Özel Medipark Tıp Merkezi
472 metre uzaklıkta
Özel Medipark Tıp Merkezi Gaziosmanpaşa, Reşit Galip Caddesi No:10 adresinde bulunan merkezimiz yaklaşık 3000 m²'lik kapalı kullanım alanı bulunan, müstakil ve 6 katlı binasında, modern tıbbi donanımı ve geniş uzman kadrosu ile hi
Özel Bayındır Hastanesi Kavaklıdere
Bayındır Hastanesi Kavaklıdere; 2 adet tam teşekküllü ameliyathane, 24 saat hizmet veren Acil Servis, 31 muayene ve 20 tetkik ünitesi ile 1998 yılı Aralık ayında hizmete açılmıştır.
Özel Centrum Clinic Tüp Bebek Merkezi
Centrum Klinik Tüp Bebek Merkezi, Ankara'da hizmet veren en tecrübeli merkezlerinden biri olup, teknolojinin tüm olanaklarının en verimli şekilde kullanılması amaçlamaktadır.
Özel Güven Hastanesi
Özel Güven Hastanesi
744 metre uzaklıkta
Dünya standartlarında sağlık hizmeti sunmak hedefiyle 1974 yılında kurulan Özel Ankara Güven Hastanesi, modern tıbbın gereklerini, yılların tecrübesi ile birleştirerek hastalarına aktarmaya devam ediyor.
Özel Turkuaz Göz Merkezi
Özel Turkuaz Göz Merkezi
746 metre uzaklıkta
Turkuaz Göz Merkezi, 2005 yılında kurulmuş bir göz cerrahi merkezi ve Excimer Lazer kliniğidir.
Özel HRS Ankara Kadın Hastanesi
HRS nin Başkent Ankaradaki Kadın Hastanesi, alanı ile ilgili tüm birimleri bünyesinde bulundurmaktadır.
Kurum Bilgileri Hatalı mı?

Özel Çankaya Hastanesi ile ilgili yanlış, eksik veya güncel olmayan bilgileri bize iletmek için buraya tıklayınız ✉