Ankara şehir merkezi ve ilçelerde faaliyet gösteren 32 adet Özel Hastane listelenmiştir. Ankara ilinde toplam 222 farklı sağlık kurumu hizmet sunmaktadır. Diğer kurumların listesine ulaşmak için üst menüden Ankara yazısına tıklayabilirsiniz.

Ankara Özel Hastaneler Listesi

Altındağ
Özel Akropol Hastanesi
★★★★☆· Altındağ / Ankara
Özel Akropol Hastanesi uzman hekim, hemşire ve yardımcı sağlık personeli kadrosuyla hizmet vermektedir.
Çankaya
Özel Medisun Çayyolu Hastanesi
★★★☆☆· Çankaya / Ankara
Özel Medisun Çayyolu Hastanesi, 4.000 m2 kapalı alana kurulmuş olup; 2 Ameliyat Salonu, 1 Lokal Cerrahi Odası, 15 Yeni Doğan Yoğun Bakım, 11 Genel Yoğun Bakım, 4 Koroner Yoğun Bakım olmak üzere toplamda 75 hasta yatağı kapasitelidir.
Özel Bayındır Hastanesi Söğütözü
★★★☆☆· Çankaya / Ankara
Bayındır Hastanesi, Bayındır Holding'e bağlı olarak, Ankara'nın Söğütözü semtinde 15 Temmuz 1992 yılında hizmete başlamıştır.
Özel Lokman Hekim Akay Hastanesi
★★★★☆· Çankaya / Ankara
Ankara'nın Çankaya ilçesinde yaklaşık 18.000 m2 kapalı alanda kurulu 11 katlı hastane binası olarak 2016 yılı itibariyle sağlık hizmeti sunumuna başlamıştır.
Özel Bayındır Hastanesi Kavaklıdere
★★★☆☆· Çankaya / Ankara
Bayındır Hastanesi Kavaklıdere; 2 adet tam teşekküllü ameliyathane, 24 saat hizmet veren Acil Servis, 31 muayene ve 20 tetkik ünitesi ile 1998 yılı Aralık ayında hizmete açılmıştır.
Özel Çankaya Hastanesi
★★★☆☆· Çankaya / Ankara
Özel Çankaya Hastanesi 1968 yılında bugün halen bulunduğu Kavaklıdere Bülten Sokak'taki yerinde kurulmuş olan Ankara'nın ilk özel hastanesidir. Özel Çankaya Hastanesi sürekli gelişerek çağdaş sağlık işletmeciliğinde ulaştığı düzeyin gururunu yaşamaktadır.
Özel Güven Hastanesi
★★★★☆· Çankaya / Ankara
Dünya standartlarında sağlık hizmeti sunmak hedefiyle 1974 yılında kurulan Özel Ankara Güven Hastanesi, modern tıbbın gereklerini, yılların tecrübesi ile birleştirerek hastalarına aktarmaya devam ediyor.
Özel Ankara Umut Hastanesi
★★★★★· Çankaya / Ankara
Kalp Damar Cerrahisi ve Kardiyoloji operasyonlarının yoğun olduğu Özel Ankara Umut Hastanesinde, Ortopedi, Genel Cerrahi, Plastik Cerrahi ve Kulak-Burun-Boğaz ameliyatları da başarılı bir biçimde gerçekleştirilmektedir.
Özel Magnet Hastanesi
★★★☆☆· Çankaya / Ankara
Özel Magnet Hastanesi, dünya standartlarındaki kaliteli hizmet anlayışını insan yaşamına gösterdiği özenle birleştiren ve bu doğrultuda hızlı ve etkin müdahale yaparak kişilerin yaşam kalitesini korumayı amaçlayan bir sağlık kuruluşudur.
Özel TOBB ETÜ Hastanesi
★★★☆☆· Çankaya / Ankara
Mesa Hastanesi TOBB tarafından satın alınıp ismi TOBB ETÜ Hastanesi olarak değiştirilmiştir. Hastane, 100 yatak kapasitesi ve 8 ameliyathane ile hizmet sunuyor.
Özel Acıbadem Ankara Hastanesi
Çankaya / Ankara
Acıbadem Ankara Hastanesi, Çankaya - Oranda 2012 yılında hizmete girdi. Ankara ve çevresindeki illere hizmet sunan Acıbadem Ankara, genel amaçlı bir hastane olarak konumlanıyor.
Özel Yüzüncü Yıl Hastanesi
★★★☆☆· Çankaya / Ankara
Tecrübelerimizi yeni genç arkadaşlarla birleştirerek “A sınıfı” hastane olmanın da verdiği moralle Özel Yüzüncü Yıl Hastanesi binamızı yeniledik, kadromuzu güçlendirdik, kurumsal kimliği oluşturabilmek içinde yoğun çaba sarf ediyoruz.
Medicana International Ankara Hastanesi
★★★☆☆· Çankaya / Ankara
Medicana International Ankara Hastanesi, modern teknolojisi ve teknik özellikleriyle dünyanın sayılı özel hastanesi arasında yer alan Medicana International Ankara Hastanesi, medikal onkoloji, kardiyoloji, kalp damar cerrahisi, radyasyon onkolojisi, tüp bebek, nükleer tıp, 24 saat acil sağlık hizmetleri ve hemodiyaliz hizmetlerini bünyesinde toplay
Özel Koru Ankara Hastanesi
★★★★☆· Çankaya / Ankara
Koru Ankara Hastanesi, akademik kökenli hekim kadroları, ileri teknoloji ve konforun buluştuğu tedavi olanakları, hasta memnuniyetinin üst düzeyde olduğu hizmet anlayışını ilke edinmiştir.
Özel Liv Hospital Ankara Hastanesi
★★★★☆· Çankaya / Ankara
Liv Hospital Ankara, üstün uzman kadrosu ile 27 bin metrekare alanda, 150 yatak, 8 ameliyathane ile sağlıkta üst düzey kişiselleştirilmiş yaklaşımı hedefliyor.
Özel Kudret İnternational Hospital
★★★☆☆· Çankaya / Ankara
Kudret Sağlık Grubu'nun üçüncü hastanesi Kudret International Hospital, 13 farklı branşta 100 kişilik çalışan kadrosu ve ileri teknolojisi ile donatılmış akıllı hastane binası ile hizmet vermektedir.
Özel Ortadoğu 19 Mayıs Hastanesi
★★★☆☆· Çankaya / Ankara
Özel Ortadoğu 19 Mayıs Hastanesi, 15 branşda üstün hizmet kalitesini anlayışıyla ayaktan ve yatarak sağlık hizmetini en iyi şekilde vermeyi hedeflemiştir.
Özel Memorial Ankara Hastanesi
★★★☆☆· Çankaya / Ankara
42 bin metrekarelik kapalı alan ile başkentin en büyük özel hastanesi olan Memorial Ankara, üstün teknolojik altyapısıyla da öne çıkıyor.
Özel Çankaya Yaşam Hastanesi
★★★★☆· Çankaya / Ankara
Hastanemiz 22 yataklı lüks hasta odaları, 2 tam donanımlı ameliyathanesi, yoğun bakımları, tıbbi görüntüleme ve laboratuvar hizmetleri ile sağlık hizmeti sunmaktadır.
Özel Mim Hastanesi
★☆☆☆☆· Çankaya / Ankara
Özel Mim Hastanesi, sağlık sektöründe Türkiye’nin önde gelen kuruluşlarından olmayı hedefleyerek Ankara Çankaya'da hizmetinizde.
Etimesgut
Özel Eryaman Hastanesi
★★★☆☆· Etimesgut / Ankara
Özel Eryaman Hastanesi; toplamında 9000 metrekarelik bir alana kurulmuş üst düzey mimarisi, teknolojik alt yapısı ve deneyimli uzmanlar eşliğinde hizmet sunmaktadır.

Toplam 2 sayfanın 1. sayfasındasınız.

İlk Sayfa 2  Sonraki Sayfa »

Yorum ve Şikayetler
Betül Çiftçi
Betül Çiftçi · 18 Nisan 2023
Kızımı yüksek ateşle acile gittiğinde ateşi 36.3 derece ölçüldü. Enfeksiyon hastalıkları doktoruna yönlendirdi hemş...
Aslı Yıldız
Aslı Yıldız · 16 Nisan 2023
Biraz önce Akay Hastanesini aradım dr görüştüreceğine hastayı sustuyor konuşuyor fiyat vermiyor gelin fiyat çıkar d...
Emine Müldan
Emine Müldan · 12 Aralık 2022
12 Aralık gecesi acile geldim. Çocuğumu şehir hastanesine bile götürdüm. Tam 2 saat acil acil dolaştık. Daha sonra ...
Ay Yıldız
Ay Yıldız · 22 Mayıs 2022
Hastanede kardiyoloji(2), kalp cerrahisi, üroloji, genel cerrrahi, kadın doğum, nöroloji, beyin cerrahisi, çocuk, g...
Leyla Tokatlı
Leyla Tokatlı · 23 Şubat 2022
Magnet Hastanesi'nin Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği'nde uygulanan yöntem, bir şekilde hastadan en fazla kazancı el...