Özel Mim Hastanesi

Özel Mim Hastanesi
Kurum Adı:Özel Mim Hastanesi
Kategori:Özel Hastane
Şehir:Ankara
İlçe:Çankaya
Adres:Yıldızevler Mah. Şht. Mustafa Doğan Cad. No:57
Telefon:0 (312) 911-0101
Web Sitesi:mimhastanesi.comHata Bildir
39.87593432.859442

Kurum Hakkında

Özel Mim Hastanesi, Ankara ili Çankaya ilçesinde Özel hastane olarak faaliyet göstermektedir. Özel Mim Hastanesi, sağlık sektöründe Türkiye’nin önde gelen kuruluşlarından olmayı hedefleyerek Ankara Çankaya'da hizmetinizde.

Sağlığınız ve mutluluğunuz için tüm bilgi ve deneyimlerimizi modern tıbbın gerektirdiği teknolojiyle buluştururken, kalite ve tıbbi etiğe uygun hizmet anlayışını benimsiyoruz. Amacımız; alanında uzman doktor kadromuz, deneyimli sağlık personelimiz ve tüm çalışanlarımızla hasta memnuniyeti odaklı bir sağlık hizmeti sunmaktır. Sizlere en iyi hizmeti, en uygun koşullarda verirken, her geçen gün kendimizi geliştirmeyi ve hep daha iyisi olmayı amaçlıyoruz.

Özel Mim Hastanesi, kişi sağlığını hiçe saymadan, hafife almadan alanında uzman personel ile çalışır. Tüm teknolojik gelişmeleri takip eder ve tespit ettiği yenilikleri süratle sistemine entegre ediyoruz. Özel Mim Hastanesi'nde kullanılan tıbbi cihazların tümünün dünya standartlarında olmasına özel önem veriyoruz. Özel Mim Hasatanesi'nde verilen hizmetlerin yanında uzman personelimizin güleryüz ve yakın ilgisini bulacaksınız. Özel Mim Hastanesi'ni farklı kılan hususlardan birisi de her zaman kaliteyi ve tecrübeyi sabit kılmasıdır. Hastanemizdeki personelimizin tamamı alanında uzman ve tecrübeli hekim ve personelden oluşmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Özel Mim Hastanesi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
 • İç Hastalıkları (Dahiliye)
 • Enfeksiyon Hastalıkları (İntaniye)
 • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
 • Psikiyatri
 • Genel Cerrahi
 • Göz Hastalıkları
 • Üroloji
 • Ortopedi ve Travmatoloji
 • Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi
 • Kulak Burun Boğaz Hastalıkları
 • Biyokimya
 • Radyoloji
 • Patoloji
 • Mikrobiyoloji
 • Acil
 • Yoğun Bakım
 • Deri ve Zührevi Hastalıklar

Harita ve Ulaşım Bilgileri

Yorum ve Şikayetler

Özel Mim Hastanesi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Özel Mim Hastanesi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
1.0 / 5

Özel Mim Hastanesi 5 üzerinden 1.0 puan almıştır. Toplam 1 oy kullanılmış ve kurum hakkında henüz yorum yapılmamıştır.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Özel Çankaya Polikliniği
Özel Çankaya Polikliniği
455 metre uzaklıkta
Özel Çankaya Polikliniği, Ankara Çankaya ilçesinde Poliklinik olarak hizmet sunmaktadır.
Özel Du-Çe Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi
Nisan 2007'de hizmete açılan Özel Du-Çe Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi, modern tıbbın gerektirdiği tüm fizik tedavi ve rehabilitasyon donanımı ve yeni tedavi yaklaşımları ile Ankara'nın en kapsamlı merkezleri arasındadır.
Gismed İç Hastalıkları ve Gastroenteroloji Merkezi
Gismed İç Hastalıkları ve Gastroentroloji Merkezinde modern tıbbın kapsamındaki tanısal ve tedavi edici gastroenterolojik işlemler gerçekleştirilmektedir.
Özel SFY Diyaliz Merkezi
Özel SFY Diyaliz Merkezi
1 km. uzaklıkta
SFY Diyaliz Merkezi; Diyaliz alanındaki tecrübesi deneyimli uzman kodrosu ve en son teknoloji ile donatılmış merkezi ile hizmet sunmaktadır.
Özel Çankaya Yaşam Hastanesi
Hastanemiz 22 yataklı lüks hasta odaları, 2 tam donanımlı ameliyathanesi, yoğun bakımları, tıbbi görüntüleme ve laboratuvar hizmetleri ile sağlık hizmeti sunmaktadır.
Özel Ortadoğu 19 Mayıs Hastanesi
Özel Ortadoğu 19 Mayıs Hastanesi, 15 branşda üstün hizmet kalitesini anlayışıyla ayaktan ve yatarak sağlık hizmetini en iyi şekilde vermeyi hedeflemiştir.
Özel Gen-Art Tüp Bebek Kadın Sağlığı ve Biyoteknoloji Merkezi
Merkezimiz sadece kısırlık problemi çeken çiftlere değil aynı zamanda sağlıklı çocuk sahibi olma zorluğu taşıyan çiftlere de hizmet vermektedir.
Özel Anatolia Tüp Bebek ve Kadın Sağlığı Merkezi
2005 yılında Ankara’da kurulan Anatolia Tüp Bebek ve Kadın Sağlığı Merkezi, Kalite göstergeleri olan ISO 9001/2015 ve ISO 15189 sahibi olup, güçlü ekibi ve son teknoloji laboratuvarı ile Türkiye’nin sayılı tüp bebek merkezleri ara
Kurum Bilgileri Hatalı mı?

Özel Mim Hastanesi ile ilgili yanlış, eksik veya güncel olmayan bilgileri bize iletmek için buraya tıklayınız ✉