Özel Du-Çe Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi

Özel Du-Çe Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi
Kurum Adı:Özel Du-Çe FTR Merkezi
Kategori:Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi - FTRM
Şehir:Ankara
İlçe:Çankaya
Adres:Abdullah Cevdet Sokak No:9
Telefon:0 (312) 439-2811
39.88509632.856860

Kurum Hakkında

Nisan 2007'de hizmete açılan Özel Du-Çe Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi, modern tıbbın gerektirdiği tüm fizik tedavi ve rehabilitasyon donanımı ve yeni tedavi yaklaşımları ile Ankara'nın en kapsamlı merkezleri arasındadır. Merkezimizin ilk hedefi olan hasta sağlığı ve memnuniyetine ulaşmak amacıyla modern tıbbın tüm olanakları ile ekibimizin bilgi ve tecrübeleri hastalarımızın hizmetine sunulmaktadır.

Yönetmeliklerce belirtilen standartlarda Doktor Muayene Odaları, Bekleme Salonu, Özel Amaçlı Egzersiz Salonu, Nörolojik ve Ortopedik Rehabilitasyon Amaçlı Egzersiz Salonları ve tam donanımlı El Rehabilitasyon Ünitesi'nden oluşmaktadır. Merkezimizde Sağlık Bakanlığı yönetmeliklerince belirlenen ölçülerden daha büyük ve konforlu toplam 37 adet tedavi odası bulunmaktadır. Hasta sağlığı ve memnuniyetini sağlamak amacıyla tasarlanan merkezimiz VIP odaları, sedye asansörü, hastaların anatomik formuna uygun olarak ayarlanabilen özel yatakları, kafeterya, servis ile ulaşım ve otopark hizmetleri ile güvenilir ve bilimsel fizik tedavi ve rehabilitasyon sağlık hizmetini çağdaş standartlarda sunan bir sağlık kuruluşudur. Modern cihazlarla donatılmış, yönetmeliklerce belirtilen standartlarda Merkezimizde; elektro-terapi cihazları için uygun elektrik sebekesi, jeneratör sistemi, ısıtma- soğutma ve merkezi yayın sistemi bulunmaktadir.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Nöroloji
  • Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
  • Üroloji
  • Ortopedi ve Travmatoloji
  • Biyokimya
  • Nükleer Tıp
  • Radyoloji
  • Mikrobiyoloji

Özel Du-Çe Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Du-Çe Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi, Ankara ili Çankaya ilçesinde fizik tedavi ve rehabilitasyon merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Ayşegül Akarsu Helvacı · 14 Mayıs 2014

doktorları ilgili, fakat işletme ve yönetim sıfır, tamamen ticari düşünüyorlar, semt servisleri hep aksıyor. yerin 2 kat altında havasız tedavi yapılıyor. egsersiz salonuda -2ci kata alındı, havasız daracık ve ayakta sıra bekliyorsunuz. tuvaletleri kokuyor. engelli tuvaletleri kapalı. temizliği yapanların suçu yok. öyle bir yere yakışmıyor.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Özel Du-Çe Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Özel Du-Çe Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi 5 üzerinden 2.5 puan almıştır. Toplam 18 oy kullanılmış ve kurum hakkında 1 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Du-Çe Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Gismed İç Hastalıkları ve Gastroenteroloji Merkezi

170 metre uzaklıkta

Cinnah Cd. 110/3 Çankaya

Gen-Art Tüp Bebek Kadın Sağlığı ve Biyoteknoloji Merkezi

920 metre uzaklıkta

Cinnah Caddesi No: 47/A

Anatolia Tüp Bebek Merkezi

920 metre uzaklıkta

Cinnah Caddesi No:54

Çankaya Polikliniği

1.1 km. uzaklıkta

Turhan Güneş Blv. 1. Cd. No:2/14 Yıldız

Fizyomed Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi

1.2 km. uzaklıkta

Cinnah Cad. Mesnevi Sok. No:25/1 Çankaya

SFY Diyaliz Merkezi

1.2 km. uzaklıkta

Birlik Mahallesi 17. Sok No:9

Çankaya Yaşam Hastanesi

1.3 km. uzaklıkta

Birlik Mh. Şehit Kurbani Akboğa Sk. No:26