Özel Du-Çe Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi

Özel Du-Çe Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi
Kurum Adı:Özel Du-Çe Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi
Kategori:Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi
Şehir:Ankara
İlçe:Çankaya
Adres:Prof.Dr. Aziz Sancar Cad. No:9
Telefon:0 (312) 439-2811
Web Sitesi:ducefiziktedavi.comHata Bildir
39.88509632.85686

Kurum Hakkında

Nisan 2007'de hizmete açılan Özel Du-Çe Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi, modern tıbbın gerektirdiği tüm fizik tedavi ve rehabilitasyon donanımı ve yeni tedavi yaklaşımları ile Ankara'nın en kapsamlı merkezleri arasındadır. Merkezimizin ilk hedefi olan hasta sağlığı ve memnuniyetine ulaşmak amacıyla modern tıbbın tüm olanakları ile ekibimizin bilgi ve tecrübeleri hastalarımızın hizmetine sunulmaktadır.

Yönetmeliklerce belirtilen standartlarda Doktor Muayene Odaları, Bekleme Salonu, Özel Amaçlı Egzersiz Salonu, Nörolojik ve Ortopedik Rehabilitasyon Amaçlı Egzersiz Salonları ve tam donanımlı El Rehabilitasyon Ünitesi'nden oluşmaktadır. Merkezimizde Sağlık Bakanlığı yönetmeliklerince belirlenen ölçülerden daha büyük ve konforlu toplam 37 adet tedavi odası bulunmaktadır. Hasta sağlığı ve memnuniyetini sağlamak amacıyla tasarlanan merkezimiz VIP odaları, sedye asansörü, hastaların anatomik formuna uygun olarak ayarlanabilen özel yatakları, kafeterya, servis ile ulaşım ve otopark hizmetleri ile güvenilir ve bilimsel fizik tedavi ve rehabilitasyon sağlık hizmetini çağdaş standartlarda sunan bir sağlık kuruluşudur. Modern cihazlarla donatılmış, yönetmeliklerce belirtilen standartlarda Merkezimizde; elektro-terapi cihazları için uygun elektrik sebekesi, jeneratör sistemi, ısıtma- soğutma ve merkezi yayın sistemi bulunmaktadir.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
  • Biyokimya
  • Nükleer Tıp
  • Radyoloji
  • Mikrobiyoloji

Özel Du-Çe Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Du-Çe Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi, Ankara ili Çankaya ilçesinde fizik tedavi ve rehabilitasyon merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Ayşegül Akarsu Helvacı
★★
Doktorları ilgili, fakat işletme ve yönetim sıfır, tamamen ticari düşünüyorlar, semt servisleri hep aksıyor. yYerin 2 kat altında havasız tedavi yapılıyor. Egsersiz salonuda -2ci kata alındı, havasız daracık ve ayakta sıra bekliyorsunuz. Tuvaletleri kokuyor. Engelli tuvaletleri kapalı. Temizliği yapanların suçu yok. Öyle bir yere yakışmıyor.

Özel Du-Çe Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
2.8 / 5

Özel Du-Çe Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi 5 üzerinden 2.8 puan almıştır. Toplam 21 oy kullanılmış ve kurum hakkında 1 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Du-Çe Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Gismed İç Hastalıkları ve Gastroenteroloji Merkezi
170 metre uzaklıkta
Cinnah Cad. 110/3 Çankaya
Gen-Art Tüp Bebek Kadın Sağlığı ve Biyoteknoloji Merkezi
920 metre uzaklıkta
Cinnah Cad. No: 47/A
Anatolia Tüp Bebek ve Kadın Sağlığı Merkezi
920 metre uzaklıkta
Cinnah Cad. No:54
Mim Hastanesi
1 km. uzaklıkta
Yıldızevler Mah. Şht. Mustafa Doğan Cad. No:57
Çankaya Polikliniği
1.1 km. uzaklıkta
Turhan Güneş Blv. 1. Cd. No:2/14 Yıldız
Fizyomed Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi
1.2 km. uzaklıkta
Cinnah Cad. Mesnevi Sok. No:25/1 Çankaya
SFY Diyaliz Merkezi
1.2 km. uzaklıkta
Birlik Mahallesi 17. Sok No:9