Özel Anatolia Tüp Bebek ve Kadın Sağlığı Merkezi

Özel Anatolia Tüp Bebek ve Kadın Sağlığı Merkezi
Kurum Adı:Özel Anatolia Tüp Bebek ve Kadın Sağlığı Merkezi
Kategori:Tüp Bebek Merkezi
Şehir:Ankara
İlçe:Çankaya
Adres:Cinnah Cad. No:54
Telefon:0 (312) 442-5656
Web Sitesi:www.anatoliatupbebek.com.trHata Bildir
39.89335332.856749

Kurum Hakkında

Ankara Anatolia Tüp Bebek Merkezimiz 1000 m2'lik kapalı bir alan üzerinde kurulmuştur. Bahçesi ve geniş otoparkı mevcuttur. Misyonumuz, hastalarımıza tedavi süreleri boyunca evrensel kalite standartlarına uygun, teknolojik donanımın üst seviyede olduğu, steril koşullarda profesyonel bir hizmet sunmaktır. Seçkin doktorlarımız ve profesyonel ekibimiz ile tüm çabamız mükemmeli sizlere yaşatabilmektir.

Araştırma ve geliştirmeye adanmış tıbbi ekibimiz hastalarımızın her zaman hayalini kurdukları ailelerini oluşturmalarina yardım etmek için tüm gücüyle çalışmaktadır. Yıllara dayanan deneyim ve en son teknolojik gelişmeleri takip gücümüz sayesinde kanıtlanmış ve ispatlanmış tedavi yöntemlerimizle mutluluğunuza yardım ediyoruz.

Anatolia Tüp Bebek Laboratuvarı; İngiltere Merkezli UK NEQAS International Quality Expertise (UK NEQAS Uluslararası Kalite Uzmanı) Programını başarı ile tamamlayarak, güncel olarak uluslararası tüp bebek laboratuvarı standartlarına uygunluğunu tescilleyen Türkiye’deki tek Tüp Bebek Laboratuvarı olma özelliğini taşımaktadır.

Özel Anatolia Tüp Bebek ve Kadın Sağlığı Merkezi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Anatolia Tüp Bebek ve Kadın Sağlığı Merkezi, Ankara ili Çankaya ilçesinde tüp bebek merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Özel Anatolia Tüp Bebek ve Kadın Sağlığı Merkezi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Özel Anatolia Tüp Bebek ve Kadın Sağlığı Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.9 / 5

Özel Anatolia Tüp Bebek ve Kadın Sağlığı Merkezi 5 üzerinden 3.9 puan almıştır. Toplam 12 oy kullanılmış ve kurum hakkında henüz yorum yapılmamıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Anatolia Tüp Bebek ve Kadın Sağlığı Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Gen-Art Tüp Bebek Kadın Sağlığı ve Biyoteknoloji Merkezi
20 metre uzaklıkta
Cinnah Cad. No: 47/A
Fizyomed Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi
350 metre uzaklıkta
Cinnah Cad. Mesnevi Sok. No:25/1 Çankaya
HRS Ankara Kadın Hastanesi
650 metre uzaklıkta
Güneş Sokak No:14 Kavaklıdere
MED-DİŞ Ağız-Diş Sağlığı Polikliniği
830 metre uzaklıkta
Arjantin Cad. Borazan Sok. No:8 GOP
Gismed İç Hastalıkları ve Gastroenteroloji Merkezi
840 metre uzaklıkta
Cinnah Cad. 110/3 Çankaya
Du-Çe Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi
920 metre uzaklıkta
Prof.Dr. Aziz Sancar Cad. No:9