Özel Ankara Umut Hastanesi

Özel Ankara Umut Hastanesi
Kurum Adı:Özel Ankara Umut Hastanesi
Kategori:Özel Hastane
Şehir:Ankara
İlçe:Çankaya
Adres:Barbaros Mah. Büklüm Cad. No:72 Kavaklıdere
Telefon:0 (312) 466-3838
Web Sitesi:www.ankaraumuthastanesi.com.trHata Bildir
39.90644032.863412

Kurum Hakkında

Özel Ankara Umut Hastanesi; sağlığın korunması, geliştirilmesi ve sürdürülmesi için nitelikli sağlık hizmeti veren tam donanımlı bir sağlık kuruluşudur. Özel Ankara Umut Hastanesi’nin güler yüzlü ve eğitimli kadrosu "öznemiz insan" anlayışı ile hizmet sunmaktadır. Tüm çalışanlar, bireysel farklılık ve gereksinimleri göz önünde bulundurarak, başvuran herkesi değerli bir misafiri olarak görmekte, bilgi ve becerisini şefkat ile birleştirip insan onuruna yakışan en profesyonel hizmeti sunmaktadır.

Özel Ankara Umut Hastanesi yataklı ve ayaktan tedavi bölümleri, hem hastalar hem de çalışanlar açısından sağlık hizmetlerinin huzur ve güven içinde sürdürülmesi yönünde tasarlanmıştır. Hasta odaları tüm beklentileri karşılayacak nitelikte ve ergonomik olarak dizayn edilmiştir. Tüm odalarda; refakatçi koltuğu, televizyon, telefon, mini buzdolabı, gardırop, değerli eşya kasası, kişisel bakım ürünleri, hemşire çağrı sistemi, iklimlendirme ve havalandırma sistemleri bulunmaktadır.

2016 yılı teknolojisine sahip cihazlarla donatılan Görüntüleme-Radyoloji Ünitesi, Hemodinami-Anjiografi Birimi, Biyokimya-Mikrobiyoloji-Hematoloji-Seroloji Laboratuarları’nda en gelişmiş inceleme ve tanısal çalışmalar yapılmaktadır. Modern ameliyathanelerinde gece ve gündüz açık/kapalı tüm ameliyatlar gerçekleştirilmektedir. Tam donanımlı yoğun bakım ünitelerinde en gelişmiş cihazlar bulunmaktadır. Kardiyovasküler Cerrahi Yoğun Bakım, Genel Cerrahi Yoğun Bakım, Kardiyoloji Yoğun Bakım ve Dahiliye Yoğun Bakım Üniteleri’nde yaşam desteği gereken hastaların teşhis ve tedavileri özel eğitim almış uzman ekipler tarafından yapılmaktadır.

Hasta haklarına saygılı, güvenilir, memnuniyet odaklı, etik değerlerden ödün vermeyen, sürekli gelişim anlayışı ile hizmet veren uzman ekibimiz, çağdaş ve ölçülebilir karar mekanizmalarını işleten hastane yönetimimiz ile sunmuş olduğumuz sağlık hizmetinin kalitesini sürekli arttırarak sizler için “Umut” olmaya devam edeceğiz.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
 • İç Hastalıkları (Dahiliye)
 • Gastroenteroloji
 • Nöroloji
 • Kardiyoloji
 • Göğüs Hastalıkları
 • Genel Cerrahi
 • Göğüs Cerrahisi
 • Üroloji
 • Kadın Hastalıkları ve Doğum
 • Kalp ve Damar Cerrahisi
 • Ortopedi ve Travmatoloji
 • Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi
 • Nöroşirurji (Beyin ve Sinir Cerrahisi)
 • Kulak Burun Boğaz Hastalıkları
 • Biyokimya
 • Radyoloji
 • Mikrobiyoloji
 • Acil
 • Yoğun Bakım
 • Algoloji

Özel Ankara Umut Hastanesi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Ankara Umut Hastanesi, Ankara ili Çankaya ilçesinde Özel hastane olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Dila Yalın
★★★★★
Bugün canımdan bir parçam kalp ameliyatı oldu önce Allahıma sonra hocalarıma emanet.
Selcuk Bozdogan
★★★★★
Doğru yerdeyiz bunu tüm kalbimle hissediyorum... Allahım sabah uyandığımda abim sağlığına kavuşsun inşallah. Tüm sağlık personeline sonsuz teşekkürler.
Medine Açikgöz Efe
★★★★★
Babam İsmail Açıkgöz şu anda orada yatıyor ve Allah'ın izniyle yarın baypas olaak babacım önce Allah'a sonra doktorlara ve personeline emanet
Hasan Güngör
★★★★★
Dahiliye bölümünde muayene oldum çok memnun kaldım Sn.Prof. Dr. Abidin Kumbasar Hocaya teşekkür eder iyi bayramlar dilerim. Hasan GÜNGÖR- Ankara
Ahmet Üstünel
★★★★★
Kayın biraderim Mahir Taşbulat şu an kalp damar kliniğinde yatmakta olup bütün hastane personelinize teşekkürlerimizi sunuyoruz.
Halis Solmaz
★★★★★
Umut hastanesi gerçekten tüm hastalar için bir umut görevi yapıyor, hastane çalışanlarına sonsuz teşekürler ediyorum. Babam ameliyat oldu, hastahanenin tüm hizmetlerinden oldukça memnun kaldım. Özellikle Kalp, damarda bir numara. Umut hocama, Doğan hocama Bartından kucak dolusu sevgi ve selam olsun.
Sedat Dombaycı
★★★★★
Eniştem hastanenizde yatıyor. Kendisine acil şifalar diliyorum inşallah sağlıklı bir şekilde kısa zamanda aramıza döner hastane personeline kolay gelsin.
Hülya Kara
★★★★★
Şu anda babam hastanenizde yatıyor. Önce Allah sonra size güveniyoruz.

Özel Ankara Umut Hastanesi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
4.6 / 5

Özel Ankara Umut Hastanesi 5 üzerinden 4.6 puan almıştır. Toplam 69 oy kullanılmış ve kurum hakkında 8 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Ankara Umut Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Kudret Göz Ankara Hastanesi
140 metre uzaklıkta
Kenedy Cad. No:71 Kavaklıdere
Çankaya Hastanesi
190 metre uzaklıkta
Bülten Sokak No:44 Çankaya
Ankara Madalyon Psikiyatri Merkezi
470 metre uzaklıkta
Atatürk Bulvarı No:229 Kavaklıdere
Bayındır Hastanesi Kavaklıdere
520 metre uzaklıkta
Atatürk Bulvarı No:201 Kavaklıdere
Medipark Tıp Merkezi
540 metre uzaklıkta
100. Yıl Mah. Reşit Galip Caddesi No:10
Dünyagöz Hastanesi Ankara
690 metre uzaklıkta
Tunus Caddesi No:28 Kavaklıdere
Fizitek Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi
690 metre uzaklıkta
Esatoğlu Mh. Bülbül Deresi Cd. No:46/A Çankaya