Özel Bayındır Hastanesi Kavaklıdere

Özel Bayındır Hastanesi Kavaklıdere
Kurum Adı:Özel Bayındır Hastanesi Kavaklıdere
Kategori:Özel Hastane
Şehir:Ankara
İlçe:Çankaya
Adres:Atatürk Bulvarı No:201 Kavaklıdere
Telefon:0 (312) 428-0808
39.90735132.857389

Kurum Hakkında

Bayındır Hastanesi Kavaklıdere 1998 yılı Aralık ayında hizmete açılmıştır.

Bayındır Hastanesi Kavaklıdere 5500 m2 lik kapalı alana sahip olup, 2 adet tam teşekküllü ameliyathane, 24 saat hizmet veren Acil Servis, 31 muayene ve 20 tetkik ünitesi bulunmaktadır.

Bayındır Hastanesi’nde poliklinik hizmeti hafta içi 08:30-20:00, cumartesi günleri 08:30-18:00 saatleri arasında sürdürülmektedir.

Acil Servisimiz her türlü hasta talebini karşılayabilmek amacıyla herzaman tecrübeli Dr, Hemşire, Ambulans, Porter, Şoför ve Portatif tüm teknik donanımıyla hazır bulunmaktadır. Bayındır Hastanesi Acil Servisinde Acil Servis Uzman sorumlu hekimi yönetiminde 24 saat hizmet verilmektedir. 181 m2 alanda tam donanımlı müdahale odası, hasta muayene odaları, gözlem üniteleri, pediyatri muayene odası yer almaktadır. Toplam yatak kapasitesi 10 adettir.

Ameliyathanemiz tamamen yenilenmiş olup, 2 oda büyük ameliyatlara, 1 oda da günübirlik olarak düzenlenmiştir. Ameliyathanemizde Ortopedi, Kadın Doğum, Genel Cerrahi, KBB, Göz gibi tüm ameliyatlar açık veya endoskopik yapılabilmektedir. Her türlü cihaz ve cerrahi donanım tamamlanmıştır.

Hastanemizde hizmet veren yataklı tedavi katlarında 169 hasta yatağı mevcuttur. Hasta odaları tek veya çift kişilik olarak hazırlanmıştır. VIP ve Kadın Doğum bölümünde suit odalar mevcuttur.

Özel Bayındır Hastanesi Kavaklıdere iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Bayındır Hastanesi Kavaklıdere, Ankara ili Çankaya ilçesinde Özel hastane olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Çömez Güler · 26 Mart 2012

Benim canım hastanem. Hep güleryüzlü hep candan hep ilgili. Ben hastanenin diyabet bölümüne sık gidiyorum çünkü şeker hastasıyım. Bana moral veren sevgili doktorum Şen Ilgın Hanımefendiye, canım hemşiremiz Hanife Hanıma, Hastanenin Baş Hekimi Özdal Bey'e içten gönülden sevgiler.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Özel Bayındır Hastanesi Kavaklıdere ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Özel Bayındır Hastanesi Kavaklıdere 5 üzerinden 3.5 puan almıştır. Toplam 26 oy kullanılmış ve kurum hakkında 1 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Bayındır Hastanesi Kavaklıdere Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Primer Tıbbi Görüntüleme Merkezi

200 metre uzaklıkta

Bestekar Sokak No. 47 Kavaklıdere

Dünyagöz Hastanesi Ankara

330 metre uzaklıkta

Tunus Caddesi No:28 Kavaklıdere

Işık Göz Sağlığı ve Hastalıkları Merkezi

350 metre uzaklıkta

Atatürk Bulvarı No:223

Aykaç Diş Kliniği

390 metre uzaklıkta

Tunalı Hilmi Caddesi 105/5 Kavaklıdere

Güven Hastanesi

400 metre uzaklıkta

Şimşek Sokak No:29 Kavaklıdere

Madalyon Psikiyatri Merkezi

430 metre uzaklıkta

Atatürk Bulvarı No:229 Kavaklıdere

Egerad Tıp Laboratuvarları ve Tıbbi Görüntüleme Merkezi

460 metre uzaklıkta

Kennedy Cad. No:30/B Kavaklıdere