Özel Bayındır Hastanesi Kavaklıdere

Özel Bayındır Hastanesi Kavaklıdere
Kurum Adı:Özel Bayındır Hastanesi Kavaklıdere
Kategori:Özel Hastane
Şehir:Ankara
İlçe:Çankaya
Adres:Atatürk Bulvarı No:201 Kavaklıdere
Telefon:0 (312) 428-0808
Web Sitesi:www.bayindirhastanesi.com.trHata Bildir
39.90735132.857389

Kurum Hakkında

Bayındır Hastanesi Kavaklıdere 1998 yılı Aralık ayında hizmete açılmıştır.

Bayındır Hastanesi Kavaklıdere 5500 m2 lik kapalı alana sahip olup, 2 adet tam teşekküllü ameliyathane, 24 saat hizmet veren Acil Servis, 31 muayene ve 20 tetkik ünitesi bulunmaktadır.

Bayındır Hastanesi’nde poliklinik hizmeti hafta içi 08:30-20:00, cumartesi günleri 08:30-18:00 saatleri arasında sürdürülmektedir.

Acil Servisimiz her türlü hasta talebini karşılayabilmek amacıyla herzaman tecrübeli Dr, Hemşire, Ambulans, Porter, Şoför ve Portatif tüm teknik donanımıyla hazır bulunmaktadır. Bayındır Hastanesi Acil Servisinde Acil Servis Uzman sorumlu hekimi yönetiminde 24 saat hizmet verilmektedir. 181 m2 alanda tam donanımlı müdahale odası, hasta muayene odaları, gözlem üniteleri, pediyatri muayene odası yer almaktadır. Toplam yatak kapasitesi 10 adettir.

Ameliyathanemiz tamamen yenilenmiş olup, 2 oda büyük ameliyatlara, 1 oda da günübirlik olarak düzenlenmiştir. Ameliyathanemizde Ortopedi, Kadın Doğum, Genel Cerrahi, KBB, Göz gibi tüm ameliyatlar açık veya endoskopik yapılabilmektedir. Her türlü cihaz ve cerrahi donanım tamamlanmıştır.

Hastanemizde hizmet veren yataklı tedavi katlarında 169 hasta yatağı mevcuttur. Hasta odaları tek veya çift kişilik olarak hazırlanmıştır. VIP ve Kadın Doğum bölümünde suit odalar mevcuttur.

Özel Bayındır Hastanesi Kavaklıdere iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Bayındır Hastanesi Kavaklıdere, Ankara ili Çankaya ilçesinde Özel hastane olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Çömez Güler
★★★★★
Benim canım hastanem. Hep güleryüzlü hep candan hep ilgili. Ben hastanenin diyabet bölümüne sık gidiyorum çünkü şeker hastasıyım. Bana moral veren sevgili doktorum Şen Ilgın Hanımefendiye, canım hemşiremiz Hanife Hanıma, Hastanenin Baş Hekimi Özdal Bey'e içten gönülden sevgiler.

Özel Bayındır Hastanesi Kavaklıdere hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.5 / 5

Özel Bayındır Hastanesi Kavaklıdere 5 üzerinden 3.5 puan almıştır. Toplam 28 oy kullanılmış ve kurum hakkında 1 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Bayındır Hastanesi Kavaklıdere Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Dünyagöz Hastanesi Ankara
330 metre uzaklıkta
Tunus Caddesi No:28 Kavaklıdere
Güven Hastanesi
400 metre uzaklıkta
Şimşek Sokak No:29 Kavaklıdere
Ankara Madalyon Psikiyatri Merkezi
430 metre uzaklıkta
Atatürk Bulvarı No:229 Kavaklıdere
Liv Hospital Ankara Hastanesi
520 metre uzaklıkta
Bestekar Sokak No:8 Kavaklıdere
Ankara Umut Hastanesi
520 metre uzaklıkta
Barbaros Mah. Büklüm Cad. No:72 Kavaklıdere
Çankaya Hastanesi
580 metre uzaklıkta
Bülten Sokak No:44 Çankaya
Lokman Hekim Akay Hastanesi
600 metre uzaklıkta
Akay Cad. Büklüm Sok No:4 Kavaklıdere