Özel Dünyagöz Hastanesi Ankara

Özel Dünyagöz Hastanesi Ankara
Kurum Adı:Özel Dünyagöz Hastanesi Ankara
Kategori:Göz Hastalıkları Merkezi
Şehir:Ankara
İlçe:Çankaya
Adres:Tunus Caddesi No:28 Kavaklıdere
Telefon:4444469
Web Sitesi:www.dunyagoz.com.trHata Bildir
39.91031832.857028

Kurum Hakkında

Dünyagöz Grubu, 13'üncü ve en büyük hastanesini Ankara'nın ve tüm Anadolu'nun hizmetine açtı. Büyüyen yapısı ile Dünyagöz, Türkiye'nin gözlerine ışık olmaya devam ediyor.

Ankara'nın en önemli caddelerinden Tunus Caddesi'nde yer alan 18 katlı akıllı binası, son teknolojisi ve 15. 000 m2'lik geniş alanı ile dünyanın en büyük göz hastanesi olan Ankara Dünyagöz, gözün tüm branşlarında deneyimli medikal kadrosu ile hizmet veriyor.

Hastanede, lazer ve genel ameliyathanelerden, hastalıkların teşhisinde büyük önem taşıyan tetkik cihazlara kadar tüm donanım dikkatle hazırlandı. Gözün alt branşları için ayrı departmanların bulunduğu Ankara Dünyagöz'de, hastaların yaş gruplarına ve hastalıklarına özel dizayn edilen katlar bulunuyor.

Dünyagöz, VIP hizmetlerini Ankara'ya da taşıdı. Ankara hastanede VIP hizmet almak isteyen hastalar için, hasta odalarından muayene odalarına kadar her türlü ihtiyaç düşünüldü. Hastanede, dünya yemeklerinin sunulduğu restoranlar, vale hizmeti, ücretsiz wireless internet erişim hizmeti bulunuyor.

Mimarisindeki farklılık ve sunulan hizmet kalitesiyle hastaneden çok 7 yıldızlı otel konforuna sahip Ankara Dünyagöz, teknoloji, teknik donanım ve hekim kadrosu ile hastalarına en mükemmel hizmeti sunmayı hedefliyor. Başkentlilerin yoğun ilgi gösterdiği Dünyagöz Ankara'dan öncelikli randevu alabilmek için online randevu talep formunu doldurmanız yeterli olacaktır.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Göz Hastalıkları

Özel Dünyagöz Hastanesi Ankara iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Dünyagöz Hastanesi Ankara, Ankara ili Çankaya ilçesinde göz hastalıkları merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Özel Dünyagöz Hastanesi Ankara hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Özel Dünyagöz Hastanesi Ankara hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
2.8 / 5

Özel Dünyagöz Hastanesi Ankara 5 üzerinden 2.8 puan almıştır. Toplam 8 oy kullanılmış ve kurum hakkında henüz yorum yapılmamıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Dünyagöz Hastanesi Ankara Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Liv Hospital Ankara Hastanesi
190 metre uzaklıkta
Bestekar Sokak No:8 Kavaklıdere
Lokman Hekim Akay Hastanesi
280 metre uzaklıkta
Akay Cad. Büklüm Sok No:4 Kavaklıdere
Bayındır Hastanesi Kavaklıdere
330 metre uzaklıkta
Atatürk Bulvarı No:201 Kavaklıdere
Veni Vidi Kocatepe Göz Merkezi
600 metre uzaklıkta
Meşrutiyet Mah. Kızılırmak Cad. 16/25A
Güven Hastanesi
690 metre uzaklıkta
Şimşek Sokak No:29 Kavaklıdere
Ankara Umut Hastanesi
690 metre uzaklıkta
Barbaros Mah. Büklüm Cad. No:72 Kavaklıdere
Fizitek Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi
700 metre uzaklıkta
Esatoğlu Mh. Bülbül Deresi Cd. No:46/A Çankaya