Özel Veni Vidi Kocatepe Göz Merkezi

Özel Veni Vidi Kocatepe Göz Merkezi
Kurum Adı:Özel Veni Vidi Kocatepe Göz Merkezi
Kategori:Göz Hastalıkları Merkezi
Şehir:Ankara
İlçe:Çankaya
Adres:Meşrutiyet Mah. Kızılırmak Cad. 16/25A
Telefon:0 (850) 577-4544
39.91560232.858292

Kurum Hakkında

Özel Veni Vidi Göz Merkezinin Ankaradaki ikinci şubesi olarak modern teknolojiye sahip donanımı, deneyimli uzman medikal kadrosu, hasta memnuniyetine odaklı hizmet anlayışıyla hizmet vermektedir.

Veni Vidi, sürekli gelişen, yenilikçi, lider göz sağlığı grubu olarak gelecekte de halkımıza kaliteli ve ekonomik hizmet sunmaya devam edecektir.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Göz Hastalıkları
  • Biyokimya
  • Patoloji
  • Mikrobiyoloji
  • Yoğun Bakım

Özel Veni Vidi Kocatepe Göz Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Veni Vidi Kocatepe Göz Merkezi, Ankara ili Çankaya ilçesinde göz hastalıkları merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Özel Veni Vidi Kocatepe Göz Merkezi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Özel Veni Vidi Kocatepe Göz Merkezi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Özel Veni Vidi Kocatepe Göz Merkezi 5 üzerinden 4.2 puan almıştır. Toplam 5 oy kullanılmış ve kurum hakkında 0 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Veni Vidi Kocatepe Göz Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Akay Hastanesi

320 metre uzaklıkta

Akay Cad. Büklüm Sok No:4 Kavaklıdere

Özen Patoloji Laboratuvarı

340 metre uzaklıkta

Meşrutiyet Cd. Hatay Sk. Sabancı İşmerkezi N:4/1

Liv Hospital Ankara Hastanesi

420 metre uzaklıkta

Bestekar Sokak No:8 Kavaklıdere

Era Göz Hastalıkları Merkezi

510 metre uzaklıkta

Doktor Mediha Erdem Sk. 53/A Kızılay

İnkılap Özkaya Tıp Merkezi

550 metre uzaklıkta

İnkılap Sokak No:27 Kızılay