Ankara şehir merkezi ve ilçelerde faaliyet gösteren 16 adet Göz Hastalıkları Merkezi listelenmiştir. Ankara ilinde toplam 232 farklı sağlık kurumu hizmet sunmaktadır. Diğer kurumların listesine ulaşmak için üst menüden Ankara yazısına tıklayabilirsiniz.

Ankara Göz Hastalıkları Merkezleri Listesi

Altındağ
Ulucanlar Göz Eğitim ve Araştırma Hastanesi
Göz Hastalıkları Merkezi · Altındağ / Ankara
1995 yılında SSK bünyesinde kurulmuş olan hastanemiz, 2005 yılından itibaren Sağlyk Bakanlığına devredilmiş olup, halen Sağlık Bakanlığı bünyesinde Ankara Ulucanlar Göz Eğitim Ve Araştırma Hastanesi olarak çalışmalarına devam etmektedir.
Çankaya
Özel Dünyagöz Hastanesi Ankara
Göz Hastalıkları Merkezi · Çankaya / Ankara
Ankara'nın en önemli caddelerinden Tunus Caddesi'nde yer alan 18 katlı akıllı binası, son teknolojisi ile dünyanın en büyük göz hastanesi olan Ankara Dünyagöz, gözün tüm branşlarında deneyimli medikal kadrosu ile hizmet veriyor.
Özel Ankara Maya Göz Hastalıkları Merkezi
Göz Hastalıkları Merkezi · Çankaya / Ankara
asım 2004 tarihinde faaliyetine başlayan Maya Göz Hastalıkları Merkezi, Eylül 2009 tarihinde yeni hizmet binasına taşınmıştır.
Özel Troya Göz Çankaya Tıp Merkezi
Göz Hastalıkları Merkezi · Çankaya / Ankara
810 m² kapalı alan içerisinde modern yapımız, uzman ve deneyimli personel kadromuz ile göz sağlığınızı korumak için uzmanlaştığımız göz branşlarımızda Troyagöz-Çankaya şubemizle Gaziosmanpaşa'da hizmet sunuyoruz.
Özel Kudret Göz Ankara Hastanesi
Göz Hastalıkları Merkezi · Çankaya / Ankara
Kudret Göz Ankara Hastanesi, 23 Adet tek kişilik hasta odası, 4 adet ameliyathanesi, 15 adet Doktor muayene odası ve 5 adet tetkik odası ile sizlere hizmet vermektedir.
Özel Turkuaz Göz Merkezi
Göz Hastalıkları Merkezi · Çankaya / Ankara
Turkuaz Göz Merkezi, 2005 yılında kurulmuş bir göz cerrahi merkezi ve Excimer Lazer kliniğidir.
Özel Veni Vidi Çankaya Göz Merkezi
Göz Hastalıkları Merkezi · Çankaya / Ankara
SGK ve özel sigortalarla anlaşmalı olarak, 200 metrekare kapalı alana sahip 4 katlı binamızda, vatandaşlarımıza göz sağlığı alanındaki en güncel tedavi olanaklarını sunuyoruz.
Özel Veni Vidi Kocatepe Göz Merkezi
Göz Hastalıkları Merkezi · Çankaya / Ankara
Özel Veni Vidi Göz Merkezinin Ankaradaki ikinci şubesi olarak modern teknolojiye sahip donanımı, deneyimli uzman medikal kadrosu, hasta memnuniyetine odaklı hizmet anlayışıyla hizmet vermektedir.
Özel Veni Vidi Ümitköy Göz Merkezi
Göz Hastalıkları Merkezi · Çankaya / Ankara
Ankara’nın Çankaya ilçesinde yer alan Özel Veni Vidi Göz Merkezi Ümitköy, Veni Vidi sağlık zincirinin bir parçası olma özelliği taşımaktadır.
Keçiören
Özel Era Göz Hastalıkları Merkezi Keçiören
Göz Hastalıkları Merkezi · Keçiören / Ankara
Era Göz Hastalıkları Merkezi 20 Haziran 2006 tarihinde kurulmuş olup, 2016 Kasım ayından beri Yayla Mah. Şehit Mustafa Ercigez Cad. Keçiören Ankara adresinde faaliyet göstermektir.
Özel Dünyagöz Hastanesi Keçiören
Göz Hastalıkları Merkezi · Keçiören / Ankara
Dünyagöz Hastanesi Keçiören, modern binası, deneyimli medikal kadrosu, güler yüzlü personeli ile gözün tüm branşlarında, son teknoloji ürünü cihazlarla teşhis ve tedavi hizmeti sunmaktadır.
Özel Ankasu Göz Hastalıkları Merkezi
Göz Hastalıkları Merkezi · Keçiören / Ankara
Merkezimizde tam teşekküllü 2 adet ameliyathane salonu, 6 adet muayene odası, Argon lazer, Yag lazer, OCT, Topografi, Bilgisayarlı Görme Alanı, Pakimetri, Optik biyometri cihazlarıyla hizmet vermekteyiz.
Özel Troya Göz Keçiören Tıp Merkezi
Göz Hastalıkları Merkezi · Keçiören / Ankara
3500m² kapalı alan içerisinde modern mimari yapımız, uzman ve deneyimli personel kadromuz ile göz sağlığının tüm branşlarında Troyagöz-Keçiören şubemizde hizmet sunuyoruz.
Sincan
Özel Era Göz Hastalıkları Merkezi Sincan
Göz Hastalıkları Merkezi · Sincan / Ankara
2006 yılından beri itibaren Ahi Evren Mah. Ayaş Cad. Sincan adresinde faaliyet gösteren Odak Göz Merkezi aynı akademik kadrosu ile Özel Era Göz Hastalıkları Merkezi Sincan şubesi olarak hizmet sunmaya devam etmektedir.
Özel Dünyagöz Hastanesi Sincan
Göz Hastalıkları Merkezi · Sincan / Ankara
Her türlü teknolojik altyapının düşünüldüğü modern binasında hizmet veren Dünyagöz Sincan, tecrübeli medikal kadrosu ve ekibiyle, gözün tüm branşlarında teşhis ve tedavi hizmeti sunmaktadır.
Yenimahalle
Özel Cihan Göz Hastalıkları Merkezi
Göz Hastalıkları Merkezi · Yenimahalle / Ankara
Cihan Göz Hastalıkları Merkezi mayıs 2008 tarihinde faaliyete başlamış olup 3 adet Muayene odası ve gelişmiş Ameliyathanesi ve Tetkik odaları ile sizlere hizmet vermekteyiz.

Toplam 1 sayfanın 1. sayfasındasınız.

İlk Sayfa

Yorum ve Şikayetler
Kemal Coskun
Kemal Coskun · 24 Nisan 2022
Bu hastanede halen tedavi görmekteyim çok iyi doktorlar var hepsine çok çok teşekkür ediyorum. Bina çok eski hasta ...
Hakan Hatice Karasahin
Hakan Hatice Karasahin · 2 Temmuz 2018
Hiç ıyi bir hastene değil bir doktoru yok ölü hastane....
Fatma Karaca Kara
Fatma Karaca Kara · 16 Aralık 2017
Ulucanlar Göz Hastanesinde katarakt ameliyatı sebebiyle bir gece geçirdik. Doktorlar ve hemşireler çok kibar ve iyi...