Özel Troya Göz Çankaya Tıp Merkezi

Özel Troya Göz Çankaya Tıp Merkezi
Kurum Adı:Özel Troya Göz Çankaya Tıp Merkezi
Kategori:Göz Hastalıkları Merkezi
Şehir:Ankara
İlçe:Çankaya
Adres:Aşıkpaşa Mah. Vedat Dalokay Cad. No:45/B Çankaya
Telefon:0 (850) 840-0312
Web Sitesi:www.troyagoz.comHata Bildir
39.90647132.88174

Kurum Hakkında

Özel Troya Göz Çankaya Tıp Merkezi, Ankara ili Çankaya ilçesinde göz hastalıkları merkezi olarak faaliyet göstermektedir. 810 m² kapalı alan içerisinde modern yapımız, uzman ve deneyimli personel kadromuz ile göz sağlığınızı korumak için uzmanlaştığımız göz branşlarımızda Troyagöz-Çankaya şubemizle Gaziosmanpaşa'da hizmet sunuyoruz. Sgk ile anlaşmamız olup, birçok sağlık sigortası ile de anlaşmamız bulunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Özel Troya Göz Çankaya Tıp Merkezi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Göz Hastalıkları
  • Yoğun Bakım
Tıbbi Birimler
  • Glokom
  • Göz Tümörleri
  • Katarakt
  • Genel Oftalmoloji
  • Çocuk Göz Hastalıkları

Harita ve Ulaşım Bilgileri

Yorum ve Şikayetler

Özel Troya Göz Çankaya Tıp Merkezi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Özel Troya Göz Çankaya Tıp Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.6 / 5

Özel Troya Göz Çankaya Tıp Merkezi 5 üzerinden 3.6 puan almıştır. Toplam 17 oy kullanılmış ve kurum hakkında henüz yorum yapılmamıştır.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Özel Onko Ankara Onkoloji Merkezi
Özel Onko Ankara Onkoloji Merkezi olarak 2007 yılı başlarında Gaziosmanpaşa'daki yeni binamıza taşınarak Ankara'nın en modern radyoterapi cihazlarını hizmete soktuk.
Özel Medipark Tıp Merkezi
Özel Medipark Tıp Merkezi Gaziosmanpaşa, Reşit Galip Caddesi No:10 adresinde bulunan merkezimiz yaklaşık 3000 m²'lik kapalı kullanım alanı bulunan, müstakil ve 6 katlı binasında, modern tıbbi donanımı ve geniş uzman kadrosu ile hi
Özel Centrum Clinic Tüp Bebek Merkezi
Centrum Klinik Tüp Bebek Merkezi, Ankara'da hizmet veren en tecrübeli merkezlerinden biri olup, teknolojinin tüm olanaklarının en verimli şekilde kullanılması amaçlamaktadır.
Özel Turkuaz Göz Merkezi
Turkuaz Göz Merkezi, 2005 yılında kurulmuş bir göz cerrahi merkezi ve Excimer Lazer kliniğidir.
Özel Kudret Göz Ankara Hastanesi
Kudret Göz Ankara Hastanesi, 23 Adet tek kişilik hasta odası, 4 adet ameliyathanesi, 15 adet Doktor muayene odası ve 5 adet tetkik odası ile sizlere hizmet vermektedir.
Özel Ankara Umut Hastanesi
Kalp Damar Cerrahisi ve Kardiyoloji operasyonlarının yoğun olduğu Özel Ankara Umut Hastanesinde, Ortopedi, Genel Cerrahi, Plastik Cerrahi ve Kulak-Burun-Boğaz ameliyatları da başarılı bir biçimde gerçekleştirilmektedir.
Özel Çankaya Hastanesi
Özel Çankaya Hastanesi
2 km. uzaklıkta
Özel Çankaya Hastanesi 1968 yılında bugün halen bulunduğu Kavaklıdere Bülten Sokak'taki yerinde kurulmuş olan Ankara'nın ilk özel hastanesidir. Özel Çankaya Hastanesi sürekli gelişerek çağdaş sağlık işletmeciliğinde ulaştığı düzey
Özel Dr. Salih Mert Tıp Merkezi
Özel Dr. Salih Mert Tıp Merkezi alanında uzman fizyoterapist eşliğinde fizik tedavi ve rehabilitasyon hizmeti sunmaktadır.
Kurum Bilgileri Hatalı mı?

Özel Troya Göz Çankaya Tıp Merkezi ile ilgili yanlış, eksik veya güncel olmayan bilgileri bize iletmek için buraya tıklayınız ✉