Özel Onko Ankara Onkoloji Merkezi

Özel Onko Ankara Onkoloji Merkezi
Kurum Adı:Özel Onko Ankara Onkoloji Merkezi
Kategori:Onkoloji Merkezi
Şehir:Ankara
İlçe:Çankaya
Adres:Uğur Mumcu Cad. No:100 Gaziosmanpaşa
Telefon:0 (312) 446-1244
Web Sitesi:www.onko.com.trHata Bildir
39.89663332.880218

Kurum Hakkında

Onko, 1990 yılında ilk kez Ankara'da hasta kabulüne başlamıştır. O dönemde Ankara'da hiçbir merkezde lineer akseleratör, simülatör bulunmazken hatta bazı merkezler sezyum ve ortovoltaj cihazlarıyla radyoterapi uygularken dönemin modern tekniklerini uygulamaya sokmuştur.

Dünyadaki tedavi tekniklerinin gelişmesine paralel olarak, 2007 yılı başlarında Gaziosmanpaşa'daki yeni binamıza taşınarak Ankara'nın en modern radyoterapi cihazlarını hizmete soktuk.

Son yıllarda geliştirilen modern üç boyutlu radyoterapi teknikleri ve etkin kemoterapi uygulamaları sayesinde, kanser tedavisinde çok başarılı sonuçlar alınmaya başlanmıştır. Öteden beri kanser hastalarında yaygın olarak, palyatif amaçlı, genellikle acı dindirmeye yönelik ışın tedavisi kullanılmıştır. Yeni geliştirilen IGRT, IMRT, Adaptif Radyoterapi gibi konformal teknikler ile, artık radyasyon tedavisi uygulanan hastaların çoğunluğunda tam kür sağlanabilmektedir. Konformal radyoterapi, Ankara'da ilk kez Onko'da, 2006 yılında, tüm akademik kurumlardan önce başarıyla uygulanmaya başlanmıştır.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Radyasyon Onkolojisi
  • Tıbbi Onkoloji

Özel Onko Ankara Onkoloji Merkezi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Onko Ankara Onkoloji Merkezi, Ankara ili Çankaya ilçesinde onkoloji merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Özel Onko Ankara Onkoloji Merkezi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Özel Onko Ankara Onkoloji Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.1 / 5

Özel Onko Ankara Onkoloji Merkezi 5 üzerinden 3.1 puan almıştır. Toplam 14 oy kullanılmış ve kurum hakkında henüz yorum yapılmamıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Onko Ankara Onkoloji Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

HLC Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Merkezi
940 metre uzaklıkta
Kazım Özalp Mah. Uğur Mumcu cad. No:6 GOP
Turkuaz Göz Merkezi
1.1 km. uzaklıkta
Nenehatun Caddesi No 61 G.O.P
Centrum Clinic Tüp Bebek Merkezi
1.1 km. uzaklıkta
Nenehatun Caddesi No:59 Gaziosmanpaşa
Troya Göz Çankaya Tıp Merkezi
1.1 km. uzaklıkta
Aşıkpaşa Mah. Vedat Dalokay Cad. No:45/B Çankaya
Medipark Tıp Merkezi
1.3 km. uzaklıkta
100. Yıl Mah. Reşit Galip Caddesi No:10
MED-DİŞ Ağız-Diş Sağlığı Polikliniği
1.3 km. uzaklıkta
Arjantin Cad. Borazan Sok. No:8 GOP