Özel Onko Ankara Onkoloji Merkezi

Özel Onko Ankara Onkoloji Merkezi
Kurum Adı:Özel Onko Ankara Onkoloji Merkezi
Kategori:Onkoloji Merkezi
Şehir:Ankara
İlçe:Çankaya
Adres:Uğur Mumcu Cad. No:100 Gaziosmanpaşa
Telefon:0 (312) 446-1244
Web Sitesi:www.onko.com.trHata Bildir
39.89663332.880218

Kurum Hakkında

Özel Onko Ankara Onkoloji Merkezi, Ankara ili Çankaya ilçesinde onkoloji merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Onko, 1990 yılında ilk kez Ankara'da hasta kabulüne başlamıştır. O dönemde Ankara'da hiçbir merkezde lineer akseleratör, simülatör bulunmazken hatta bazı merkezler sezyum ve ortovoltaj cihazlarıyla radyoterapi uygularken dönemin modern tekniklerini uygulamaya sokmuştur.

Dünyadaki tedavi tekniklerinin gelişmesine paralel olarak, 2007 yılı başlarında Gaziosmanpaşa'daki yeni binamıza taşınarak Ankara'nın en modern radyoterapi cihazlarını hizmete soktuk.

Son yıllarda geliştirilen modern üç boyutlu radyoterapi teknikleri ve etkin kemoterapi uygulamaları sayesinde, kanser tedavisinde çok başarılı sonuçlar alınmaya başlanmıştır. Öteden beri kanser hastalarında yaygın olarak, palyatif amaçlı, genellikle acı dindirmeye yönelik ışın tedavisi kullanılmıştır. Yeni geliştirilen IGRT, IMRT, Adaptif Radyoterapi gibi konformal teknikler ile, artık radyasyon tedavisi uygulanan hastaların çoğunluğunda tam kür sağlanabilmektedir. Konformal radyoterapi, Ankara'da ilk kez Onko'da, 2006 yılında, tüm akademik kurumlardan önce başarıyla uygulanmaya başlanmıştır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Özel Onko Ankara Onkoloji Merkezi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Radyasyon Onkolojisi
  • Tıbbi Onkoloji

Harita ve Ulaşım Bilgileri

Yorum ve Şikayetler

Özel Onko Ankara Onkoloji Merkezi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Özel Onko Ankara Onkoloji Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.1 / 5

Özel Onko Ankara Onkoloji Merkezi 5 üzerinden 3.1 puan almıştır. Toplam 14 oy kullanılmış ve kurum hakkında henüz yorum yapılmamıştır.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Özel HLC Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Merkezi
HLC Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Merkezi olarak, alanında uzman kadromuzla, Plastik Cerrahi, Medikal Estetik, Saç Ekimi ve Terapi alanlarında, Ankara’da profesyonel hizmet vermekteyiz.
Özel Turkuaz Göz Merkezi
Turkuaz Göz Merkezi, 2005 yılında kurulmuş bir göz cerrahi merkezi ve Excimer Lazer kliniğidir.
Özel Centrum Clinic Tüp Bebek Merkezi
Centrum Klinik Tüp Bebek Merkezi, Ankara'da hizmet veren en tecrübeli merkezlerinden biri olup, teknolojinin tüm olanaklarının en verimli şekilde kullanılması amaçlamaktadır.
Özel Troya Göz Çankaya Tıp Merkezi
810 m² kapalı alan içerisinde modern yapımız, uzman ve deneyimli personel kadromuz ile göz sağlığınızı korumak için uzmanlaştığımız göz branşlarımızda Troyagöz-Çankaya şubemizle Gaziosmanpaşa'da hizmet sunuyoruz.
Özel Medipark Tıp Merkezi
Özel Medipark Tıp Merkezi Gaziosmanpaşa, Reşit Galip Caddesi No:10 adresinde bulunan merkezimiz yaklaşık 3000 m²'lik kapalı kullanım alanı bulunan, müstakil ve 6 katlı binasında, modern tıbbi donanımı ve geniş uzman kadrosu ile hi
Özel MED-DİŞ Ağız-Diş Sağlığı Polikliniği
2002 yılında Diş Hekimi Emre Diker tarafından kurulan Özel Med-Diş Ağız-Diş Sağlığı ve İmplantoloji Polikliniği, diş hekimliğinin bütün branşlarında hizmet sunmaktadır.
Özel SFY Diyaliz Merkezi
Özel SFY Diyaliz Merkezi
2 km. uzaklıkta
SFY Diyaliz Merkezi; Diyaliz alanındaki tecrübesi deneyimli uzman kodrosu ve en son teknoloji ile donatılmış merkezi ile hizmet sunmaktadır.
Özel Çankaya Yaşam Hastanesi
Hastanemiz 22 yataklı lüks hasta odaları, 2 tam donanımlı ameliyathanesi, yoğun bakımları, tıbbi görüntüleme ve laboratuvar hizmetleri ile sağlık hizmeti sunmaktadır.
Kurum Bilgileri Hatalı mı?

Özel Onko Ankara Onkoloji Merkezi ile ilgili yanlış, eksik veya güncel olmayan bilgileri bize iletmek için buraya tıklayınız ✉