Ulucanlar Göz Eğitim ve Araştırma Hastanesi

Ulucanlar Göz Eğitim ve Araştırma Hastanesi
Kurum Adı:Ulucanlar Göz EAH
Kategori:Göz Hastalıkları Merkezi
Şehir:Ankara
İlçe:Altındağ
Adres:Ulucanlar Caddesi No:59
Telefon:0 (312) 312-6261
39.93736832.870226

Kurum Hakkında

1995 yılında SSK bünyesinde kurulmuş olan hastanemiz, 2005 yılından itibaren Sağlyk Bakanlığına devredilmiş olup, halen Sağlık Bakanlığı bünyesinde Ankara Ulucanlar Göz Eğitim Ve Araştırma Hastanesi olarak çalışmalarına devam etmektedir.

Hastanemiz Türkiye de bir referans hastanedir. Bu nedenle bilgi birikimi yüksek ve deneyimli bir hekimin kadrosuna sahibiz. Ankara dışından ve yurt dışından bir çok hastamız gelmektedir. Referans hastane olmak; sürekli eğitim, ölçme, iyileştirme yöntemleri kullanarak devamlı gelişmeyi, yenilemeyi sağlayan ve bu yenilikleri takip etmeyi gerektirmektedir. Zaten hastane olarak ta biz bu misyonu benimsiyoruz. Bizim için de önemli olan çok sayıda hasta bakmak değil, başvuran her kişiye nitelikli ve bilimsel hizmet sunmaktır.

Poliklinikler
  • Enfeksiyon Hastalıkları (İntaniye)
  • Göz Hastalıkları
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)
  • Nöroloji

Ulucanlar Göz Eğitim ve Araştırma Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Ulucanlar Göz Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Ankara ili Altındağ ilçesinde göz hastalıkları merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Bağlı Hizmet Birimleri
Ulucanlar Göz Hastanesi Kızılay Semt Polikliniği

Adres: Atatürk Bulvarı 94/3-4 Kızılay

Telefon: 0 (312) 425-6860

MHRS - Online Randevu

Ulucanlar Göz Eğitim ve Araştırma Hastanesi RandevuUlucanlar Göz Eğitim ve Araştırma Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını telefonla arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Hakan Hatice Karasahin · 2 Temmuz 2018

Hiç ıyi bir hastene değil bir dokturu yok ölü hastane

Fatma Karaca Kara · 16 Aralık 2017

Ulucanlar Göz Hastanesinde katarakt ameliyatı sebebiyle bir gece geçirdik. Doktorlar ve hemşireler çok kibar ve iyi olmasına rağmen diğer personeller (yemek dağıtan kişiler, güvenlikler, acil sekreterliği) tam anlamıyla rezalet. Yoldan geçen insanı alıp koysalar onlardan daha kibar olabilirler. Yemek diye verdikleri şey buzu çözülmemiş tek bir köfte ve soğuk bir çorbaydı. Dağıtan kişiler de bir o kadar kaba ve hastaları tersleyen tiplerdir. 21. yüzyılda başkentte bulunan bir hastaneye kesinlikle yakışmayan şeyler bunlar. Keşke personel seçerken biraz kriterleri olsaydı ya da biraz hitabet eğitimi falan verselerdi.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Ulucanlar Göz Eğitim ve Araştırma Hastanesi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Ulucanlar Göz Eğitim ve Araştırma Hastanesi 5 üzerinden 2.8 puan almıştır. Toplam 13 oy kullanılmış ve kurum hakkında 2 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Ulucanlar Göz Eğitim ve Araştırma Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Dr. Zekai Tahir Burak Kadın Sağlığı Eğitim ve Araştırma Hastanesi

450 metre uzaklıkta

Talatpaşa Bulvarı Samanpazarı

75. Yıl Ankara Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

490 metre uzaklıkta

Şükriye Mah. Ulucanlar Cad.

Ankara Eğitim ve Araştırma Hastanesi

600 metre uzaklıkta

Şükriye Mh. Ulucanlar Cd. No:89

Betemar Cebeci Diyaliz Merkezi

770 metre uzaklıkta

Erzurum mh. Geçim Sk. 8 Cebeci

Hacettepe Üniversitesi Onkoloji Hastanesi

850 metre uzaklıkta

Gündoğdu Mh. Gevher Nesibe Cd. 06230

Ankara VSD Nusret Karasu Göğüs Hastalıkları Hastanesi

950 metre uzaklıkta

Hisarpark Cad. No:18 Ulus