Ulucanlar Göz Eğitim ve Araştırma Hastanesi

Ulucanlar Göz Eğitim ve Araştırma Hastanesi
Kurum Adı:Ulucanlar Göz Eğitim ve Araştırma Hastanesi
Kategori:Göz Hastalıkları Merkezi
Şehir:Ankara
İlçe:Altındağ
Adres: Kale Mah. Ulucanlar Cad. No:59
Telefon:0 (312) 312-6261
Web Sitesi:ulucanlargozeah.saglik.gov.trHata Bildir
39.93736832.870226

Kurum Hakkında

1995 yılında SSK bünyesinde kurulmuş olan hastanemiz, 2005 yılından itibaren Sağlyk Bakanlığına devredilmiş olup, halen Sağlık Bakanlığı bünyesinde Ankara Ulucanlar Göz Eğitim Ve Araştırma Hastanesi olarak çalışmalarına devam etmektedir.

Hastanemiz Türkiye de bir referans hastanedir. Bu nedenle bilgi birikimi yüksek ve deneyimli bir hekimin kadrosuna sahibiz. Ankara dışından ve yurt dışından bir çok hastamız gelmektedir. Referans hastane olmak; sürekli eğitim, ölçme, iyileştirme yöntemleri kullanarak devamlı gelişmeyi, yenilemeyi sağlayan ve bu yenilikleri takip etmeyi gerektirmektedir. Zaten hastane olarak ta biz bu misyonu benimsiyoruz. Bizim için de önemli olan çok sayıda hasta bakmak değil, başvuran her kişiye nitelikli ve bilimsel hizmet sunmaktır.

Poliklinikler
  • Enfeksiyon Hastalıkları (İntaniye)
  • Göz Hastalıkları
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)
  • Nöroloji

Ulucanlar Göz Eğitim ve Araştırma Hastanesi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Ulucanlar Göz Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Ankara ili Altındağ ilçesinde göz hastalıkları merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır. Ulucanlar Göz Eğitim ve Araştırma Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Bağlı Hizmet Birimleri

Yorum ve Şikayetler

Kemal Coskun
Bu hastanede halen tedavi görmekteyim çok iyi doktorlar var hepsine çok çok teşekkür ediyorum. Bina çok eski hasta odaları günümüze yakışmıyor tam bir rezillik.
Hakan Hatice Karasahin
Hiç ıyi bir hastene değil bir doktoru yok ölü hastane.
Fatma Karaca Kara
★★
Ulucanlar Göz Hastanesinde katarakt ameliyatı sebebiyle bir gece geçirdik. Doktorlar ve hemşireler çok kibar ve iyi olmasına rağmen diğer personeller (yemek dağıtan kişiler, güvenlikler, acil sekreterliği) tam anlamıyla rezalet. Yoldan geçen insanı alıp koysalar onlardan daha kibar olabilirler. Yemek diye verdikleri şey buzu çözülmemiş tek bir köfte ve soğuk bir çorbaydı. Dağıtan kişiler de bir o kadar kaba ve hastaları tersleyen tiplerdir. 21. yüzyılda başkentte bulunan bir hastaneye kesinlikle yakışmayan şeyler bunlar. Keşke personel seçerken biraz kriterleri olsaydı ya da biraz hitabet eğitimi falan verselerdi.

Ulucanlar Göz Eğitim ve Araştırma Hastanesi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
2.9 / 5

Ulucanlar Göz Eğitim ve Araştırma Hastanesi 5 üzerinden 2.9 puan almıştır. Toplam 15 oy kullanılmış ve kurum hakkında 3 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Ulucanlar Göz Eğitim ve Araştırma Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

75. Yıl Ankara Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
490 metre uzaklıkta
Şükriye Mah. Ulucanlar Cad.
Ankara Eğitim ve Araştırma Hastanesi
600 metre uzaklıkta
Şükriye Mh. Ulucanlar Cd. No:89
Betemar Cebeci Diyaliz Merkezi
770 metre uzaklıkta
Erzurum mh. Geçim Sk. No:8 Cebeci
Hacettepe Üniversitesi Onkoloji Hastanesi
850 metre uzaklıkta
Gündoğdu Mh. Gevher Nesibe Cd. 06230
Ankara VSD Nusret Karasu Göğüs Hastalıkları Hastanesi
950 metre uzaklıkta
Hisarpark Cad. No:18 Ulus
Hacettepe Üniversitesi Hastanesi
1 km. uzaklıkta
Gündoğdu Mh. Gevher Nesibe Cd. 06230