Hacettepe Üniversitesi Onkoloji Hastanesi

Hacettepe Üniversitesi Onkoloji Hastanesi
Kurum Adı:Hacettepe Üniversitesi Onkoloji Hastanesi
Kategori:Onkoloji Merkezi
Şehir:Ankara
İlçe:Altındağ
Adres:Gündoğdu Mh. Gevher Nesibe Cd. 06230
Telefon:0 (312) 305-5000
39.93008432.867320

Kurum Hakkında

Hacettepe Üniversitesi Hastaneleri'nde kanserli hastaların tanı, tedavi ve izlemleri 1993 yılına kadar Erişkin ve Çocuk Hastaneleri içinde yapılıyorken, Hacettepe Onkoloji hastanesinin gündüz kısmı Kasım 1993'te, 120 kapasiteli yataklı bölümünün inşaatı ise Haziran 2005'te tamamlanarak kısmen hizmete açıldı. Hastanenin tamamının en kısa sürede açılması bekleniyor.

Kanser tedavisinde başarının vazgeçilmez koşulu kanserle ilgili tüm uzmanlık dallarının birlikte çalıştığı, ekip yaklaşımının uygulanmasıdır. Bu amaçla tam kapsamlı kanser merkezi olarak yapılandırılan Hacettepe Onkoloji Hastanesi'nde, bünyesinde barındırdığı Medikal Onkoloji, Radyasyon Onkolojisi, Çocuk Onkolojisi, Radyoloji, Nükleer Tıp, Temel Onkoloji, Kemik İliği Nakli, Aferez Ünitesi ve Biyokimya Laboratuvarı ile her yıl 30000 kadar hastaya ayaktan tedavi hizmeti veriliyor ve yatış gerektirmeyen hastalarda gündüz tedavi ünitelerinde her ay 1500 kadar kemoterapi uygulaması yapılıyor. Medikal Onkoloji bölümünde en çağdaş tedaviler uygulanırken, Radyasyon Onkolojisi bölümü modern makinaları ile tüm ülkemizden yönlendirilen hastalara tedavi hizmeti sunuyor. Çocuk Onkolojisi bölümü Türkiye'nin konusunda lider kliniklerinden birini oluşturuyor. Temel Onkoloji laboratuvarlarında ise moleküler tanı yöntemleri ve kanser üzerinde araştırmalar yapılıyor.

Bölümler
  • Çocuk Onkoloji
  • Laboratuvar
  • Medikal Onkoloji
  • Nükleer Tıp
  • Prevantif Onkoloji
  • Radyasyon Onkolojisi
  • Radyoloji
  • Temel Onkoloji

Hacettepe Üniversitesi Onkoloji Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Hacettepe Üniversitesi Onkoloji Hastanesi, Ankara ili Altındağ ilçesinde onkoloji merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Nesrin Ulusoy · 27 Temmuz 2020

Onkoloji poliklinik telefon numaralarına ulaşamıyorum????

Ümit Can Ekmen · 7 Ocak 2015

ben bu hastaneyi seviyorum

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Hacettepe Üniversitesi Onkoloji Hastanesi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Hacettepe Üniversitesi Onkoloji Hastanesi 5 üzerinden 4.2 puan almıştır. Toplam 17 oy kullanılmış ve kurum hakkında 2 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Hacettepe Üniversitesi Onkoloji Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Betemar Cebeci Diyaliz Merkezi

330 metre uzaklıkta

Erzurum mh. Geçim Sk. 8 Cebeci

Dr. Zekai Tahir Burak Kadın Sağlığı Eğitim ve Araştırma Hastanesi

410 metre uzaklıkta

Talatpaşa Bulvarı Samanpazarı

Hacettepe İhsan Doğramacı Çocuk Hastanesi

580 metre uzaklıkta

Gündoğdu Mh. Gevher Nesibe Cd. 06230

Hacettepe Üniversitesi Hastanesi

590 metre uzaklıkta

Gündoğdu Mh. Gevher Nesibe Cd. 06230

Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi İbni Sina Hastanesi

700 metre uzaklıkta

Hacettepe Mah. Talatpaşa Bulvarı No:82

Ulucanlar Göz Eğitim ve Araştırma Hastanesi

850 metre uzaklıkta

Ulucanlar Caddesi No:59

Türkiye Yüksek İhtisas Eğitim ve Araştırma Hastanesi

850 metre uzaklıkta

Atatürk Bulvarı Kızılay Sokak No:4 Sıhhiye