Hacettepe Üniversitesi Onkoloji Hastanesi

Hacettepe Üniversitesi Onkoloji Hastanesi
Kurum Adı:Hacettepe Üniversitesi Onkoloji Hastanesi
Kategori:Onkoloji Merkezi
Şehir:Ankara
İlçe:Altındağ
Adres:Gündoğdu Mh. Gevher Nesibe Cd. 06230
Telefon:0 (312) 305-5000
Web Sitesi:www.hastane.hacettepe.edu.trHata Bildir
39.93008432.86732

Kurum Hakkında

Hacettepe Üniversitesi Hastaneleri'nde kanserli hastaların tanı, tedavi ve izlemleri 1993 yılına kadar Erişkin ve Çocuk Hastaneleri içinde yapılıyorken, Hacettepe Onkoloji hastanesinin gündüz kısmı Kasım 1993'te, 120 kapasiteli yataklı bölümünün inşaatı ise Haziran 2005'te tamamlanarak kısmen hizmete açıldı. Hastanenin tamamının en kısa sürede açılması bekleniyor.

Kanser tedavisinde başarının vazgeçilmez koşulu kanserle ilgili tüm uzmanlık dallarının birlikte çalıştığı, ekip yaklaşımının uygulanmasıdır. Bu amaçla tam kapsamlı kanser merkezi olarak yapılandırılan Hacettepe Onkoloji Hastanesi'nde, bünyesinde barındırdığı Medikal Onkoloji, Radyasyon Onkolojisi, Çocuk Onkolojisi, Radyoloji, Nükleer Tıp, Temel Onkoloji, Kemik İliği Nakli, Aferez Ünitesi ve Biyokimya Laboratuvarı ile her yıl 30000 kadar hastaya ayaktan tedavi hizmeti veriliyor ve yatış gerektirmeyen hastalarda gündüz tedavi ünitelerinde her ay 1500 kadar kemoterapi uygulaması yapılıyor. Medikal Onkoloji bölümünde en çağdaş tedaviler uygulanırken, Radyasyon Onkolojisi bölümü modern makinaları ile tüm ülkemizden yönlendirilen hastalara tedavi hizmeti sunuyor. Çocuk Onkolojisi bölümü Türkiye'nin konusunda lider kliniklerinden birini oluşturuyor. Temel Onkoloji laboratuvarlarında ise moleküler tanı yöntemleri ve kanser üzerinde araştırmalar yapılıyor.

Bölümler
  • Çocuk Onkoloji
  • Laboratuvar
  • Medikal Onkoloji
  • Nükleer Tıp
  • Prevantif Onkoloji
  • Radyasyon Onkolojisi
  • Radyoloji
  • Temel Onkoloji

Hacettepe Üniversitesi Onkoloji Hastanesi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Hacettepe Üniversitesi Onkoloji Hastanesi, Ankara ili Altındağ ilçesinde onkoloji merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Nesrin Ulusoy
★★
Onkoloji poliklinik telefon numaralarına ulaşamıyorum????
Ümit Can Ekmen
★★★★★
Ben bu hastaneyi seviyorum

Hacettepe Üniversitesi Onkoloji Hastanesi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
4.2 / 5

Hacettepe Üniversitesi Onkoloji Hastanesi 5 üzerinden 4.2 puan almıştır. Toplam 18 oy kullanılmış ve kurum hakkında 2 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Hacettepe Üniversitesi Onkoloji Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Betemar Cebeci Diyaliz Merkezi
330 metre uzaklıkta
Erzurum mh. Geçim Sk. No:8 Cebeci
Hacettepe İhsan Doğramacı Çocuk Hastanesi
580 metre uzaklıkta
Gündoğdu Mh. Gevher Nesibe Cd. 06230
Hacettepe Üniversitesi Hastanesi
590 metre uzaklıkta
Gündoğdu Mh. Gevher Nesibe Cd. 06230
Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi İbni Sina Hastanesi
700 metre uzaklıkta
Hacettepe Mah. Talatpaşa Bulvarı No:82
Ulucanlar Göz Eğitim ve Araştırma Hastanesi
850 metre uzaklıkta
Kale Mah. Ulucanlar Cad. No:59
75. Yıl Ankara Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
960 metre uzaklıkta
Şükriye Mah. Ulucanlar Cad.
Ankara Eğitim ve Araştırma Hastanesi
1.2 km. uzaklıkta
Şükriye Mh. Ulucanlar Cd. No:89