Özel Ankara Maya Göz Hastalıkları Merkezi

Özel Ankara Maya Göz Hastalıkları Merkezi
Kurum Adı:Özel Ankara Maya Göz Hastalıkları Merkezi
Kategori:Göz Hastalıkları Merkezi
Şehir:Ankara
İlçe:Çankaya
Adres:Eti Mah. Celal Bayar Bul. Tok Sok. No:7
Telefon:0 (312) 444-6292
39.92999832.848253

Kurum Hakkında

Kaliteli sağlık hizmetini toplumun her kesiminden bireylere en iyi şekilde sunabilmek amacıyla Kasım 2004 tarihinde faaliyetine başlayan MAYAGÖZ,

Eylül 2009 tarihinde yeni hizmet binasına taşınmıştır.

Merkezimiz 5.000 m2 kapalı alanı, 5 özel donanımlı ameliyathane / tek ve çift kişilik özel odaları, engelli ve yaşlılara özel imkanları / mescit, bebek bakım odası / çocuk oyun alanı, kafeterya / restoran ve yaklaşık 200 araçlık otoparkıyla sizlerin rahatlığı ve memnuniyetine yönelik imkanlarıyla Türkiye’nin önemli göz sağlığı kurumlarından biri olarak hizmet vermektedir.

Teknolojinin ucuzlamış ve temininin kolaylaşmış olması kuruluşların arasındaki farkı (küçük/büyük farketmeksizin) ortadan kaldırmıştır. Artık fark; yetişmiş insan gücü ve hizmet kalitesiyle yaratılmak da olup biz de bu yönde ilk yatırımımızı mevcut personelimize özellikle de uzman hekim kadromuza yaptık. Bu konuda önemli bir özelliğimiz de kurucumuzun aynı zamanda merkezimizde aktif olarak çalışan göz hekimi olmasıdır.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Göz Hastalıkları
  • Biyokimya
  • Radyoloji
  • Mikrobiyoloji
  • Acil

Özel Ankara Maya Göz Hastalıkları Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Ankara Maya Göz Hastalıkları Merkezi, Ankara ili Çankaya ilçesinde göz hastalıkları merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Özel Ankara Maya Göz Hastalıkları Merkezi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Özel Ankara Maya Göz Hastalıkları Merkezi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Özel Ankara Maya Göz Hastalıkları Merkezi 5 üzerinden 3.3 puan almıştır. Toplam 25 oy kullanılmış ve kurum hakkında 0 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Ankara Maya Göz Hastalıkları Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Kudret İnternational Hospital

240 metre uzaklıkta

GMK Bulvarı No:81 Maltepe

Maltepe Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi

270 metre uzaklıkta

Maltepe Mh. Gazi Mustafa Kemal Blv. No:84

Fizmer Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi

390 metre uzaklıkta

Strazburg Caddesi No. 12/A Sıhhiye

Ankara Fizik Tedavi Rehabilitasyon Eğitim ve Araştırma Hastanesi

760 metre uzaklıkta

Mithatpaşa Cad. No:3 Sıhhiye

Kuantum Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi

770 metre uzaklıkta

GMK Bulvarı No:123-1/30 Maltepe

Aktif Yaşam Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi

770 metre uzaklıkta

Necatibey Cad. No:62/A Kızılay