Özel Veni Vidi Çankaya Göz Merkezi

Özel Veni Vidi Çankaya Göz Merkezi
Kurum Adı:Özel Veni Vidi Çankaya Göz Merkezi
Kategori:Göz Hastalıkları Merkezi
Şehir:Ankara
İlçe:Çankaya
Adres:Ziyabey Cad. 1421. Sok. No:9 Balgat
Telefon:0 (850) 577-4544
Web Sitesi:www.venividigoz.comHata Bildir
39.91183732.820655

Kurum Hakkında

Özel Veni Vidi Çankaya Göz Merkezi, Ankara ili Çankaya ilçesinde göz hastalıkları merkezi olarak faaliyet göstermektedir. 25 senelik deneyimle, Veni Vidi Göz Merkezi olarak çok sayıdaki yeni uygulamayı Ankara'ya, yeni merkezimize taşıdık. SGK ve özel sigortalarla anlaşmalı olarak, 200 metrekare kapalı alana sahip 4 katlı binamızda, vatandaşlarımıza göz sağlığı alanındaki en güncel tedavi olanaklarını sunuyoruz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Özel Veni Vidi Çankaya Göz Merkezi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
  • Göz Hastalıkları
  • Kulak Burun Boğaz Hastalıkları
  • Biyokimya
  • Nükleer Tıp
  • Radyoloji
  • Acil
  • Yoğun Bakım

Harita ve Ulaşım Bilgileri

Yorum ve Şikayetler

Kayram ÇağanEgem Aykurt Baş
★★
Yaklaşık 1 hafta önce web sitenizdeki bilgi randevu formuna iletişim numaramı bırakıp başarılı bir şekilde msjin iletildiği halde üzerinden 1 hafta geçmesine rağmen geri dönüş yapılmadı madem böyle bir iletişim yolunuz olduğu halde kullanmıyorsunuz neden web sitenizde bulunduruyorsunuz?
Dila Sezgin
Kesinlikle önermem. Çok gereksiz tahliller sonucunda (ki bunlar için dışarı yönlendiriyorlar burası küçük bir tıp merkezi olduğundan) muayene parası dışında bir dünya para ödeyip çıkıyorsunuz.
Hümeyra Yücel
★★★★★
İlgi Gözden çok memnunum. Personeli, doktorları, hastayla iletişimleri ve takipleri... gönül rahatlığıyla herkese tavsiye ederim.

Özel Veni Vidi Çankaya Göz Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.4 / 5

Özel Veni Vidi Çankaya Göz Merkezi 5 üzerinden 3.4 puan almıştır. Toplam 16 oy kullanılmış ve kurum hakkında 3 yorum yapılmıştır.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Özel Enerji Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi
Özel Enerji Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi yenilenmiş fiziki şartlar ve imkanlarla beraber hastalarımıza kaliteli ve özverili hizmetler sunmaya devam etmektedir.
Özel Fora Hiperbarik Oksijen Tedavi Merkezi
Özel Fora Hiperbarik Oksijen Tedavi Merkezi 2006 yılında Sağlık Bakanlığı tarafından ruhsatlandırılarak faaliyetine başlamıştır.
Ürofiz Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi
Ürofiz Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi olarak Ankara da çok modern bir yapı yaparak 5 katlı kendi kliniğimizi kurduk.
Ufuk Üniversitesi Doktor Rıdvan Ege Hastanesi
Balgatta bulunan 120 yataklı Ufuk Üniversitesi Doktor Rıdvan Ege Hastanesi konusunda deneyimli ve uzmanlaşmış hekimlerden oluşmaktadır.
Özel Bahçeci Ankara Tüp Bebek Merkezi
Çankaya’da konumlanan merkezimiz Bahçeci Ankara Tüp Bebek Merkezi’nin Özellikleri: 1.350 metrekarelik hizmet alanı, embriyoloji laboratuvarı, 7 yatak kapasiteli hasta odaları, ameliyathaneler, uzman kadro.
Özel Agem Ankara Gastroenteroloji Merkezi
2006 yılından bu yana Özel Agem Ankara Gastroenteroloji Merkezi olarak Oğuzlar Mah. Osmanlı Cad. No:12 Balgat adresinde faaliyet göstermekteyiz.
Özel Ankara Balgat Diyaliz Merkezi
Özel Ankara Balgat Diyaliz Merkezi 2006 yılında kurulmuş olup uzman kadrosu ve 46+1 adet diyaliz cihazı ile hizmetlerine devam etmektedir.
Özel Bayındır Hastanesi Söğütözü
Bayındır Hastanesi, Bayındır Holding'e bağlı olarak, Ankara'nın Söğütözü semtinde 15 Temmuz 1992 yılında hizmete başlamıştır.
Özel Engin Tıp Merkezi
Özel Engin Tıp Merkezi
946 metre uzaklıkta
Özel Engin Tıp Merkezi acil ünitesi, ağız ve diş sağlığı, beslenme ve diyet, çocuk sağlığı ve hastalıkları, dahiliye, dermatoloji, genel cerrahi, göz hastalıkları, kadın hastalıkları ve doğum, kardiyoloji, nöroloji, laboratuvar ve
Kurum Bilgileri Hatalı mı?

Özel Veni Vidi Çankaya Göz Merkezi ile ilgili yanlış, eksik veya güncel olmayan bilgileri bize iletmek için buraya tıklayınız ✉