Özel Veni Vidi Çankaya Göz Merkezi

Özel Veni Vidi Çankaya Göz Merkezi
Kurum Adı:Özel Veni Vidi Çankaya Göz Merkezi
Kategori:Göz Hastalıkları Merkezi
Şehir:Ankara
İlçe:Çankaya
Adres:Ziyabey Cad. 1421. Sok. No:9 Balgat
Telefon:0 (850) 577-4544
39.91183732.820655

Kurum Hakkında

25 senelik deneyimle, Veni Vidi Göz Merkezi olarak çok sayıdaki yeni uygulamayı Ankara'ya, yeni merkezimize taşıdık. SGK ve özel sigortalarla anlaşmalı olarak, 200 metrekare kapalı alana sahip 4 katlı binamızda, vatandaşlarımıza göz sağlığı alanındaki en güncel tedavi olanaklarını sunuyoruz.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
  • Göz Hastalıkları
  • Kulak Burun Boğaz Hastalıkları
  • Biyokimya
  • Nükleer Tıp
  • Radyoloji
  • Acil
  • Yoğun Bakım

Özel Veni Vidi Çankaya Göz Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Veni Vidi Çankaya Göz Merkezi, Ankara ili Çankaya ilçesinde göz hastalıkları merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Kayram ÇağanEgem Aykurt Baş · 21 Mayıs 2017

Yaklaşık 1 hafta önce web sitenizdeki bilgi randevu formuna iletişim numaramı bırakıp başarılı bir swkilde msjin iletildiği halde üzerinden 1 hafta geçmesine rağmen geri dönüş yapılmadı madem böyle bir iletişim yolunuz olduğu halde kullanmıyorsunuz neden web sitenizde bulunduruyorsunuz?

Dila Sezgin · 19 Ağustos 2016

Kesinlikle önermem. Çok gereksiz tahliller sonucunda (ki bunlar için dışarı yönlendiriyorlar burası küçük bir tıp merkezi olduğundan) muayene parası dışında bir dünya para ödeyip çıkıyorsunuz.

Hümeyra Yücel · 22 Haziran 2015

İlgi Gözden çok memnunum. Personeli, doktorları, hastayla iletişimleri ve takipleri... gönül rahatlığıyla herkese tavsiye ederim.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Özel Veni Vidi Çankaya Göz Merkezi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Özel Veni Vidi Çankaya Göz Merkezi 5 üzerinden 3.4 puan almıştır. Toplam 14 oy kullanılmış ve kurum hakkında 3 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Veni Vidi Çankaya Göz Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Enerji Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi

290 metre uzaklıkta

Ziyabey Cad. No:34 Balgat

Fora Hiperbarik Oksijen Tedavi Merkezi

400 metre uzaklıkta

Ziyabey Cd. 1413. Sk. 4B/5 Balgat

Ürofiz Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi

540 metre uzaklıkta

Ziyabey Caddesi 13. Sokak No:4 Balgat

Ufuk Üniversitesi Doktor Rıdvan Ege Hastanesi

550 metre uzaklıkta

Konya Yolu Mevlana Bulvarı No:86 - 88 Balgat

Ankalife Kadın Sağlığı ve Tüp Bebek Merkezi

630 metre uzaklıkta

Ziyabey Cad. 1416 Sokak No:10 Balgat