Özel Veni Vidi Ümitköy Göz Merkezi

Özel Veni Vidi Ümitköy Göz Merkezi
Kurum Adı:Özel Veni Vidi Ümitköy Göz Merkezi
Kategori:Göz Hastalıkları Merkezi
Şehir:Ankara
İlçe:Çankaya
Adres:Mutlukent Mah. 1968.Sokak No:18
Telefon:4440481
Web Sitesi:venividigoz.comHata Bildir
39.89811832.710502

Kurum Hakkında

Özel Veni Vidi Ümitköy Göz Merkezi, Ankara ili Çankaya ilçesinde göz hastalıkları merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Ankara’nın Çankaya ilçesinde yer alan Özel Veni Vidi Göz Merkezi Ümitköy, Veni Vidi sağlık zincirinin bir parçası olma özelliği taşımaktadır. Çankaya ilçesinde farklı şubeleri yer alan sağlık kuruluşu, yoğun ilgiyi karşılamak için Ümitköy şubesini açarak hizmete başlamıştır.

Son donanımlı tıbbi cihazla ile en zor göz hastalıklarını yarım saatlik operasyonlarla tamamen ortadan kaldıran merkez, ameliyatsız ve ameliyatlı tedavilerin her ikisinide de başarılı bir şekilde gerçekleştirmektedir. Veni Vidi Göz Merkezi Ümitköy kaliteli sağlık anlayışı ile hizmet sunmaktadır. Lokasyon olarak Çankaya ilçesinde yer almasından dolayı, hastalara sağlıkta olduğu kadar ulaşımda da çeşitli avantajlar sunmaktadır. Ankara’nın önde gelen göz merkezlerinden biri olan Veni Vidi Ümitköy Göz Merkezi’ne ilgi, açıldığı günden bu yana oldukça büyüktür.

Katarakt gibi ciddi göz hastalıkları, akıllı cihazlar ve uzman hekimlerin iş birliği ile tamamen ortadan kalkmaktadır. Özellikle bu alanda en üst düzey cihazlar bulunduran göz merkezinde çoğu sağlık kuruluşunda olmayan tıbbi cihazlar yer almaktadır. Gelişen teknoloji ve tedavi yöntemleri ile şaşılık artık problem olmaktan çıkmaktadır. Veni Vidi Göz Merkezi Ümitköy, bebeklerde oluşan şaşılık göz hastalığını, çeşitli yöntemlerle ortadan kaldırmaktadır. Bunun yanı sıra bebeklerde ve çocuklarda yine sıkça rastlanan göz tembelliği problemi başarılı hekimlerin tedavisi geçmektedir. Veni Vidi Göz Merkezi Ümitköy, sadece hastalıkları tedavi etmekle sınırlı kalmayıp, bünyesinde yer alan tıbbi cihaz ve alanında uzman olmuş doktorların tanı yöntemleri ile çeşitli göz hastalıkların belirlenmesinde de faydalı olmaktadır. Böylelikle erken teşhis ile göz hastalıklarının oluşumunun önüne geçilmektedir.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Özel Veni Vidi Ümitköy Göz Merkezi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Göz Hastalıkları
  • Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi
  • Acil
  • Anesteziyoloji ve Reanimasyon

Harita ve Ulaşım Bilgileri

Yorum ve Şikayetler

Özel Veni Vidi Ümitköy Göz Merkezi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Özel Veni Vidi Ümitköy Göz Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
0.0 / 5

Özel Veni Vidi Ümitköy Göz Merkezi henüz hiç oylanmamış. Vermek istediğiniz puan kadar yıldızın üzerine tıklayarak puan verebilirsiniz.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Başkent Üniversitesi Ümitköy Polikliniği
Başkent Üniversitesi Hastanesi Ümitköy Semt Polikliniği, Mutlukent mahallesinde birçok farklı branşta poliklinik hizmeti vermektedir.
Özel Medisun Çayyolu Hastanesi
Özel Medisun Çayyolu Hastanesi, 4.000 m2 kapalı alana kurulmuş olup; 2 Ameliyat Salonu, 1 Lokal Cerrahi Odası, 15 Yeni Doğan Yoğun Bakım, 11 Genel Yoğun Bakım, 4 Koroner Yoğun Bakım olmak üzere toplamda 75 hasta yatağı kapasitelid
Özel Uluğ Bey Tıp Merkezi
Özel Uluğ Bey Tıp Merkezi, Prof. Dr. Yusuf Bayraktar tarafından 2019 yılında kuruldu. Merkezimiz, deneyimli doktor kadrosu ve sağlık personeliyle çağdaş bilime dayalı sağlık hizmeti sunmaktadır.
Özel Anadolu Ortopedi ve Travmadoloji Merkezi
Anadolu Ortopedi Merkezi kurulduğu günden bu yana ortopedi alanında, konusunda deneyimli uzman hekimlerle kaliteli sağlık hizmeti prensibinden ödün vermeden çalışmaktadır.
Özel Fizyocare Tıp Merkezi
FizyoCare Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Tıp Merkezi; Prof.Dr. Birol Balaban hocamız ve ekibinin ciddi ve titiz çalışmaları sonucunda A tipi sağlık merkezi olarak faaliyete geçmiştir.
Ankara Şehir Ortopedi Hastanesi
Kliniğimiz Türkiye’de birçok ilke imza atmış, ortopedinin gelişiminde önemli rol oynamış, birçok akademisyen ve uzman yetiştirmiş güçlü Ankara Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi ortopedi ve travmatoloji kliniği ile Ankara Şehir
Ankara Şehir Kalp Damar Hastanesi
Ankara Şehir Hastanesi Kardiyoloji Kliniği; kardiyoloji poliklinikleri, koroner yoğun bakım üniteleri, kardiyoloji servisleri ve kateterizasyon-anjiografi laboratuvarı ile Kalp Damar Hastanesi bünyesinde hizmet vermektedir.
Gaziler Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Eğitim ve Araştırma Hastanesi
2000 yılında hizmete giren Gaziler Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon merkezi, 2016 yılından itibaren Sağlık Bakanlığı bünyesinde tüm halkımıza fizik tedavi hizmeti sunmaya devam etmektedir.
Kurum Bilgileri Hatalı mı?

Özel Veni Vidi Ümitköy Göz Merkezi ile ilgili yanlış, eksik veya güncel olmayan bilgileri bize iletmek için buraya tıklayınız ✉