Özel Veni Vidi Ümitköy Göz Merkezi

Özel Veni Vidi Ümitköy Göz Merkezi
Kurum Adı:Özel Veni Vidi Ümitköy Göz Merkezi
Kategori:Göz Hastalıkları Merkezi
Şehir:Ankara
İlçe:Çankaya
Adres:Mutlukent Mah. 1968.Sokak No:18
Telefon:4440481
Web Sitesi:venividigoz.comHata Bildir
39.89811832.710502

Kurum Hakkında

Ankara’nın Çankaya ilçesinde yer alan Özel Veni Vidi Göz Merkezi Ümitköy, Veni Vidi sağlık zincirinin bir parçası olma özelliği taşımaktadır. Çankaya ilçesinde farklı şubeleri yer alan sağlık kuruluşu, yoğun ilgiyi karşılamak için Ümitköy şubesini açarak hizmete başlamıştır.

Son donanımlı tıbbi cihazla ile en zor göz hastalıklarını yarım saatlik operasyonlarla tamamen ortadan kaldıran merkez, ameliyatsız ve ameliyatlı tedavilerin her ikisinide de başarılı bir şekilde gerçekleştirmektedir. Veni Vidi Göz Merkezi Ümitköy kaliteli sağlık anlayışı ile hizmet sunmaktadır. Lokasyon olarak Çankaya ilçesinde yer almasından dolayı, hastalara sağlıkta olduğu kadar ulaşımda da çeşitli avantajlar sunmaktadır. Ankara’nın önde gelen göz merkezlerinden biri olan Veni Vidi Ümitköy Göz Merkezi’ne ilgi, açıldığı günden bu yana oldukça büyüktür.

Katarakt gibi ciddi göz hastalıkları, akıllı cihazlar ve uzman hekimlerin iş birliği ile tamamen ortadan kalkmaktadır. Özellikle bu alanda en üst düzey cihazlar bulunduran göz merkezinde çoğu sağlık kuruluşunda olmayan tıbbi cihazlar yer almaktadır. Gelişen teknoloji ve tedavi yöntemleri ile şaşılık artık problem olmaktan çıkmaktadır. Veni Vidi Göz Merkezi Ümitköy, bebeklerde oluşan şaşılık göz hastalığını, çeşitli yöntemlerle ortadan kaldırmaktadır. Bunun yanı sıra bebeklerde ve çocuklarda yine sıkça rastlanan göz tembelliği problemi başarılı hekimlerin tedavisi geçmektedir. Veni Vidi Göz Merkezi Ümitköy, sadece hastalıkları tedavi etmekle sınırlı kalmayıp, bünyesinde yer alan tıbbi cihaz ve alanında uzman olmuş doktorların tanı yöntemleri ile çeşitli göz hastalıkların belirlenmesinde de faydalı olmaktadır. Böylelikle erken teşhis ile göz hastalıklarının oluşumunun önüne geçilmektedir.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Göz Hastalıkları
  • Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi
  • Acil
  • Anesteziyoloji ve Reanimasyon

Özel Veni Vidi Ümitköy Göz Merkezi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Veni Vidi Ümitköy Göz Merkezi, Ankara ili Çankaya ilçesinde göz hastalıkları merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Özel Veni Vidi Ümitköy Göz Merkezi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Özel Veni Vidi Ümitköy Göz Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
0.0 / 5

Özel Veni Vidi Ümitköy Göz Merkezi henüz hiç oylanmamış. Vermek istediğiniz puan kadar yıldızın üzerine tıklayarak puan verebilirsiniz.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Veni Vidi Ümitköy Göz Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Başkent Üniversitesi Ümitköy Polikliniği
330 metre uzaklıkta
Mutlukent Mah. 1963. Sk. No:17 Ümitköy
Medisun Çayyolu Hastanesi
800 metre uzaklıkta
Çayyolu 1920. Cadde No:61 Çankaya
Uluğ Bey Tıp Merkezi
1.7 km. uzaklıkta
Mutlukent Mah. Angora Bulvarı, Fesleğen Sok. No:25, Beytepe
Anadolu Ortopedi ve Travmadoloji Merkezi
3.2 km. uzaklıkta
2812 Cadde No:1 İlko Sitesi Çayyolu
Fizyocare Tıp Merkezi
3.5 km. uzaklıkta
Alaçatlı caddesi 2857. Sokak No:7 Çayyolu
Ankara Şehir Ortopedi Hastanesi
3.8 km. uzaklıkta
Üniversiteler Mah. 1604. Cadde No:9 Bilkent
Ankara Şehir Kalp Damar Hastanesi
3.9 km. uzaklıkta
Üniversiteler, Bilkent Blv. No:1