Özel Anadolu Ortopedi ve Travmadoloji Merkezi

Özel Anadolu Ortopedi ve Travmadoloji Merkezi
Kurum Adı:Özel Anadolu Ortopedi ve Travmadoloji Merkezi
Kategori:Kemik Hastalıkları Hastanesi
Şehir:Ankara
İlçe:Yenimahalle
Adres:2812 Cadde No:1 İlko Sitesi Çayyolu
Telefon:0 (312) 242-2222
Web Sitesi:www.ortopedimerkezi.netHata Bildir
39.87266832.693599

Kurum Hakkında

Merkezimiz 1998 yılında Prof. Dr. Tansel Ünsaldı tarafından kurulmuştur. 2008 yılında merkezimiz Ümitköy, Çayyolu, Konutkent, Beysukent, Yaşamkent, Bilkent bölgesindeki hastalarımıza hizmet verebilmek adına Çayyolu’na taşınmıştır. Anadolu Ortopedi Merkezi kurulduğu günden bu yana ortopedi alanında, konusunda deneyimli uzman hekimlerle kaliteli sağlık hizmeti prensibinden ödün vermeden çalışmaktadır. 2010 yılında bünyesine fizik tedavi ve rehabilitasyon bölümünüde ekleyerek hizmet alanını genişleten merkezimiz bölgesinde hastalarına eksiksiz tedavi imkanı sunan sayılı kuruluşlar arasında yer almaktadır.

Ortopedik cerrahilerimiz uzun süredir birlikte çalışan ekibimiz tarafından özenle yapılmakta, ayrıca her türlü ortopedik rehabilitasyon; uzman fizyoterapistlerimiz eşliğinde modern tedavi yaklaşımları uygulanarak gerçekleştirilmektedir.

Merkezimiz; tam donanımlı 2 ameliyathane, refakatli hasta odaları, fizik tedavi ve rehabilitasyon departmanı, acil servis, gelişmiş tıbbi cihaz ve 6'sı uzman doktor olmak üzere toplamda 20 kişilik personel kadrosu ile alanındaki tüm tedavilerin profesyonel şekilde yapılabildiği bir dal merkezi olarak Ankara’da bir ilke imza atmaktadır.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
  • Ortopedi ve Travmatoloji
  • Biyokimya
  • Nükleer Tıp
  • Radyoloji
  • Patoloji
  • Mikrobiyoloji
  • Acil
  • Yoğun Bakım

Özel Anadolu Ortopedi ve Travmadoloji Merkezi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Anadolu Ortopedi ve Travmadoloji Merkezi, Ankara ili Yenimahalle ilçesinde kemik hastalıkları hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Özel Anadolu Ortopedi ve Travmadoloji Merkezi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Özel Anadolu Ortopedi ve Travmadoloji Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.0 / 5

Özel Anadolu Ortopedi ve Travmadoloji Merkezi 5 üzerinden 3.0 puan almıştır. Toplam 4 oy kullanılmış ve kurum hakkında henüz yorum yapılmamıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Anadolu Ortopedi ve Travmadoloji Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Fizyocare Tıp Merkezi
710 metre uzaklıkta
Alaçatlı caddesi 2857. Sokak No:7 Çayyolu
Güven Çayyolu Tıp Merkezi
1 km. uzaklıkta
Alacaatlı Cad. No:15 Çayyolu
Uluğ Bey Tıp Merkezi
2.2 km. uzaklıkta
Mutlukent Mah. Angora Bulvarı, Fesleğen Sok. No:25, Beytepe
Medisun Çayyolu Hastanesi
2.5 km. uzaklıkta
Çayyolu 1920. Cadde No:61 Çankaya
Başkent Üniversitesi Ümitköy Polikliniği
3 km. uzaklıkta
Mutlukent Mah. 1963. Sk. No:17 Ümitköy
Veni Vidi Ümitköy Göz Merkezi
3.2 km. uzaklıkta
Mutlukent Mah. 1968.Sokak No:18