Özel Uluğ Bey Tıp Merkezi

Özel Uluğ Bey Tıp Merkezi
Kurum Adı:Özel Uluğ Bey Tıp Merkezi
Kategori:Tıp Merkezi
Şehir:Ankara
İlçe:Çankaya
Adres:Mutlukent Mah. Angora Bulvarı, Fesleğen Sok. No:25, Beytepe
Telefon:0 (312) 666-3665
Web Sitesi:ulugbey.com.trHata Bildir
39.8835532.714437

Kurum Hakkında

Özel Uluğ Bey Tıp Merkezi, Ankara ili Çankaya ilçesinde tıp merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Özel Uluğ Bey Tıp Merkezi, Prof. Dr. Yusuf Bayraktar tarafından 2019 yılında kuruldu. İnşaatına 2016 yılında başlanan binanın yapımında en ince ayrıntılar göz önünde bulunduruldu ve taş kaplama kullanılarak eski Selçuklu-Osmanlı mimarisi örnek alındı. Kapalı alanı yaklaşık olarak 4000 m² olan tıp merkezinin 28 arabalık otopark kapasitesi bulunmaktadır.

Bina içerisinde acil servis, 1 ameliyathane, 8 gözlem yatağı, poliklinik odaları, anlaşmalı klinik laboratuar ve görüntüleme merkezleri mevcuttur. Bunun yanı sıra yatış gerektirmeyen cerrahi müdahalelerin de gerçekleştirilebileceği donanıma sahiptir. Birçok uzmanlık dalında faaliyet gösteren merkezimiz, deneyimli doktor kadrosu ve sağlık personeliyle çağdaş bilime dayalı sağlık hizmeti sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Özel Uluğ Bey Tıp Merkezi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
 • Dermatoloji (Cildiye)
 • İç Hastalıkları (Dahiliye)
 • Gastroenteroloji
 • Nöroloji
 • Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
 • Genel Cerrahi
 • Ortopedi ve Travmatoloji
 • Nöroşirurji (Beyin ve Sinir Cerrahisi)
 • Kulak Burun Boğaz Hastalıkları
 • Biyokimya
 • Radyoloji
 • Patoloji
 • Mikrobiyoloji
 • Acil
 • Tıbbi Onkoloji
 • Deri ve Zührevi Hastalıklar
 • Anesteziyoloji ve Reanimasyon

Harita ve Ulaşım Bilgileri

Yorum ve Şikayetler

Özel Uluğ Bey Tıp Merkezi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Özel Uluğ Bey Tıp Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
4.2 / 5

Özel Uluğ Bey Tıp Merkezi 5 üzerinden 4.2 puan almıştır. Toplam 29 oy kullanılmış ve kurum hakkında henüz yorum yapılmamıştır.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Özel Medisun Çayyolu Hastanesi
Özel Medisun Çayyolu Hastanesi, 4.000 m2 kapalı alana kurulmuş olup; 2 Ameliyat Salonu, 1 Lokal Cerrahi Odası, 15 Yeni Doğan Yoğun Bakım, 11 Genel Yoğun Bakım, 4 Koroner Yoğun Bakım olmak üzere toplamda 75 hasta yatağı kapasitelid
Özel Veni Vidi Ümitköy Göz Merkezi
Ankara’nın Çankaya ilçesinde yer alan Özel Veni Vidi Göz Merkezi Ümitköy, Veni Vidi sağlık zincirinin bir parçası olma özelliği taşımaktadır.
Başkent Üniversitesi Ümitköy Polikliniği
Başkent Üniversitesi Hastanesi Ümitköy Semt Polikliniği, Mutlukent mahallesinde birçok farklı branşta poliklinik hizmeti vermektedir.
Özel Anadolu Ortopedi ve Travmadoloji Merkezi
Anadolu Ortopedi Merkezi kurulduğu günden bu yana ortopedi alanında, konusunda deneyimli uzman hekimlerle kaliteli sağlık hizmeti prensibinden ödün vermeden çalışmaktadır.
Hacettepe Üniversitesi Beytepe Hastanesi
Hastanemiz 4.300 metrekare kapalı alanda Poliklinikler, 2 Ameliyathane, Diş Polikliniği, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Ünitesi, Acil Servisi, Psikolojik Danışma Birimi ve tek yataklı 5 odanın eklenmesiyle kamuya koruyucu ve tedav
Özel Fizyocare Tıp Merkezi
FizyoCare Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Tıp Merkezi; Prof.Dr. Birol Balaban hocamız ve ekibinin ciddi ve titiz çalışmaları sonucunda A tipi sağlık merkezi olarak faaliyete geçmiştir.
Özel Güven Çayyolu Tıp Merkezi
Özel Güven Çayyolu Tıp Merkezi hasta dostu, kullanım kolaylığı sağlayan, modern mekanları ile kolay ulaşılabilir, kısa zamanda sonuçlanabilir ayaktan teşhis ve tedavi hizmetleri ile günübirlik tedaviler sunmaktadır.
Gaziler Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Eğitim ve Araştırma Hastanesi
2000 yılında hizmete giren Gaziler Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon merkezi, 2016 yılından itibaren Sağlık Bakanlığı bünyesinde tüm halkımıza fizik tedavi hizmeti sunmaya devam etmektedir.
Kurum Bilgileri Hatalı mı?

Özel Uluğ Bey Tıp Merkezi ile ilgili yanlış, eksik veya güncel olmayan bilgileri bize iletmek için buraya tıklayınız ✉