Başkent Üniversitesi Ümitköy Polikliniği

Başkent Üniversitesi Ümitköy Polikliniği
Kurum Adı:Başkent Üniversitesi Ümitköy Polikliniği
Kategori:Poliklinik
Şehir:Ankara
İlçe:Çankaya
Adres:Mutlukent Mah. 1963. Sk. No:17 Ümitköy
Telefon:0 (312) 235-7050
39.89800032.706575

Kurum Hakkında

Başkent Üniversitesi Ümitköy Polikliniği iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) yukarıda verilmiştir. Başkent Üniversitesi Ümitköy Polikliniği , Ankara ili Çankaya ilçesinde poliklinik olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için Başkent Üniversitesi Ümitköy Polikliniği resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Polikliniklerimiz
 • Ağız Sağlığı ve Diş Hastalıkları
 • Aile Hekimliği
 • Akupunktur
 • Çocuk Hastalıkları
 • Dermatoloji
 • Diyetisyenlik
 • Endokrinoloji
 • Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon
 • Genel Cerrahi
 • Göğüs Hastalıkları
 • Göz Hastalıkları
 • Kardiyoloji
 • Kulak Burun Boğaz
 • Kadın ve Doğum Hastalıkları
 • Nöroloji
 • Ruh Sağlığı ve Hastalıkları
 • Üroloji

Yorum ve Şikayetler

Gülen Atabay · 8 Şubat 2021

Haziran 2020 de yazlığa gitmeden kontrol içim eşimi endokronoloji ve nefroloji den randevu alarak muayenelerimizi tamamladık. Doktorumuz bulunduğumuz yerden de tahlil yaptırıp ilaçlarımızı denglemek istedi ve bizimle 2 kez telefonla ilaç ayarlamamıza yardımcı oldu. Verilen hizmetten çok memnunuz.

Ahmet Yildirim · 24 Şubat 2018

Ümitköy Kliniği Başhekimliğine,
Kızım Zeynep Meryem Yıldırım'ı (T.C.No;27521133***) rahatsızlığı nedeniyle, 22.02.2018 tarihinde, sabah saat 10:00 da randevulu olarak, çocuk doktoru Esra hanıma muayene ettirdik, mide bulantısı ve kusma durumu vardı. Kan tahlili için kan verdik, idrar ve kaka tahlili için cuma günü (23.02.2018) eşim numuneleri klinik laboratuarına teslim etti. Dr. hanım kan tahlil sonucuna göre reçete yazdı ve eşim eczaneden yazılan antibiyotiği alarak kullanmaya başladık. Cuma günü sabah verilen idrar ve kaka laboratuar sonucunun, normalde doktor tarafından bildirilmesi ve varsa ilave ilaç kullanımı, reçete yazarak tarafımıza bildirilmesini bekledik. Fakat böyle bir uygulamanın olmadığı kanısına vararak, cumartesi güünü eşim ve ben saat 11 den sonra bize verilen 05337717872(dahili 157) düşmeyince sanral bağlantısı, yaklaşık 15 kez aradık cevap veren olmadı. Sabit telefon 0312 2357050 dende aradığım yanıt veren olmadı.

Sonuç olarak,hastahanenizin hastalarınızla irtibatlı olunmasını ve tahlil sonucu ve buna bağlı olarak ilaç gereksinimi varsa bildirilmesi gerektiğini düşünüyorum.
Özel hastahane diye kliniğinizi tercih ediyoruz,v erilen hizmetden memnun değiliz.

Saygılarımla, Ahmet Yildirim
Tel;05325205839

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Başkent Üniversitesi Ümitköy Polikliniği ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Başkent Üniversitesi Ümitköy Polikliniği 5 üzerinden 3.2 puan almıştır. Toplam 18 oy kullanılmış ve kurum hakkında 2 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Başkent Üniversitesi Ümitköy Polikliniği Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

A Klinik Tıp Merkezi

150 metre uzaklıkta

2432 Cadde (Eski 8.Cad.) No:35 Ümitköy

Arte Cerrahi Hastanesi

860 metre uzaklıkta

1920. Cadde No:61 06810 Çayyolu

Minasera Aldan Hastanesi

2.9 km. uzaklıkta

Prof. Dr. Ahmet Taner Kışlalı Mh. 2741. Cd. No:2

Anadolu Ortopedi ve Travmadoloji Merkezi

3 km. uzaklıkta

2812 Cadde No:1 İlko Sitesi Çayyolu

Çayyolu Yaşam Tıp Merkezi

3.2 km. uzaklıkta

Prof. Dr Ahmet Taner Kışlalı Mah. 2760 Cad. No:22-24/A Çayyolu