Başkent Üniversitesi Ümitköy Polikliniği

Başkent Üniversitesi Ümitköy Polikliniği
Kurum Adı:Başkent Üniversitesi Ümitköy Polikliniği
Kategori:Poliklinik
Şehir:Ankara
İlçe:Çankaya
Adres:Mutlukent Mah. 1963. Sk. No:17 Ümitköy
Telefon:0 (312) 235-7050
Web Sitesi:ankara.baskenthastaneleri.comHata Bildir
39.89832.706575

Kurum Hakkında

Başkent Üniversitesi Hastanesi Ümitköy Semt Polikliniği, Mutlukent mahallesinde birçok farklı branşta poliklinik hizmeti vermektedir. Başkent Üniversitesi Ümitköy Polikliniği’nde çocuk hastalıkları, damar cerrahi, dahiliye, diyetisyenlik, ağız ve diş sağlığı ve farklı alanlarda poliklinik hizmeti verilmektedir. Fizik Tıp ve Rehabilitasyon bölümü bulunan Ümitköy Polikliniğinde sıcak ve soğuk uygulamalar ile hastalara fizik tedavi verilmektedir.

Polikliniklerimiz
 • Ağız Sağlığı ve Diş Hastalıkları
 • Aile Hekimliği
 • Akupunktur
 • Çocuk Hastalıkları
 • Dermatoloji
 • Diyetisyenlik
 • Endokrinoloji
 • Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon
 • Genel Cerrahi
 • Göğüs Hastalıkları
 • Göz Hastalıkları
 • Kardiyoloji
 • Kulak Burun Boğaz
 • Kadın ve Doğum Hastalıkları
 • Nöroloji
 • Ruh Sağlığı ve Hastalıkları
 • Üroloji

Başkent Üniversitesi Ümitköy Polikliniği iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Başkent Üniversitesi Ümitköy Polikliniği , Ankara ili Çankaya ilçesinde poliklinik olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Gülen Atabay
★★★★★
Haziran 2020 de yazlığa gitmeden kontrol içim eşimi endokronoloji ve nefroloji den randevu alarak muayenelerimizi tamamladık. Doktorumuz bulunduğumuz yerden de tahlil yaptırıp ilaçlarımızı denglemek istedi ve bizimle 2 kez telefonla ilaç ayarlamamıza yardımcı oldu. Verilen hizmetten çok memnunuz.
Ahmet Yildirim
★★
Ümitköy Kliniği Başhekimliğine,
Kızım Zeynep Meryem Yıldırım'ı (T.C.No;27521133***) rahatsızlığı nedeniyle, 22.02.2018 tarihinde, sabah saat 10:00 da randevulu olarak, çocuk doktoru Esra hanıma muayene ettirdik, mide bulantısı ve kusma durumu vardı. Kan tahlili için kan verdik, idrar ve kaka tahlili için cuma günü (23.02.2018) eşim numuneleri klinik laboratuarına teslim etti. Dr. hanım kan tahlil sonucuna göre reçete yazdı ve eşim eczaneden yazılan antibiyotiği alarak kullanmaya başladık. Cuma günü sabah verilen idrar ve kaka laboratuar sonucunun, normalde doktor tarafından bildirilmesi ve varsa ilave ilaç kullanımı, reçete yazarak tarafımıza bildirilmesini bekledik. Fakat böyle bir uygulamanın olmadığı kanısına vararak, cumartesi güünü eşim ve ben saat 11 den sonra bize verilen 05337717872(dahili 157) düşmeyince sanral bağlantısı, yaklaşık 15 kez aradık cevap veren olmadı. Sabit telefon 0312 2357050 dende aradığım yanıt veren olmadı.

Sonuç olarak,hastahanenizin hastalarınızla irtibatlı olunmasını ve tahlil sonucu ve buna bağlı olarak ilaç gereksinimi varsa bildirilmesi gerektiğini düşünüyorum. Özel hastahane diye kliniğinizi tercih ediyoruz, verilen hizmetden memnun değiliz.

Saygılarımla, Ahmet Yildirim
Tel;05325205839

Başkent Üniversitesi Ümitköy Polikliniği hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.2 / 5

Başkent Üniversitesi Ümitköy Polikliniği 5 üzerinden 3.2 puan almıştır. Toplam 20 oy kullanılmış ve kurum hakkında 2 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Başkent Üniversitesi Ümitköy Polikliniği Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Veni Vidi Ümitköy Göz Merkezi
330 metre uzaklıkta
Mutlukent Mah. 1968.Sokak No:18
Medisun Çayyolu Hastanesi
860 metre uzaklıkta
Çayyolu 1920. Cadde No:61 Çankaya
Uluğ Bey Tıp Merkezi
1.7 km. uzaklıkta
Mutlukent Mah. Angora Bulvarı, Fesleğen Sok. No:25, Beytepe
Anadolu Ortopedi ve Travmadoloji Merkezi
3 km. uzaklıkta
2812 Cadde No:1 İlko Sitesi Çayyolu
Fizyocare Tıp Merkezi
3.3 km. uzaklıkta
Alaçatlı caddesi 2857. Sokak No:7 Çayyolu
Güven Çayyolu Tıp Merkezi
4 km. uzaklıkta
Alacaatlı Cad. No:15 Çayyolu