Özel Fizyocare Tıp Merkezi

Özel Fizyocare Tıp Merkezi
Kurum Adı:Özel Fizyocare Tıp Merkezi
Kategori:Tıp Merkezi
Şehir:Ankara
İlçe:Çankaya
Adres:Alaçatlı caddesi 2857. Sokak No:7 Çayyolu
Telefon:0 (312) 240-0540
Web Sitesi:www.fizyocare.com.trHata Bildir
39.87326732.685292

Kurum Hakkında

FizyoCare Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Tıp Merkezi; Prof.Dr. Birol Balaban hocamız ve ekibinin ciddi ve titiz çalışmaları sonucunda; Sağlık Bakanlığı tarafından A tipi sağlık merkezi olarak ruhsatlandırılarak faaliyete geçmiştir.

3000 m2 kapalı alanda faaliyet gösteren merkezimiz, çağdaş fizik tedavi ve rehabilitasyon tıbbının tüm gerekliliklerini bünyesinde barındırmaktadır. Dünyadaki ileri teknoloji tedavi alternatiflerinin çoğunu, deneyimli ve başarılı bir geçmişe sahip tıbbi kadro ile buluşturmayı başaran kuruluşumuz, alanında sıra dışı bir fizik tedavi anlayışını hastalarına sunma azim ve gayreti içindedir. Yetişkin ve Pediatrik(çocuk) hastalara yönelik ayrı ayrı hizmet verebilen tedavi salonlarını, yürüyüş analiz ve eğitim labaratuvarlarını, robotik ve yüksek teknoloji tedavi ünitelerini, sanal rehabilitasyon salonlarını, tedavi havuzları ve özel tedavi banyolarını bünyesinde bulunduran merkezimiz; doğumdan-ölüme yaşamın her döneminde gereken fizik tedavi ve rehabilitasyon hizmetini uluslar arası kalitede verebilecek donanım ve ekibe sahip, alanında örnek bir sağlık kuruluşudur. Bunun yanı sıra, gelişmiş ülkelerde giderek yaygınlaşan, ancak ülkemizde halen sınırlı uygulama alanı bulabilmiş girişimsel ağrı tedavilerinin planlandığı ve uygulandığı Algoloji(ağrı) ünitesi, hastanemizde ileri düzey sağlık hizmeti veren diğer bir birimdir. Şu anda, fizik tedavi uzmanı, algoloji uzmanı, çocuk hastalıkları uzmanı, fizyoterapist ve diyetisyenden oluşan 25 kişilik güçlü uzman kadrosu ile hastalarına hizmet üretmektedir.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
  • Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
  • Göz Hastalıkları
  • Mikrobiyoloji

Özel Fizyocare Tıp Merkezi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Fizyocare Tıp Merkezi, Ankara ili Çankaya ilçesinde tıp merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Filiz Bulut
★★★★★
Başta doktorum Sibel hanım olmak üzere Safiye hanım Dilsat hanım, Engin bey ve Emre beye gösterdikleri emekten dolayı teşekkür ederim; kendimi saygın bir aile ortamında hissederek tedavimi başarılı bir şekilde tamamladım, fizik tedavi olmak isteyenlere kesinlikle tavsiye ediyorum. Böyle bir tedavi merkezi ile tanışma şansım olduğu için mutluyum.
Kaan Kartal
Servisimiz var sizi evinizden alıp evinize bırakıyoruz dediler ama palavra az kaldı prepayment yapacaktık servis olmadığını öğrenince tedaviden vazgectik.

Özel Fizyocare Tıp Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
4.4 / 5

Özel Fizyocare Tıp Merkezi 5 üzerinden 4.4 puan almıştır. Toplam 8 oy kullanılmış ve kurum hakkında 2 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Fizyocare Tıp Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Anadolu Ortopedi ve Travmadoloji Merkezi
710 metre uzaklıkta
2812 Cadde No:1 İlko Sitesi Çayyolu
Güven Çayyolu Tıp Merkezi
830 metre uzaklıkta
Alacaatlı Cad. No:15 Çayyolu
Uluğ Bey Tıp Merkezi
2.7 km. uzaklıkta
Mutlukent Mah. Angora Bulvarı, Fesleğen Sok. No:25, Beytepe
Medisun Çayyolu Hastanesi
2.9 km. uzaklıkta
Çayyolu 1920. Cadde No:61 Çankaya
Başkent Üniversitesi Ümitköy Polikliniği
3.3 km. uzaklıkta
Mutlukent Mah. 1963. Sk. No:17 Ümitköy
Veni Vidi Ümitköy Göz Merkezi
3.5 km. uzaklıkta
Mutlukent Mah. 1968.Sokak No:18
Hacettepe Üniversitesi Beytepe Hastanesi
4.2 km. uzaklıkta
Üniversiteler, Hacettepe Beytepe Kampüsü No:35