Ankara şehir merkezi ve ilçelerde faaliyet gösteren 12 adet Poliklinik listelenmiştir. Ankara ilinde toplam 232 farklı sağlık kurumu hizmet sunmaktadır. Diğer kurumların listesine ulaşmak için üst menüden Ankara yazısına tıklayabilirsiniz.

Ankara Poliklinikler Listesi

Altındağ
Hasköy Semt Polikliniği
Poliklinik · Altındağ / Ankara
Ankara Pursaklar Devlet Hastanesine bağlı Hasköy Semt Polikliniği hafta içi Aile Hekimliği, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Dahiliye ve Kadın Hastalıkları ve Doğum branşlarında hizmet verilmektedir.
Çankaya
Özel Çankaya Polikliniği
Poliklinik · Çankaya / Ankara
Çankaya ilçesi Turhan Güneş Blv. 1. Cad. No:2/14 Yıldız adresinde hizmet sunmaktadır.
Başkent Üniversitesi Ümitköy Polikliniği
Poliklinik · Çankaya / Ankara
Başkent Üniversitesi Hastanesi Ümitköy Semt Polikliniği, Mutlukent mahallesinde birçok farklı branşta poliklinik hizmeti vermektedir.
Özel Agem Ankara Gastroenteroloji Merkezi
Poliklinik · Çankaya / Ankara
2006 yılından bu yana Özel Agem Ankara Gastroenteroloji Merkezi olarak Oğuzlar Mah. Osmanlı Cad. No:12 Balgat adresinde faaliyet göstermekteyiz.
Keçiören
Özel Fatih Polikliniği
Poliklinik · Keçiören / Ankara
Keçiören ilçesi Yakacık Mah. Fatih Cad. No:150/A adresinde hizmet sunmaktadır.
Yükseltepe Semt Polikliniği
Poliklinik · Keçiören / Ankara
Yükseltepe Semt Polikliniği Genel Cerrahi, Dahiliye, Fizik Tedavi, Aile Hekimliği, Ağız ve Diş Sağlığı, Çocuk polikliniği ve Tütün Bağımlılığı Tedavi Ünitesi alanlarında hizmet sunmakta olup, Röntgen, kan alma ve 1 müdahale odası ile hizmet vermektedir.
Mamak
Hüseyingazi Semt Polikliniği
Poliklinik · Mamak / Ankara
Hüseyingazi Semt Polikliniği, Mamak ilçesinde Ankara Eğitim ve Araştırma Hastanesine bağlı olarak poliklinik hizmetleri sunmaktadır.
Sincan
Sincan Devlet Hastanesi 12. Cadde Semt Polikliniği
Poliklinik · Sincan / Ankara
100 yatak kapasitesine sahip olan Sincan Devlet Hastanesi 12. Cadde Semt Polikliniği Çocuk, Kadın-Doğum, Dahiliye, Fizik Tedavi, Göz Ve Kulak-Burun-Boğaz Servisleri ile yataklı tedavi hizmeti vermektedir.
Başkent Üniversitesi Yenikent Polikliniği
Poliklinik · Sincan / Ankara
Başkent Üniversitesi Hastanesi Yenikent Polikliniği, poliklinik, laboratuvar ve diyaliz servisiyle Sincan ilçesinde hizmet vermektedir.
Yenikent Mesa Semt Polikliniği
Poliklinik · Sincan / Ankara
Ankara Sincan Dr. Nafiz Körez Devlet Hastanesine bağlı Yenikent Mesa Semt Polikliniğinde kadın doğum, genel cerrahi, dahiliye, çocuk hastalıkları, diş, fizik tedavi poliklinik hizmetleri verilmektedir.
Yenimahalle
İvedik Organize Sanayi Semt Polikliniği
Poliklinik · Yenimahalle / Ankara
İvedik Organize Sanayi Semt Polikliniği, Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi Yenimahalle Eğitim ve Araştırma Hastanesine bağlı olarak poliklinik hizmetleri sunmaktadır.
50. Yıl Yenimahalle Semt Polikliniği
Poliklinik · Yenimahalle / Ankara
Ankara Atatürk Sanatoryum Eğitim ve Araştırma Hastanesine bağlı 50. Yıl Yenimahalle Semt Polikliniği Yeniçağ Mahallesinde sağlık hizmetleri sunmaktadır.

Toplam 1 sayfanın 1. sayfasındasınız.

İlk Sayfa

Yorum ve Şikayetler
Serkan Aydın
Serkan Aydın · 25 Ocak 2017
Şu an kadın doğum acilinde 3 saattir sıra gelsin diye bekliyorum tek doktor bulunduruyorsunuz. O da şimdi iki tane ...