Sincan Devlet Hastanesi 12. Cadde Semt Polikliniği

Sincan Devlet Hastanesi 12. Cadde Semt Polikliniği
Kurum Adı:Sincan Devlet Hastanesi 12. Cadde Semt Polikliniği
Kategori:Poliklinik
Şehir:Ankara
İlçe:Sincan
Adres:Osmanlı Mah.( 12.Cadde) Ahi Mesut Bulvarı
Telefon:0 (312) 263-5555
39.94932532.586595

Kurum Hakkında

Sincan Devlet Hastanesi 12. Cadde Semt Polikliniği, 09. 00–16. 00 saatleri arasında aşağıda belirtilen dallarda poliklinik hizmeti verilmektedir.

Dahiliye, Nöroloji, Üroloji, Göğüs Hastalıkları, Cildiye, Genel Cerrahi, Ortopedi, Kadın Doğum, Çocuk Hastalıkları, Fizik Tedavi, Diş, Kulak Burun Boğaz, Göz, Kardiyoloji

Saat 16. 00’dan sonra ise; Kadın Doğum ve Çocuk Polikliniği ile vardiya poliklinik hizmeti verilmektedir.

100 yatak kapasitesine sahip olan ek binamız, Çocuk, Kadın-Doğum, Dahiliye, Fizik Tedavi, Göz Ve Kulak-Burun-Boğaz Servisleri ile yataklı tedavi hizmeti vermektedir. Ayrıca 5 küvezli yeni doğan yoğun bakım ünitesi de 12. cadde ek binamızda bölge halkımıza hizmet vermektedir. Ameliyathanede, kadın doğum, göz ve kulak-burun-boğaz dallarında küçük, orta ve büyük cerrahi girişimler titizlikle yapılmaktadır.

Radyoloji ve laboratuar hizmetleri ek bina bünyesinde yapılmaktadır. Ancak ek binada yapılamayacak tetkikler için (özellikle laboratuar tetkikleri için) gerekli numuneler alınıp, hastane personeli tarafından merkez binaya getirilmektedir.

Ek binamızda ayrıca gebe polikliniği ve aile planlaması hizmeti de verilmektedir.

Sincan Devlet Hastanesi 12. Cadde Semt Polikliniği iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Sincan Devlet Hastanesi 12. Cadde Semt Polikliniği, Ankara ili Sincan ilçesinde poliklinik olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Bağlı Hizmet Birimleri
Dr. Nafiz Körez Sincan Devlet Hastanesi

Adres: Gazi Mustafa Kemal Bulvarı, Tuğra Anıtı Yanı

Telefon: 0 (312) 272-6240

Sincan Devlet Hastanesi Ayaş Semt Polikliniği

Adres: Ömeroğlu Mahallesi Süzen Sokak

Telefon: 0 (312) 712-2472

MHRS - Online Randevu

Sincan Devlet Hastanesi 12. Cadde Semt Polikliniği RandevuSincan Devlet Hastanesi 12. Cadde Semt Polikliniği için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını telefonla arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Serkan Aydın · 25 Ocak 2017

Şu an kadın doğum acilinde 3 saattir sıra gelsin diye bekliyorum tek doktor bulunduruyorsunuz. O da şimdi iki tane doğuma gitti. Acil olmasa durumum burada ne işim var. Eşimin çocuğumun başına bir iş gelse bunun sorumlusu kim. Bu kadar duyarsız ve insan sağlığına ilgisiz olduğunuz için tebrikler. Bizleri müdür ediyorsunuz Allahım sizleri de mağdur eder inşallah...

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Sincan Devlet Hastanesi 12. Cadde Semt Polikliniği ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Sincan Devlet Hastanesi 12. Cadde Semt Polikliniği 5 üzerinden 3.4 puan almıştır. Toplam 27 oy kullanılmış ve kurum hakkında 1 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Sincan Devlet Hastanesi 12. Cadde Semt Polikliniği Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Sincan Lokman Hekim Hastanesi

820 metre uzaklıkta

Andiçen Mah. Polatlı 2 Cad. İdil Sok. No:44

Aydede Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Merkezi

1.1 km. uzaklıkta

Atatürk mah. Vatan cad. No:44/A

Dünyagöz Hastanesi Sincan

1.2 km. uzaklıkta

Mareşal Çakmak Mah. 24. sok. No:7

Sincan Koç Diyaliz Merkezi

1.3 km. uzaklıkta

Mareşal Çakmak Mahallesi Atatürk Caddesi Yavuz Sokak No:6

Damla Tıp Merkezi

1.6 km. uzaklıkta

Mareşal Çakmak Mahallesi Ankara Caddesi No:216

Koru Sincan Hastanesi

1.8 km. uzaklıkta

Akşemsettin Mah. Huzur Sk. No:1