Sincan Devlet Hastanesi 12. Cadde Semt Polikliniği

Sincan Devlet Hastanesi 12. Cadde Semt Polikliniği
Kurum Adı:Sincan Devlet Hastanesi 12. Cadde Semt Polikliniği
Kategori:Poliklinik
Şehir:Ankara
İlçe:Sincan
Adres:Osmanlı Mah. 12.Cadde Metropol Sokak
Telefon:0 (312) 263-5555
Web Sitesi:sincandh.saglik.gov.trHata Bildir
39.94932532.586595

Kurum Hakkında

Sincan Devlet Hastanesi 12. Cadde Semt Polikliniği, 09. 00–16. 00 saatleri arasında aşağıda belirtilen dallarda poliklinik hizmeti verilmektedir.

Dahiliye, Nöroloji, Üroloji, Göğüs Hastalıkları, Cildiye, Genel Cerrahi, Ortopedi, Kadın Doğum, Çocuk Hastalıkları, Fizik Tedavi, Diş, Kulak Burun Boğaz, Göz, Kardiyoloji

Saat 16. 00’dan sonra ise; Kadın Doğum ve Çocuk Polikliniği ile vardiya poliklinik hizmeti verilmektedir.

100 yatak kapasitesine sahip olan ek binamız, Çocuk, Kadın-Doğum, Dahiliye, Fizik Tedavi, Göz Ve Kulak-Burun-Boğaz Servisleri ile yataklı tedavi hizmeti vermektedir. Ayrıca 5 küvezli yeni doğan yoğun bakım ünitesi de 12. cadde ek binamızda bölge halkımıza hizmet vermektedir. Ameliyathanede, kadın doğum, göz ve kulak-burun-boğaz dallarında küçük, orta ve büyük cerrahi girişimler titizlikle yapılmaktadır.

Radyoloji ve laboratuar hizmetleri ek bina bünyesinde yapılmaktadır. Ancak ek binada yapılamayacak tetkikler için (özellikle laboratuar tetkikleri için) gerekli numuneler alınıp, hastane personeli tarafından merkez binaya getirilmektedir.

Ek binamızda ayrıca gebe polikliniği ve aile planlaması hizmeti de verilmektedir.

Sincan Devlet Hastanesi 12. Cadde Semt Polikliniği iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Sincan Devlet Hastanesi 12. Cadde Semt Polikliniği, Ankara ili Sincan ilçesinde poliklinik olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır. Sincan Devlet Hastanesi 12. Cadde Semt Polikliniği için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Bağlı Hizmet Birimleri
Dr. Nafiz Körez Sincan Devlet Hastanesi
★★★☆☆· Devlet Hastanesi · Sincan / Ankara
Dr. Nafiz Körez Sincan Devlet Hastanesi Sincan Fatih'de Merkez bina, 12. Caddede ek bina, Sincan Organize Sanayi bölgesinde, Yeni kent merkezde ve Ayaş ilçe merkezinde bulunan semt poliklinikleri ve yine Ayaş'ta bulunan Fizik Tedavi Merkezimiz ile birlikte toplam 6 ayrı yerde ve binada sağlık hizmeti vermektedir.

Yorum ve Şikayetler

Serkan Aydın
Şu an kadın doğum acilinde 3 saattir sıra gelsin diye bekliyorum tek doktor bulunduruyorsunuz. O da şimdi iki tane doğuma gitti. Acil olmasa durumum burada ne işim var. Eşimin çocuğumun başına bir iş gelse bunun sorumlusu kim. Bu kadar duyarsız ve insan sağlığına ilgisiz olduğunuz için tebrikler. Bizleri müdür ediyorsunuz Allahım sizleri de mağdur eder inşallah...

Sincan Devlet Hastanesi 12. Cadde Semt Polikliniği hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.4 / 5

Sincan Devlet Hastanesi 12. Cadde Semt Polikliniği 5 üzerinden 3.4 puan almıştır. Toplam 29 oy kullanılmış ve kurum hakkında 1 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Sincan Devlet Hastanesi 12. Cadde Semt Polikliniği Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Lokman Hekim Üniversitesi Ankara Hastanesi
820 metre uzaklıkta
Andiçen Mah. Polatlı 2 Cad. İdil Sok. No:44
Aydede Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Merkezi
1.1 km. uzaklıkta
Atatürk mah. Vatan cad. No:44/A
Dünyagöz Hastanesi Sincan
1.2 km. uzaklıkta
Mareşal Çakmak Mah. 24. sok. No:7
Sincan Koç Diyaliz Merkezi
1.3 km. uzaklıkta
Mareşal Çakmak Mahallesi Atatürk Caddesi Yavuz Sokak No:6
Koru Sincan Hastanesi
1.8 km. uzaklıkta
Akşemsettin Mah. Huzur Sk. No:1
Sincan Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
2.1 km. uzaklıkta
İstasyon Mah. Ayaş Cad. Derya Sok. No:4