Özel Sincan Koç Diyaliz Merkezi

Özel Sincan Koç Diyaliz Merkezi
Kurum Adı:Özel Sincan Koç Diyaliz Merkezi
Kategori:Diyaliz Merkezi
Şehir:Ankara
İlçe:Sincan
Adres:Mareşal Çakmak Mahallesi Atatürk Caddesi Yavuz Sokak No:6
Telefon:0 (312) 269-5389
39.96019832.580586

Kurum Hakkında

Ankara'nın Sincan ilçesinde bulunan Sincan Koç Diyaliz Merkezi kendi yeni müstakil binasında hizmet vermektedir. 24 adet Gambro AK 95 S makine ve Gambro marka CWP 60 endotoksin filtreli su sistemi ile çalışmaktayız. Merkezimizde Gambro marka 2, 1 ve 1, 7 m2 high flux ve low flux polysulphane diyalizörler kullanılmaktadır.

Hastalarımızın K. B. Y. dışındaki her türlü hastalıklarıyla da ilgilenmekte olup tetkik, tahlil, gerekli görülen operasyon ve transferlerini yapmaktayız. Tüm hastalarımızın ulusal organ nakli bekleme listesine kaydını ve randevularını merkezimizin tecrübeli personeli tarafından yapılmaktadır. Hastalarımızı 3 adet servis aracımız ile bekletmeden evlerinden alıp tekrar evlerine bırakmaktayız.

Hastalarımızdan hiçbir ek ücret talep edilmemektedir. Yurtdışında gelen hastaları kabul etmekteyiz. Bütün kurumlarla anlaşmamız vardır.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Biyokimya
  • Radyoloji
  • Mikrobiyoloji
  • Hemodiyaliz

Özel Sincan Koç Diyaliz Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Sincan Koç Diyaliz Merkezi, Ankara ili Sincan ilçesinde diyaliz merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Özel Sincan Koç Diyaliz Merkezi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Özel Sincan Koç Diyaliz Merkezi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Özel Sincan Koç Diyaliz Merkezi 5 üzerinden 5.0 puan almıştır. Toplam 1 oy kullanılmış ve kurum hakkında 0 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Sincan Koç Diyaliz Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Dünyagöz Hastanesi Sincan

420 metre uzaklıkta

Mareşal Çakmak Mah. 24. sok. No:7

Aydede Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Merkezi

480 metre uzaklıkta

Atatürk mah. Vatan cad. No:44/A

Sincan Lokman Hekim Hastanesi

490 metre uzaklıkta

Andiçen Mah. Polatlı 2 Cad. İdil Sok. No:44

Koru Sincan Hastanesi

790 metre uzaklıkta

Akşemsettin Mah. Huzur Sk. No:1

Sincan Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

820 metre uzaklıkta

İstasyon Mh. Ayaş Cd. Derya Sk. No:4

Sincan Tıp Merkezi

1 km. uzaklıkta

İstasyon Mah. Ayaş Cad. No:34