Ankara Sincan Hastaneleri
Ankara Sincan

Ankara Sincan ilçesinde 16 kurum sağlık hizmeti sunmaktadır. İlçede 4 Diyaliz Merkezi, 3 Poliklinik, 2 Tıp Merkezi, 2 Göz Hastalıkları Merkezi, 1 Üniversite Hastanesi, 1 Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, 1 Özel Hastane, 1 Çocuk Hastanesi bulunmaktadır.

Ankara Sincan ve yakın ilçelerdeki devlet hastaneleri, özel hastaneler, tıp merkezleri ve diğer sağlık kurumları için telefon numarası, adres, sunulan hizmetler, randevu gibi bilgilere bu sayfadan erişebilir, yapılan yorum ve şikayetleri okuyabilirsiniz.

Ankara İli Sincan İlçesi Sağlık Kurumları Listesi

Üniversite Hastanesi
Lokman Hekim Üniversitesi Ankara Hastanesi
Üniversite Hastanesi · Sincan / Ankara
Lokman Hekim Üniversitesi Sağlık Uygulama ve Araştırma Merkezi, gelişmiş teknolojik altyapısı ve akademik kadrosuyla birçok alanda sağlık hizmeti sunmaya devam etmektedir.
Devlet Hastanesi
Sincan Devlet Hastanesi
Devlet Hastanesi · Sincan / Ankara
Sincan Devlet Hastanesi Merkez Bina, 12.Cadde Semt Polikliniği, Organize Semt Polikliniği, Yenikent Semt Polikliniği ve Toplum Ruh Sağlığı Merkezi olmak üzere 5 ayrı binada yatak kapasitesi ile sağlık hizmetleri sunmaktadır.
Özel Hastane
Özel Koru Sincan Hastanesi
Özel Hastane · Sincan / Ankara
Özel Koru Sincan Hastanesi 5 katlı binasında, toplam 81 hasta yatağıyla hizmet sunuyor. Özel Koru Sincan Hastanesinin SGK ve Özel Sağlık Sigortaları ile anlaşması bulunuyor.
Tıp Merkezi
Özel Sincan Tıp Merkezi
Tıp Merkezi · Sincan / Ankara
Cebeci Fizik Tedavi Merkezi olarak hizmet vermiş olan kurum Ayaç Caddesinde Özel Sincan Tıp Merkezi olarak nitelikli uzman ekibi ve modern tıbbi altyapısıyla sağlık hizmetlerini sunmaya devam etmektedir.
Özel Başak Tıp Merkezi
Tıp Merkezi · Sincan / Ankara
Özel Başak Tıp Merkezi 17/09/2006 tarihinde Ankara'nın Sincan ilçesi ve çevresinde hizmet vermeye başlamıştır. 10 Dalda uzman hekim kadrosu ve 24 saat acil ünitesi ile sağlık hizmeti vermeye devam etmektedir.
Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Sincan Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi
Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi · Sincan / Ankara
Sincan Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesinde; 89’u ikili ve 8’i tekli olmak üzere 97 ünit kapasitesi bulunmakta olup Sincan ile birlikte Beypazarı, Ayaş ve Nallıhan ilçelerinde yaşayan vatandaşlarımıza da sağlık hizmeti vermektedir.
Göz Hastalıkları Merkezi
Özel Dünyagöz Hastanesi Sincan
Göz Hastalıkları Merkezi · Sincan / Ankara
Her türlü teknolojik altyapının düşünüldüğü modern binasında hizmet veren Dünyagöz Sincan, tecrübeli medikal kadrosu ve ekibiyle, gözün tüm branşlarında teşhis ve tedavi hizmeti sunmaktadır.
Özel Era Göz Hastalıkları Merkezi Sincan
Göz Hastalıkları Merkezi · Sincan / Ankara
2006 yılından beri itibaren Ahi Evren Mah. Ayaş Cad. Sincan adresinde faaliyet gösteren Odak Göz Merkezi aynı akademik kadrosu ile Özel Era Göz Hastalıkları Merkezi Sincan şubesi olarak hizmet sunmaya devam etmektedir.
Çocuk Hastanesi
Özel Aydede Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Merkezi
Çocuk Hastanesi · Sincan / Ankara
Aydede Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Merkezi bünyesinde çocuk üzerine ihtisas yapmış hekim, deneyimli çocuk hemşiresi ve yardımcı sağlık personeli ile hizmet vermektektedir.
Diyaliz Merkezi
Özel Ankara Umut Diyaliz Merkezi
Diyaliz Merkezi · Sincan / Ankara
Merkezimiz Ankara'nın en büyük hemodiyaliz merkezlerinden biri olup, son model Braun marka Almanya patentli cihazlarımızla değerli hastalarımıza hizmet vermekteyiz.
Özel Sincan Koç Diyaliz Merkezi
Diyaliz Merkezi · Sincan / Ankara
Ankara'nın Sincan ilçesinde bulunan Sincan Koç Diyaliz Merkezi kendi yeni müstakil binasında hizmet vermektedir.
Özel Sincan Anadolu Diyaliz Merkezi
Diyaliz Merkezi · Sincan / Ankara
Özel Anadolu diyaliz Merkezi Sincan - Ankara'da 27.11.2002 tarihinden itibaren hasta kabulüne başlamış olup, 25 +1 cihaz ile çalışmaya devam etmektedir.
Başkent Üniversitesi Yenikent Diyaliz Merkezi
Diyaliz Merkezi · Sincan / Ankara
Merkezimiz 20 makine kapasite ile hizmet verirken, diyaliz hastalarımız işlem boyunca uzman hekim ve hemşireler tarafından gözlem altında tutulmaktadır.
Poliklinik
Sincan Devlet Hastanesi 12. Cadde Semt Polikliniği
Poliklinik · Sincan / Ankara
100 yatak kapasitesine sahip olan Sincan Devlet Hastanesi 12. Cadde Semt Polikliniği Çocuk, Kadın-Doğum, Dahiliye, Fizik Tedavi, Göz Ve Kulak-Burun-Boğaz Servisleri ile yataklı tedavi hizmeti vermektedir.
Başkent Üniversitesi Yenikent Polikliniği
Poliklinik · Sincan / Ankara
Başkent Üniversitesi Hastanesi Yenikent Polikliniği, poliklinik, laboratuvar ve diyaliz servisiyle Sincan ilçesinde hizmet vermektedir.
Yenikent Mesa Semt Polikliniği
Poliklinik · Sincan / Ankara
Ankara Sincan Dr. Nafiz Körez Devlet Hastanesine bağlı Yenikent Mesa Semt Polikliniğinde kadın doğum, genel cerrahi, dahiliye, çocuk hastalıkları, diş, fizik tedavi poliklinik hizmetleri verilmektedir.

Şu an 1. sayfadasınız. Sonuçlar toplam 1 sayfa

İlk Sayfa

Yeni Eklenen Kurumlar
Özel Nur Tıp Merkezi
Özel Nur Tıp Merkezi 2000 metrekarelik kapalı alana yayılmış ve bir sağlık mimarisi konseptiyle tamamlanmış hastaların konforu için düşünülmüş he...
Ankara Medipol Üniversitesi Diş Hastanesi
Ankara Medipol Üniversitesi Ağız ve Diş Sağlığı Uygulama ve Araştırma Merkezi Anafartalar Diş Hastanesi, Başkent Ankara’nın merkezinde Sıhhıye se...
Özel A Life Hospital Kuzey Ankara Hastanesi
Ankara'nın kuzeyinde Özel A Life Hospital Pursaklar şubemiz 100 yatak ve 30 hekim kadrosu ile açılmıştır. Alanında uzman hekim kadrosu ie 2. hast...
Özel A Life Hospital Ankara Hastanesi
Sağlık sektöründe yeniliklerin öncüsü olmak ve standartları bir adım öteye taşıyabilmek için yola çıkan Özel A Life Hastanesi; sağlıklı ve huzurl...
Yorum ve Şikayetler
Temel Yurekli
Temel Yurekli · 25 Temmuz 2021
Diş hakkında çekim mi dolgu mu olacak malesef gişedeki elemanlar karar veriyor. Vasfı benim kadar olmayan vasıfsızl...
Asli Yildiz
Asli Yildiz · 23 Mayıs 2018
Ankara hastanesi diş bölümü iyi ve artı Topraklık diş polikinliğinide tavsiye ederim burasını merak ettim bilgi ver...
Ibrahim Gul Nagihan Yetisgen
Ibrahim Gul Nagihan Yetisgen · 4 Mart 2018
Ahhhhh bide randevu alabilsek nerdeeeeee...
Serkan Aydın
Serkan Aydın · 25 Ocak 2017
Şu an kadın doğum acilinde 3 saattir sıra gelsin diye bekliyorum tek doktor bulunduruyorsunuz. O da şimdi iki tane ...