Özel Ankara Umut Diyaliz Merkezi

Özel Ankara Umut Diyaliz Merkezi
Kurum Adı:Özel Ankara Umut Diyaliz Merkezi
Kategori:Diyaliz Merkezi
Şehir:Ankara
İlçe:Sincan
Adres:Topçu Mah. İstasyon Cad. 540 sok. 2/A
Telefon:0 (312) 260-2363
Web Sitesi:ankaraumutdiyaliz.comHata Bildir
39.95682732.616326

Kurum Hakkında

Diyaliz Merkezimiz Etimesgut ilçe sınırları içerisinde yer almakta olup konumu itibariyle Sincan, Etimesgut, Elvankent, Batıkent, Eryaman, Yenikent bölgelerinin kesişim noktasında konumlanmış olması dolayısıyla geniş bir bölgede, Diyaliz ve Böbrek hastalarına Diyaliz hizmeti vermektedir. Hastalarımız son model klimalı araçlarla evlerinden alınmakta, diyaliz bitiminde yine aynı araçlarla en kısa süre ve güzergâhtan evlerine bırakılmaktadır.

Özel Ankara Umut Diyaliz Merkezi bir aile şirketidir. Merkezimiz üç kattan oluşmaktadır. Bodrum katta toplam 22 ton kapasiteli su depolarımız, 150 kw gücünde elektrik jeneratörümüz, malzeme depolarımız, personel dinlenme odamız ve su sistemimiz mevcuttur. Zemin katta ise 125 metre kare büyüklüğünde seans salonumuz, hepatit B salonumuz, hasta kabul salonumuz, sekreterlik, sorumlu doktor, acil ve sorumlu hemşire odalarımızın yanı sıra hasta soyunma odaları ve 4 hasta 2 personel olmak üzere toplam 6 adet tuvalet bulunmaktadır. 1.katta ise yine 125m2 lik bir diyaliz salonumuz, yönetim kurulu odası, hasta dinlenme salonu, mutfak ve 2 adet hasta tuvaletimiz mevcuttur. Bu haliyle merkezimiz Ankara'nın en büyük hemodiyaliz merkezlerinden biri olup, son model Braun marka Almanya patentli cihazlarımızla değerli hastalarımıza hizmet vermekteyiz.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Hemodiyaliz

Özel Ankara Umut Diyaliz Merkezi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Ankara Umut Diyaliz Merkezi, Ankara ili Sincan ilçesinde diyaliz merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Özel Ankara Umut Diyaliz Merkezi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Özel Ankara Umut Diyaliz Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
4.0 / 5

Özel Ankara Umut Diyaliz Merkezi 5 üzerinden 4.0 puan almıştır. Toplam 6 oy kullanılmış ve kurum hakkında henüz yorum yapılmamıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Ankara Umut Diyaliz Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Lider Grup Tıp Merkezi
820 metre uzaklıkta
Topçu Mahallesi 1523. Sokak No:1 Elvankent
A Life Hospital Ankara Hastanesi
1.1 km. uzaklıkta
Elvan Mah. 1935. Sok. No:5
Ortadoğu ASG Tıp Merkezi
1.9 km. uzaklıkta
Eryaman Mah. 282. Sok. No:4/B Eryaman
Betemar Etimesgut Diyaliz Merkezi
2 km. uzaklıkta
Piyade, İstasyon Cd. No:224 Etimesgut
RFM Batı Diyaliz Merkezi
2.1 km. uzaklıkta
Piyade Mah. İstasyon Cad. No:191/1
Koru Sincan Hastanesi
2.6 km. uzaklıkta
Akşemsettin Mah. Huzur Sk. No:1
Dünyagöz Hastanesi Sincan
2.6 km. uzaklıkta
Mareşal Çakmak Mah. 24. sok. No:7