Özel Ankara Umut Diyaliz Merkezi

Özel Ankara Umut Diyaliz Merkezi
Kurum Adı:Özel Ankara Umut Diyaliz Merkezi
Kategori:Diyaliz Merkezi
Şehir:Ankara
İlçe:Sincan
Adres:Topçu Mah. İstasyon Cad. 540 sok. 2/A
Telefon:0 (312) 260-2363
39.95682732.616326

Kurum Hakkında

Diyaliz Merkezimiz Etimesgut ilçe sınırları içerisinde yer almakta olup konumu itibariyle Sincan, Etimesgut, Elvankent, Batıkent, Eryaman, Yenikent bölgelerinin kesişim noktasında konumlanmış olması dolayısıyla geniş bir bölgede, Diyaliz ve Böbrek hastalarına Diyaliz hizmeti vermektedir. Hastalarımız son model klimalı araçlarla evlerinden alınmakta, diyaliz bitiminde yine aynı araçlarla en kısa süre ve güzergâhtan evlerine bırakılmaktadır.

Özel Ankara Umut Diyaliz Merkezi bir aile şirketidir. Merkezimiz üç kattan oluşmaktadır. Bodrum katta toplam 22 ton kapasiteli su depolarımız, 150 kw gücünde elektrik jeneratörümüz, malzeme depolarımız, personel dinlenme odamız ve su sistemimiz mevcuttur. Zemin katta ise 125 metre kare büyüklüğünde seans salonumuz, hepatit B salonumuz, hasta kabul salonumuz, sekreterlik, sorumlu doktor, acil ve sorumlu hemşire odalarımızın yanı sıra hasta soyunma odaları ve 4 hasta 2 personel olmak üzere toplam 6 adet tuvalet bulunmaktadır. 1.katta ise yine 125m2 lik bir diyaliz salonumuz, yönetim kurulu odası, hasta dinlenme salonu, mutfak ve 2 adet hasta tuvaletimiz mevcuttur. Bu haliyle merkezimiz Ankara'nın en büyük hemodiyaliz merkezlerinden biri olup, son model Braun marka Almanya patentli cihazlarımızla değerli hastalarımıza hizmet vermekteyiz.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Hemodiyaliz

Özel Ankara Umut Diyaliz Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Ankara Umut Diyaliz Merkezi, Ankara ili Sincan ilçesinde diyaliz merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Özel Ankara Umut Diyaliz Merkezi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Özel Ankara Umut Diyaliz Merkezi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Özel Ankara Umut Diyaliz Merkezi 5 üzerinden 3.8 puan almıştır. Toplam 5 oy kullanılmış ve kurum hakkında 0 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Ankara Umut Diyaliz Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Lider Grup Tıp Merkezi

820 metre uzaklıkta

Topçu Mahallesi 1523. Sokak No:1 Elvankent

A Life Hospital Ankara Hastanesi

1.1 km. uzaklıkta

Elvan Mah. 1935. Sok. No:5

Damla Tıp Merkezi

1.6 km. uzaklıkta

Mareşal Çakmak Mahallesi Ankara Caddesi No:216

Ortadoğu ASG Tıp Merkezi

2 km. uzaklıkta

Eryaman Mah. 282. Sok. No:4/B Eryaman

Koru Sincan Hastanesi

2.6 km. uzaklıkta

Akşemsettin Mah. Huzur Sk. No:1

Dünyagöz Hastanesi Sincan

2.6 km. uzaklıkta

Mareşal Çakmak Mah. 24. sok. No:7

Sincan Devlet Hastanesi 12. Cadde Semt Polikliniği

2.7 km. uzaklıkta

Osmanlı Mah.( 12.Cadde) Ahi Mesut Bulvarı