Özel Ortadoğu ASG Tıp Merkezi

Özel Ortadoğu ASG Tıp Merkezi
Kurum Adı:Özel Ortadoğu ASG Tıp Merkezi
Kategori:Tıp Merkezi
Şehir:Ankara
İlçe:Etimesgut
Adres:Eryaman Mah. 282. Sok. No:4/B Eryaman
Telefon:0 (312) 279-3030
Web Sitesi:www.ortadoguasgtip.comHata Bildir
39.97308632.623562

Kurum Hakkında

Geçmişten gelen deneyimiyle 2007 yılında hizmet vermeye başlayan Özel Ortadoğu ASG Tıp Merkezi, saygınlığı ve hasta memnuniyetini temel ilke edinmiş, çalışanları ile bütünleşmiş, kurumsal kimliği ile de öne çıkan bir kuruluştur. Dahiliye, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Çocuk Hastalıkları, Göz Hastalıkları, Psikiyatri, Genel Cerrahi, Çocuk Psikiyatrisi, Ortopedi, Dermatoloji, KBB, Radyoloji, Psikolog, Diyetisyen, Fizyo Terapist, Acil, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon bölümleri ile başta Ankara olmak üzere çevre şehirlerden ve hatta yurtdışından gelen herkese hizmet sunmaktadır.

Çeşitli semtlerden gelen hastalarımızın ve özellikle bölge halkının esirgemediği bu güven ve desteğin üzerimizdeki sorumluluk bilincini artırdığını ve siz hastalarımıza hizmet vermek için deneyimli kadrolarımızla daha fazla gayret göstereceğimizi, memnuniyet oranının yüzde yüze yakın olan çizgisini koruyup daha da yükselteceğimizi kurumumuzun en başta gelen amacı olarak ifade edebiliriz.

Butik yapısı sayesinde doktora ulaşmanın kolay olduğu, personelinin güler yüzü ile samimi bir ortama sahip Özel Ortadoğu ASG Tıp Merkezi deneyimi doğrultusunda kaliteli, teknolojik yenilikleri takip eden ve pratik sağlık hizmetini hedeflemiş bir tıp merkezidir.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
 • İç Hastalıkları (Dahiliye)
 • Nöroloji
 • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
 • Psikiyatri
 • Çocuk Psikiyatrisi
 • Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
 • Genel Cerrahi
 • Göz Hastalıkları
 • Kadın Hastalıkları ve Doğum
 • Ortopedi ve Travmatoloji
 • Kulak Burun Boğaz Hastalıkları
 • Biyokimya
 • Radyoloji
 • Patoloji
 • Mikrobiyoloji
 • Acil
 • Deri ve Zührevi Hastalıklar

Özel Ortadoğu ASG Tıp Merkezi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Ortadoğu ASG Tıp Merkezi, Ankara ili Etimesgut ilçesinde tıp merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Ebru Şahin
★★★★★
Şimdiye kadar gittiğim en iyi hastane, psikiyatr Haluk hocaya minnettarım.
Zeliha Yazar
★★★★★
Çocuk eğitimcisiyim işimden dolayı ayak topuklarımın üzerine basamıyordum bir yıl önce Özel Başkent Tıp Merkezinde fizik bölümünde 6 seans lazer tedavisi oldum hiç bir şikayetim kalmadı. Dr. Sezer hanıma teşekürlerimi sunarım ayrıca hizmet veren herkese teşekkürlerimi sunarım
Baki Ugur
★★★★★
15 gün önce özel bir Dr. muayenesinde ameliyat oldum. Günü birlik pansuman yaptırmam gerekiyor. 15 gün içinde 3 devlet hastanesi ve 7 tıp merkezinde pansuman yaptırdım ne bir hijyen nede bir kontrollu bakım bulamamıştım taki Özel Başkent Doruk Tıp Merkezine gelene kadar amelıyatımı burda olmadığıma pişman da olmadım değil. Hizmet veren herkese ve özellikle benimle ilgilenen Dr. Mehmet Sümer'e çok teşekkür eder başarılarının devamını dilerim.
Ufuk Erdogan Demirci
★★★★★
Her hizmetinden çok memnun kaldığım çok düzeyli ve temiz bir hastane. Ama doktorumuz psikiyatr Haluk hocanın yer apayrı tabi ki.

Özel Ortadoğu ASG Tıp Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.2 / 5

Özel Ortadoğu ASG Tıp Merkezi 5 üzerinden 3.2 puan almıştır. Toplam 19 oy kullanılmış ve kurum hakkında 4 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Ortadoğu ASG Tıp Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Ankara Umut Diyaliz Merkezi
1.9 km. uzaklıkta
Topçu Mah. İstasyon Cad. 540 sok. 2/A
A Life Hospital Ankara Hastanesi
2.2 km. uzaklıkta
Elvan Mah. 1935. Sok. No:5
Diafiz Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi
2.4 km. uzaklıkta
Güzelkent Mh. Lozan Barışı Cd. 720 Sk. No:2
Eryaman Hastanesi
2.5 km. uzaklıkta
Şehit Osmanavcı Mah 2649.Sok No:2 Eryaman (1.Etap)
Betemar Etimesgut Diyaliz Merkezi
2.6 km. uzaklıkta
Piyade, İstasyon Cd. No:224 Etimesgut
RFM Batı Diyaliz Merkezi
2.7 km. uzaklıkta
Piyade Mah. İstasyon Cad. No:191/1
Lider Grup Tıp Merkezi
2.7 km. uzaklıkta
Topçu Mahallesi 1523. Sokak No:1 Elvankent