Özel Ortadoğu ASG Tıp Merkezi

Özel Ortadoğu ASG Tıp Merkezi
Kurum Adı:Özel Ortadoğu ASG Tıp Merkezi
Kategori:Tıp Merkezi
Şehir:Ankara
İlçe:Etimesgut
Adres:Eryaman Mah. 282. Sok. No:4/B Eryaman
Telefon:0 (312) 279-3030
Web Sitesi:www.ortadoguasgtip.comHata Bildir
39.97308632.623562

Kurum Hakkında

Özel Ortadoğu ASG Tıp Merkezi, Ankara ili Etimesgut ilçesinde tıp merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Geçmişten gelen deneyimiyle 2007 yılında hizmet vermeye başlayan Özel Ortadoğu ASG Tıp Merkezi, saygınlığı ve hasta memnuniyetini temel ilke edinmiş, çalışanları ile bütünleşmiş, kurumsal kimliği ile de öne çıkan bir kuruluştur. Dahiliye, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Çocuk Hastalıkları, Göz Hastalıkları, Psikiyatri, Genel Cerrahi, Çocuk Psikiyatrisi, Ortopedi, Dermatoloji, KBB, Radyoloji, Psikolog, Diyetisyen, Fizyo Terapist, Acil, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon bölümleri ile başta Ankara olmak üzere çevre şehirlerden ve hatta yurtdışından gelen herkese hizmet sunmaktadır.

Çeşitli semtlerden gelen hastalarımızın ve özellikle bölge halkının esirgemediği bu güven ve desteğin üzerimizdeki sorumluluk bilincini artırdığını ve siz hastalarımıza hizmet vermek için deneyimli kadrolarımızla daha fazla gayret göstereceğimizi, memnuniyet oranının yüzde yüze yakın olan çizgisini koruyup daha da yükselteceğimizi kurumumuzun en başta gelen amacı olarak ifade edebiliriz.

Butik yapısı sayesinde doktora ulaşmanın kolay olduğu, personelinin güler yüzü ile samimi bir ortama sahip Özel Ortadoğu ASG Tıp Merkezi deneyimi doğrultusunda kaliteli, teknolojik yenilikleri takip eden ve pratik sağlık hizmetini hedeflemiş bir tıp merkezidir.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Özel Ortadoğu ASG Tıp Merkezi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
 • İç Hastalıkları (Dahiliye)
 • Nöroloji
 • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
 • Psikiyatri
 • Çocuk Psikiyatrisi
 • Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
 • Genel Cerrahi
 • Göz Hastalıkları
 • Kadın Hastalıkları ve Doğum
 • Ortopedi ve Travmatoloji
 • Kulak Burun Boğaz Hastalıkları
 • Biyokimya
 • Radyoloji
 • Patoloji
 • Mikrobiyoloji
 • Acil
 • Deri ve Zührevi Hastalıklar

Harita ve Ulaşım Bilgileri

Yorum ve Şikayetler

Ebru Şahin
★★★★★
Şimdiye kadar gittiğim en iyi hastane, psikiyatr Haluk hocaya minnettarım.
Zeliha Yazar
★★★★★
Çocuk eğitimcisiyim işimden dolayı ayak topuklarımın üzerine basamıyordum bir yıl önce Özel Başkent Tıp Merkezinde fizik bölümünde 6 seans lazer tedavisi oldum hiç bir şikayetim kalmadı. Dr. Sezer hanıma teşekürlerimi sunarım ayrıca hizmet veren herkese teşekkürlerimi sunarım
Baki Ugur
★★★★★
15 gün önce özel bir Dr. muayenesinde ameliyat oldum. Günü birlik pansuman yaptırmam gerekiyor. 15 gün içinde 3 devlet hastanesi ve 7 tıp merkezinde pansuman yaptırdım ne bir hijyen nede bir kontrollu bakım bulamamıştım taki Özel Başkent Doruk Tıp Merkezine gelene kadar amelıyatımı burda olmadığıma pişman da olmadım değil. Hizmet veren herkese ve özellikle benimle ilgilenen Dr. Mehmet Sümer'e çok teşekkür eder başarılarının devamını dilerim.
Ufuk Erdogan Demirci
★★★★★
Her hizmetinden çok memnun kaldığım çok düzeyli ve temiz bir hastane. Ama doktorumuz psikiyatr Haluk hocanın yer apayrı tabi ki.

Özel Ortadoğu ASG Tıp Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.2 / 5

Özel Ortadoğu ASG Tıp Merkezi 5 üzerinden 3.2 puan almıştır. Toplam 19 oy kullanılmış ve kurum hakkında 4 yorum yapılmıştır.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Özel Ankara Umut Diyaliz Merkezi
Merkezimiz Ankara'nın en büyük hemodiyaliz merkezlerinden biri olup, son model Braun marka Almanya patentli cihazlarımızla değerli hastalarımıza hizmet vermekteyiz.
Özel A Life Hospital Ankara Hastanesi
Sağlık sektöründe yeniliklerin öncüsü olmak ve standartları bir adım öteye taşıyabilmek için yola çıkan Özel A Life Hastanesi; sağlıklı ve huzurlu bir geleceğin mimarı olmayı amaçlayan yönetim anlayışıyla hizmetinizde.
Özel Diafiz Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi
Özel Diafiz Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Tıp Merkezi; Sağlık Bakanlığı'ndan özel çalışma belgeli ve ruhsatlı tam teşekküllü bir A sınıfı Fizik Tedavi Ve Rehabilitasyon Tıp merkezidir.
Özel Eryaman Hastanesi
Özel Eryaman Hastanesi
2 km. uzaklıkta
Özel Eryaman Hastanesi; toplamında 9000 metrekarelik bir alana kurulmuş üst düzey mimarisi, teknolojik alt yapısı ve deneyimli uzmanlar eşliğinde hizmet sunmaktadır.
Özel Betemar Etimesgut Diyaliz Merkezi
Özel Betemar Etimesgut Diyaliz Merkezi olarak amacımız hastalarımıza uzman kadro ve en son teknolojik cihazlarla dünya standartlarında hizmet sunmaktır.
Özel RFM Batı Diyaliz Merkezi
Özel RFM Batı Diyaliz Merkezi Etimesgut bölgesinde 2020 yılının Şubat ayında hizmete girmiştir.
Özel Lider Grup Tıp Merkezi
Lider Sağlık Grubu en değerli meslekteki personelleri bünyesine almış ve bunun sonucunda da sağlık sektöründe en iyi hizmeti verdiğini Türk kamuoyuna kanıtlamıştır.
Özel Başkent Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği
2000 yılından günümüze sağlık sektöründe yer alan Başkent Diş Polikliniği, kurulduğu günden itibaren “hasta memnuniyeti” temel ilkesiyle, tıbbi etik ve bilimsel ilkeler doğrultusunda tanı ve tedavi hizmeti sunmayı amaç edinmiştir.
Özel Koru Sincan Hastanesi
Özel Koru Sincan Hastanesi 5 katlı binasında, toplam 81 hasta yatağıyla hizmet sunuyor. Özel Koru Sincan Hastanesinin SGK ve Özel Sağlık Sigortaları ile anlaşması bulunuyor.
Kurum Bilgileri Hatalı mı?

Özel Ortadoğu ASG Tıp Merkezi ile ilgili yanlış, eksik veya güncel olmayan bilgileri bize iletmek için buraya tıklayınız ✉