Ankara Etimesgut Hastaneleri
Ankara Etimesgut

Ankara Etimesgut ilçesinde 13 kurum sağlık hizmeti sunmaktadır. İlçede 3 Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, 2 Diyaliz Merkezi, 2 Özel Hastane, 2 Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi, 2 Tıp Merkezi, 1 Devlet Hastanesi, 1 Psikiyatri Merkezi bulunmaktadır.

Ankara Etimesgut ve yakın ilçelerdeki devlet hastaneleri, özel hastaneler, tıp merkezleri ve diğer sağlık kurumları için telefon numarası, adres, sunulan hizmetler, randevu gibi bilgilere bu sayfadan erişebilir, yapılan yorum ve şikayetleri okuyabilirsiniz.

Ankara İli Etimesgut İlçesi Sağlık Kurumları Listesi

Devlet Hastanesi
Etimesgut Şehit Sait Ertürk Devlet Hastanesi
Devlet Hastanesi · Etimesgut / Ankara
Etimesgut Şehit Sait Ertürk Devlet Hastanesi 250 tescilli yatağı ile Sağlık Bakanlığına bağlı B hizmet rolünde ikinci basamak sağlık kuruluşu niteliğinde olup ilçemizin Kamuya ait tek yataklı tedavi kurumudur.
Özel Hastane
Özel Eryaman Hastanesi
Özel Hastane · Etimesgut / Ankara
Özel Eryaman Hastanesi; toplamında 9000 metrekarelik bir alana kurulmuş üst düzey mimarisi, teknolojik alt yapısı ve deneyimli uzmanlar eşliğinde hizmet sunmaktadır.
Özel A Life Hospital Ankara Hastanesi
Özel Hastane · Etimesgut / Ankara
Sağlık sektöründe yeniliklerin öncüsü olmak ve standartları bir adım öteye taşıyabilmek için yola çıkan Özel A Life Hastanesi; sağlıklı ve huzurlu bir geleceğin mimarı olmayı amaçlayan yönetim anlayışıyla hizmetinizde.
Tıp Merkezi
Özel Ortadoğu ASG Tıp Merkezi
Tıp Merkezi · Etimesgut / Ankara
2007 yılında hizmet vermeye başlayan Özel Ortadoğu ASG Tıp Merkezi güveni, saygınlığı ve hasta memnuniyetini temel ilke edinmiş, çalışanları ile bütünleşmiş, kurumsal kimliği ile de öne çıkan bir kuruluştur.
Özel Lider Grup Tıp Merkezi
Tıp Merkezi · Etimesgut / Ankara
Lider Sağlık Grubu en değerli meslekteki personelleri bünyesine almış ve bunun sonucunda da sağlık sektöründe en iyi hizmeti verdiğini Türk kamuoyuna kanıtlamıştır.
Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Türkkonut Osman Arıoğlu Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği
Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi · Etimesgut / Ankara
Türkkonut Osman Arıoğlu Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği, Ankara Etimesgut Ağız ve Diş Sağlığı Merkezine bağlı olarak ADSM hizmeti sunmaktadır.
Etimesgut Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi · Etimesgut / Ankara
Etimesgut Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi merkez kliniklerimiz, Etimesgut Eski Hava Hastanesi yerleşkesindeki yeni yerinde hizmet sunumuna başlamıştır.
Özel Başkent Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği
Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi · Etimesgut / Ankara
2000 yılından günümüze sağlık sektöründe yer alan Başkent Diş Polikliniği, kurulduğu günden itibaren “hasta memnuniyeti” temel ilkesiyle, tıbbi etik ve bilimsel ilkeler doğrultusunda tanı ve tedavi hizmeti sunmayı amaç edinmiştir.
Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi
Özel Diafiz Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi
Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi · Etimesgut / Ankara
Özel Diafiz Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Tıp Merkezi; Sağlık Bakanlığı'ndan özel çalışma belgeli ve ruhsatlı tam teşekküllü bir A sınıfı Fizik Tedavi Ve Rehabilitasyon Tıp merkezidir.
Başkent Üniversitesi Yapracık Geriatri ve Psikolojik Rehabilitasyon Merkezi
Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi · Etimesgut / Ankara
Eskişehir yolu üzerinde, Üniversite kampüsünden 5 km ileride bulunan bu kurum 74 yatak kapasitelidir. Genel Dahiliye, Palyatif Bakım, Hemodiyaliz ve İyot tedavi üniteleri bulunmaktadır.
Psikiyatri Merkezi
Özel Etimesgut Ümit Tıp Merkezi
Psikiyatri Merkezi · Etimesgut / Ankara
Özel Etimesgut Ümit Tıp Merkezi olarak fizik tedavi ve rehabilitasyonun yanında diğer branşlarda da yeni binamızda hizmetinizdeyiz.
Diyaliz Merkezi
Özel Eylül Diyaliz Merkezi
Diyaliz Merkezi · Etimesgut / Ankara
Bir diyaliz merkezinin ihtiyaç duyacağı en gelişmiş cihaz ve ekipmana sahip olan Eylül Diyaliz'de gözünüz arkada kalmayacak.
Özel Betemar Etimesgut Diyaliz Merkezi
Diyaliz Merkezi · Etimesgut / Ankara
Özel Betemar Etimesgut Diyaliz Merkezi olarak amacımız hastalarımıza uzman kadro ve en son teknolojik cihazlarla dünya standartlarında hizmet sunmaktır.

Şu an 1. sayfadasınız. Sonuçlar toplam 1 sayfa

İlk Sayfa

Yeni Eklenen Kurumlar
Özel Nur Tıp Merkezi
Özel Nur Tıp Merkezi 2000 metrekarelik kapalı alana yayılmış ve bir sağlık mimarisi konseptiyle tamamlanmış hastaların konforu için düşünülmüş he...
Ankara Medipol Üniversitesi Diş Hastanesi
Ankara Medipol Üniversitesi Ağız ve Diş Sağlığı Uygulama ve Araştırma Merkezi Anafartalar Diş Hastanesi, Başkent Ankara’nın merkezinde Sıhhıye se...
Özel A Life Hospital Kuzey Ankara Hastanesi
Ankara'nın kuzeyinde Özel A Life Hospital Pursaklar şubemiz 100 yatak ve 30 hekim kadrosu ile açılmıştır. Alanında uzman hekim kadrosu ie 2. hast...
Özel A Life Hospital Ankara Hastanesi
Sağlık sektöründe yeniliklerin öncüsü olmak ve standartları bir adım öteye taşıyabilmek için yola çıkan Özel A Life Hastanesi; sağlıklı ve huzurl...
Yorum ve Şikayetler
Gülcan Kiliç
Gülcan Kiliç · 26 Nisan 2024
26 Nisan 2024 tarihinde gittim tedavimi oldum tam kalkışan ağzımın içi kan dolu çalkalayıp tükürmem gerekli doktor ...
İlyas Aras
İlyas Aras · 26 Ocak 2022
Nostaljik bir yer, hele bir hekim varki,(Neşe Demir). Hani bazı insanlar vardır meleğe benzetiriz ya. O ondan da öt...
Murat Parlak
Murat Parlak · 2 Ocak 2020
182 personeli bile bilmiyor hangi poliklinik hangisi yada nerde diye !!!...
Duygusal
Duygusal · 10 Nisan 2019
Engelliler için uygun bir yer değil......