Özel Etimesgut Ümit Tıp Merkezi

Özel Etimesgut Ümit Tıp Merkezi
Kurum Adı:Özel Etimesgut Ümit Tıp Merkezi
Kategori:Psikiyatri Merkezi
Şehir:Ankara
İlçe:Etimesgut
Adres:İstasyon Caddesi No:49 Etimesgut
Telefon:03122441020
Web Sitesi:etimesgutfiziktedavi.comHata Bildir
39.94910032.659956

Kurum Hakkında

Özel Etimesgut Ümit Tıp Merkezi, Ankara ili Etimesgut ilçesinde psikiyatri merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Özel Etimesgut Ümit Tıp Merkezi iletişim ve adres bilgileri yukarıda verilmiş olup detaylı konum bilgisi için altta bulunan haritayı kullanabilirsiniz. Kuruma ulaşmak için 03122441020 telefon numarasını arayabilirsiniz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Özel Etimesgut Ümit Tıp Merkezi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)
  • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
  • Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
  • Kadın Hastalıkları ve Doğum
  • Kulak Burun Boğaz Hastalıkları
  • Biyokimya
  • Radyoloji
  • Mikrobiyoloji
  • Acil

Harita ve Ulaşım Bilgileri

Yorum ve Şikayetler

Suna Sonyürek
★★★★★
Merhaba ben Ümit Tip Merkezinde 1 yıldır kızım Büşrama tedavi aldırıyorum. Kurumun diğer kurumlardan çok farklı, öncelikleri hastalarının gerçekten iyi olması. Başta kızımın hocası Bekir hoca ve diğer hocalarımız Kübra, Giray, Aybüke, Hüsniye hepsi hepsi çok ilgili çok cana yakın ve işlerinde amaçları hastalarının sağlığı olan insanlar ve çok başarılılar. Şimdi diyeceksiniz kendileri yazıyor diye ama ben kızı için o insanlarla hergün bir arada olan bir anneyim ve kızım yürüyemeyen bir çocuk. Ben kızımın her gelişen hareketinde onların hepsine sonsuz minnet borçluyum ve iyi ki hepsini tanımışım iyi ki. Çok iyi başarılı bir kurum.
Fatma Taş
★★★★★
Bel fıtığı rahatsızlığından dolayı, yaklaşık 25 gündür Ümit Tıp merkezinde tedavi oluyorum.Buraya ilk gelişim olduğundan dolayı tereddüt etmiştim. Tedavim başladıktan sonra ve devamında bu endişemin yersiz olduğunu görmüş oldum. Gerek hizmet gerek insanî olarak verilen çaba takdire şayan. Özellikle işini canı gönülden yapan bana tatlı diliyle, güleryüzüyle, ilgi ve alakasıyla pozitif enerjisini aks ettiren, işini hakkıyla ve layıkıyla yapan, bana iyi ki bu kuruma gelmişim detirten hemşirem Aysun Sallahoğlu'na sonsuz teşekkürler. Aysun hemşire gibi profesyonel çalışanlar olduğu sürece bu tıp merkezinin herkes tarafından tercih edileceğinden şüphem yoktur. Çünkü tedavinin yanı sıra verilen hizmettin hasta olan kişiye iyileşme yönünde katkı sağladığına canı gönülden inanıyorum. Bana verilen hizmetten dolayı çalışan tüm personele ve Aysun hemşireme tekrardan teşekkürler. Tıp merkezine ilk defa gelecek olan herkese bu kuruluşu kesinlikle tavsiye ediyorum... Aysel Ayan
Rafet Gider
★★★★★
24 Nisan-04 Haziran tarihleri arasında gördüğüm fizik tedavi süresince bana gösterilen ilgi, alaka ve yardımlarından dolayı başta Sümeyra Hanıma, Gizem Hanıma, Hüsniye Hanıma,Bekir Beye ve tüm çalışanlara teşekkürlerimi sunuyorum. Sağolun varolun,İyiki varsınız.

Özel Etimesgut Ümit Tıp Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
4.0 / 5

Özel Etimesgut Ümit Tıp Merkezi 5 üzerinden 4.0 puan almıştır. Toplam 40 oy kullanılmış ve kurum hakkında 3 yorum yapılmıştır.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Özel Eylül Diyaliz Merkezi
Özel Eylül Diyaliz Merkezi
73 metre uzaklıkta
Bir diyaliz merkezinin ihtiyaç duyacağı en gelişmiş cihaz ve ekipmana sahip olan Eylül Diyaliz'de gözünüz arkada kalmayacak.
Etimesgut Şehit Sait Ertürk Devlet Hastanesi
Etimesgut Şehit Sait Ertürk Devlet Hastanesi 250 tescilli yatağı ile Sağlık Bakanlığına bağlı B hizmet rolünde ikinci basamak sağlık kuruluşu niteliğinde olup ilçemizin Kamuya ait tek yataklı tedavi kurumudur.
Etimesgut Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Etimesgut Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi merkez kliniklerimiz, Etimesgut Eski Hava Hastanesi yerleşkesindeki yeni yerinde hizmet sunumuna başlamıştır.
Özel RFM Batı Diyaliz Merkezi
Özel RFM Batı Diyaliz Merkezi Etimesgut bölgesinde 2020 yılının Şubat ayında hizmete girmiştir.
Özel Betemar Etimesgut Diyaliz Merkezi
Özel Betemar Etimesgut Diyaliz Merkezi olarak amacımız hastalarımıza uzman kadro ve en son teknolojik cihazlarla dünya standartlarında hizmet sunmaktır.
Özel Başkent Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği
2000 yılından günümüze sağlık sektöründe yer alan Başkent Diş Polikliniği, kurulduğu günden itibaren “hasta memnuniyeti” temel ilkesiyle, tıbbi etik ve bilimsel ilkeler doğrultusunda tanı ve tedavi hizmeti sunmayı amaç edinmiştir.
Özel Eryaman Hastanesi
Özel Eryaman Hastanesi
3 km. uzaklıkta
Özel Eryaman Hastanesi; toplamında 9000 metrekarelik bir alana kurulmuş üst düzey mimarisi, teknolojik alt yapısı ve deneyimli uzmanlar eşliğinde hizmet sunmaktadır.
Özel A Life Hospital Ankara Hastanesi
Sağlık sektöründe yeniliklerin öncüsü olmak ve standartları bir adım öteye taşıyabilmek için yola çıkan Özel A Life Hastanesi; sağlıklı ve huzurlu bir geleceğin mimarı olmayı amaçlayan yönetim anlayışıyla hizmetinizde.
Kurum Bilgileri Hatalı mı?

Özel Etimesgut Ümit Tıp Merkezi ile ilgili yanlış, eksik veya güncel olmayan bilgileri bize iletmek için buraya tıklayınız ✉