Özel Etimesgut Ümit Tıp Merkezi

Özel Etimesgut Ümit Tıp Merkezi
Kurum Adı:Özel Etimesgut Ümit Tıp Merkezi
Kategori:Psikiyatri Merkezi
Şehir:Ankara
İlçe:Etimesgut
Adres:İstasyon Caddesi No:49 Etimesgut
Telefon:03122441020
Web Sitesi:etimesgutfiziktedavi.comHata Bildir
39.94910032.659956

Kurum Hakkında

Özel Etimesgut Ümit Tıp Merkezi iletişim ve ulaşım bilgileri yukarıda verilmiştir. Özel Etimesgut Ümit Tıp Merkezi, Ankara ili Etimesgut ilçesinde psikiyatri merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için Özel Etimesgut Ümit Tıp Merkezi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)
  • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
  • Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
  • Kadın Hastalıkları ve Doğum
  • Kulak Burun Boğaz Hastalıkları
  • Biyokimya
  • Radyoloji
  • Mikrobiyoloji
  • Acil

Yorum ve Şikayetler

Suna Sonyürek
★★★★★
Merhaba ben Ümit Tip Merkezinde 1 yıldır kızım Büşrama tedavi aldırıyorum. Kurumun diğer kurumlardan çok farklı, öncelikleri hastalarının gerçekten iyi olması. Başta kızımın hocası Bekir hoca ve diğer hocalarımız Kübra, Giray, Aybüke, Hüsniye hepsi hepsi çok ilgili çok cana yakın ve işlerinde amaçları hastalarının sağlığı olan insanlar ve çok başarılılar. Şimdi diyeceksiniz kendileri yazıyor diye ama ben kızı için o insanlarla hergün bir arada olan bir anneyim ve kızım yürüyemeyen bir çocuk. Ben kızımın her gelişen hareketinde onların hepsine sonsuz minnet borçluyum ve iyi ki hepsini tanımışım iyi ki. Çok iyi başarılı bir kurum.
Fatma Taş
★★★★★
Bel fıtığı rahatsızlığından dolayı, yaklaşık 25 gündür Ümit Tıp merkezinde tedavi oluyorum.Buraya ilk gelişim olduğundan dolayı tereddüt etmiştim. Tedavim başladıktan sonra ve devamında bu endişemin yersiz olduğunu görmüş oldum. Gerek hizmet gerek insanî olarak verilen çaba takdire şayan. Özellikle işini canı gönülden yapan bana tatlı diliyle, güleryüzüyle, ilgi ve alakasıyla pozitif enerjisini aks ettiren, işini hakkıyla ve layıkıyla yapan, bana iyi ki bu kuruma gelmişim detirten hemşirem Aysun Sallahoğlu'na sonsuz teşekkürler. Aysun hemşire gibi profesyonel çalışanlar olduğu sürece bu tıp merkezinin herkes tarafından tercih edileceğinden şüphem yoktur. Çünkü tedavinin yanı sıra verilen hizmettin hasta olan kişiye iyileşme yönünde katkı sağladığına canı gönülden inanıyorum. Bana verilen hizmetten dolayı çalışan tüm personele ve Aysun hemşireme tekrardan teşekkürler. Tıp merkezine ilk defa gelecek olan herkese bu kuruluşu kesinlikle tavsiye ediyorum... Aysel Ayan
Rafet Gider
★★★★★
24 Nisan-04 Haziran tarihleri arasında gördüğüm fizik tedavi süresince bana gösterilen ilgi, alaka ve yardımlarından dolayı başta Sümeyra Hanıma, Gizem Hanıma, Hüsniye Hanıma,Bekir Beye ve tüm çalışanlara teşekkürlerimi sunuyorum. Sağolun varolun,İyiki varsınız.

Özel Etimesgut Ümit Tıp Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
4.0 / 5

Özel Etimesgut Ümit Tıp Merkezi 5 üzerinden 4.0 puan almıştır. Toplam 40 oy kullanılmış ve kurum hakkında 3 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Etimesgut Ümit Tıp Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Eylül Diyaliz Merkezi
70 metre uzaklıkta
Kazım Karabekir Mah. İstasyon Cad. No:53
Etimesgut Şehit Sait Ertürk Devlet Hastanesi
820 metre uzaklıkta
İstasyon Mah. Ulubatlı Hasan Cad. No:5
Etimesgut Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
1.6 km. uzaklıkta
Erler Mah. Türkkızılayı Cad. No:44/2
RFM Batı Diyaliz Merkezi
1.7 km. uzaklıkta
Piyade Mah. İstasyon Cad. No:191/1
Betemar Etimesgut Diyaliz Merkezi
1.8 km. uzaklıkta
Piyade, İstasyon Cd. No:224 Etimesgut