Özel Diafiz Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi

Özel Diafiz Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi
Kurum Adı:Özel Diafiz FTR Merkezi
Kategori:Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi - FTRM
Şehir:Ankara
İlçe:Etimesgut
Adres:Güzelkent Mh. Lozan Barışı Cd. 720 Sk. No:2
Telefon:0 (312) 281-1015
39.98869132.604239

Kurum Hakkında

2006 yılı sonunda Sağlık Bakanlığı tarafından ruhsatladırılarak faaliyet izini verilen kurumumuz 2007 yılından itibaren Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Dal Merkezi olarak hizmet vermektedir. Hizmet alanımızda yapmış olduğumuz başarılı çalışmalarımızdan dolayı Ankara ilinde taktir toplayan ve sürekli hasta portföyü genişleyen kliniğimizde daha kaliteli hizmet vermek için tam teşekküllü binamızı yapmaya karar verdik. bunun sonucu olarak yeni hizmet binamızın inşaasını tamamladık ve 2015 yılı Ekim ayında Sağlık Bakanlığından A tipi fizik tedavi ve rehabilitasyon tıp merkezi ünvanını ve ruhsatını alarak bu alanda ülkemizde önder klinikler arasına ismimizi yazdırdık.

Akademik Kadrosu, Uzman Doktorları, Deneyimli Fizyoterapist, Fizik Tedavi Teknikeri, Ortopedi Teknikerleri ve tüm sağlık çalışanları ile Güler Yüzlü Bilimsel Hizmet için Özel A tipi Diafiz Fizik Tedavi Tıp Merkezi sizin bir telefon kadar yakınınızda.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)
  • Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
  • Biyokimya
  • Radyoloji
  • Mikrobiyoloji
  • Acil

Özel Diafiz Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Diafiz Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi, Ankara ili Etimesgut ilçesinde fizik tedavi ve rehabilitasyon merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Özel Diafiz Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Özel Diafiz Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Özel Diafiz Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi 5 üzerinden 1.0 puan almıştır. Toplam 2 oy kullanılmış ve kurum hakkında 0 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Diafiz Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Başkent Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği

760 metre uzaklıkta

Ulubatlı Hasan Mh. Anıt Cd. Doğuş Kültür Sitesi G Blok No:4 D:1

Dr. Nafiz Körez Sincan Devlet Hastanesi

1.7 km. uzaklıkta

Gazi Mustafa Kemal Bulvarı, Tuğra Anıtı Yanı

Ortadoğu ASG Tıp Merkezi

2.2 km. uzaklıkta

Eryaman Mah. 282. Sok. No:4/B Eryaman

Sincan Anadolu Diyaliz Merkezi

2.7 km. uzaklıkta

İstasyon Mahallesi Ayaş Caddesi Eda Sokak No. 3

Odak Göz Hastalıkları Merkezi

2.7 km. uzaklıkta

Ahi Evran Mahallesi Ayaş Caddesi No: 47/B

Başak Tıp Merkezi

2.8 km. uzaklıkta

İstasyon Mah. Ayaş Cad. No:60/ A-B