Özel Sincan Anadolu Diyaliz Merkezi

Özel Sincan Anadolu Diyaliz Merkezi
Kurum Adı:Özel Sincan Anadolu Diyaliz Merkezi
Kategori:Diyaliz Merkezi
Şehir:Ankara
İlçe:Sincan
Adres:İstasyon Mahallesi Ayaş Caddesi Eda Sokak No. 3
Telefon:0 (312) 270-5071
39.97296032.580886

Kurum Hakkında

Özel Anadolu diyaliz Merkezi Sincan - Ankara'da 27.11.2002 tarihinden itibaren hasta kabulüne başlamış olup, 25 +1 cihaz ile çalışmaya devam etmektedir.

Amacımız, Özel Anadolu Diyaliz Merkezi tedavi görmekte olan tüm hastalarımızın günün teknolojisi ile tedavi hizmetlerinden yararlandırmak ve hasta haklarına özen göstermektir.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Biyokimya
  • Hemodiyaliz

Özel Sincan Anadolu Diyaliz Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Sincan Anadolu Diyaliz Merkezi, Ankara ili Sincan ilçesinde diyaliz merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Ömer Yağmur · 7 Ekim 2017

Memnunuz hemşireler ve doktor ve görevliler memnunuz. Teşekkürler Allah razı olsun amin.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Özel Sincan Anadolu Diyaliz Merkezi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Özel Sincan Anadolu Diyaliz Merkezi 5 üzerinden 2.9 puan almıştır. Toplam 9 oy kullanılmış ve kurum hakkında 1 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Sincan Anadolu Diyaliz Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Odak Göz Hastalıkları Merkezi

130 metre uzaklıkta

Ahi Evran Mahallesi Ayaş Caddesi No: 47/B

Başak Tıp Merkezi

190 metre uzaklıkta

İstasyon Mah. Ayaş Cad. No:60/ A-B

Sincan Tıp Merkezi

410 metre uzaklıkta

İstasyon Mah. Ayaş Cad. No:34

Sincan Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

600 metre uzaklıkta

İstasyon Mh. Ayaş Cd. Derya Sk. No:4

Koru Sincan Hastanesi

1 km. uzaklıkta

Akşemsettin Mah. Huzur Sk. No:1