Özel Başkent Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği

Özel Başkent Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği
Kurum Adı:Özel Başkent ADSP
Kategori:Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Şehir:Ankara
İlçe:Sincan
Adres:Ulubatlı Hasan Mh. Anıt Cd. Doğuş Kültür Sitesi G Blok No:4 D:1
Telefon:0 (312) 273-1414
Web Sitesi:KaydedilmemişHata Bildir
39.99058432.595673

Kurum Hakkında

200 yılında kurulan Özel Başkent Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniğinde tüm diş işlemleri uzman hekimlerimizce uygulanmaktadır.

Özel Başkent Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Başkent Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği, Ankara ili Sincan ilçesinde ağız ve diş sağlığı merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Yorum ve Şikayetler

Seda Baykal · 21 Eylül 2017

bu hastaneye giderek zaman, para ve sağlığınızı harcamayın. kanal tedavisi ve implantı yapamıyorlar. kanal tedavisi yaparken dişi kırıp parçılıyorlar. taktıkları implant hemen sallanıp düşüyor. hemde üst üste dördüncü kez. insan taktığı implantın neden sallanıp düştüğünü bilemiyorsa neden doktor oluyor.. bıraksın insanları kandırıp üzmesin..

Seda Baykal · 17 Ağustos 2017

Bu klinik tamiz ve hijyen değil çalışanlar deneyimsiz. dolgu için gidiyorsun dişini kanal tedavisi diye kırıyorlar implant taktırıyorsun oda ölçüsü ve yeri iyi yapılamadığından defalarca düşüyor. sorumluluğu da sana atıyorlar. boşa zaman ve paranız harcanıyor.

Abdullah Kızılırmak · 1 Haziran 2015

Kesinlikle bu sağlık kuruluşunu tavsiye etmiyorum. çalışanların çoğu yeni mezun. Dış sağlığıyla yakından uzaktan ilişkileri yok yaptırdığım dış protezleri için 12 aydır gidip geliyorum.. ve hala aynı terane... kaba saba saygısız çalışanlar saygısız işveren tam bir ticarethane... ayrıca takılan protezler de çok kalitesiz... ağzımda çıtır çıtır kırıldı. aldıkları parayı hiç haketmiyorlar.

Hasan Balcı · 2 Nisan 2015

SGK anlaşmanız varmıdır

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Özel Başkent Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Özel Başkent Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği 5 üzerinden 3.2 puan almıştır. Toplam 27 oy kullanılmış ve kurum hakkında 4 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Başkent Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Diafiz Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi

760 metre uzaklıkta

Güzelkent Mh. Lozan Barışı Cd. 720 Sk. No:2

Dr. Nafiz Körez Sincan Devlet Hastanesi

1.2 km. uzaklıkta

Gazi Mustafa Kemal Bulvarı, Tuğra Anıtı Yanı

Odak Göz Hastalıkları Merkezi

2.3 km. uzaklıkta

Ahi Evran Mahallesi Ayaş Caddesi No: 47/B

Sincan Anadolu Diyaliz Merkezi

2.3 km. uzaklıkta

İstasyon Mahallesi Ayaş Caddesi Eda Sokak No. 3

Başak Tıp Merkezi

2.5 km. uzaklıkta

İstasyon Mah. Ayaş Cad. No:60/ A-B