Özel Başkent Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği

Özel Başkent Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği
Kurum Adı:Özel Başkent Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği
Kategori:Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Şehir:Ankara
İlçe:Sincan
Adres:Ulubatlı Hasan Mh. Anıt Cd. Doğuş Kültür Sitesi G Blok No:4 D:1
Telefon:0 (312) 273-1414
Web Sitesi:KaydedilmemişHata Bildir
39.99058432.595673

Kurum Hakkında

200 yılında kurulan Özel Başkent Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniğinde tüm diş işlemleri uzman hekimlerimizce uygulanmaktadır.

Özel Başkent Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Başkent Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği, Ankara ili Sincan ilçesinde ağız ve diş sağlığı merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Yorum ve Şikayetler

Seda Baykal
Bu hastaneye giderek zaman, para ve sağlığınızı harcamayın. Kanal tedavisi ve implantı yapamıyorlar. Kanal tedavisi yaparken dişi kırıp parçılıyorlar. Taktıkları implant hemen sallanıp düşüyor. Hemde üst üste dördüncü kez. İnsan taktığı implantın neden sallanıp düştüğünü bilemiyorsa neden doktor oluyor.. Bıraksın insanları kandırıp üzmesin..
Seda Baykal
Bu klinik temiz ve hijyen değil çalışanlar deneyimsiz. Dolgu için gidiyorsun dişini kanal tedavisi diye kırıyorlar implant taktırıyorsun oda ölçüsü ve yeri iyi yapılamadığından defalarca düşüyor. Sorumluluğu da sana atıyorlar. Boşa zaman ve paranız harcanıyor.
Abdullah Kızılırmak
Kesinlikle bu sağlık kuruluşunu tavsiye etmiyorum. çalışanların çoğu yeni mezun. Dış sağlığıyla yakından uzaktan ilişkileri yok yaptırdığım dış protezleri için 12 aydır gidip geliyorum.. ve hala aynı terane... kaba saba saygısız çalışanlar saygısız işveren tam bir ticarethane... ayrıca takılan protezler de çok kalitesiz... ağzımda çıtır çıtır kırıldı. aldıkları parayı hiç haketmiyorlar.
Hasan Balcı
SGK anlaşmanız varmıdır

Özel Başkent Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.1 / 5

Özel Başkent Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği 5 üzerinden 3.1 puan almıştır. Toplam 29 oy kullanılmış ve kurum hakkında 4 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Başkent Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Diafiz Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi
760 metre uzaklıkta
Güzelkent Mh. Lozan Barışı Cd. 720 Sk. No:2
Dr. Nafiz Körez Sincan Devlet Hastanesi
1.2 km. uzaklıkta
Gazi Mustafa Kemal Bulvarı, Tuğra Anıtı Yanı
Odak Göz Hastalıkları Merkezi
2.3 km. uzaklıkta
Ahi Evran Mahallesi Ayaş Caddesi No: 47/B
Sincan Anadolu Diyaliz Merkezi
2.3 km. uzaklıkta
İstasyon Mahallesi Ayaş Caddesi Eda Sokak No. 3
Başak Tıp Merkezi
2.5 km. uzaklıkta
İstasyon Mah. Ayaş Cad. No:60/ A-B