Özel Başkent Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği

Özel Başkent Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği
Kurum Adı:Özel Başkent Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği
Kategori:Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Şehir:Ankara
İlçe:Etimesgut
Adres:Şehit Osman Avcı Mah. 1419. Cadde Karma Modern No:10/102
Telefon:0 (312) 281-1281
Web Sitesi:www.baskentdispoliklinigi.comHata Bildir
39.96904632.657891

Kurum Hakkında

Özel Başkent Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği, Ankara ili Etimesgut ilçesinde ağız ve diş sağlığı merkezi olarak faaliyet göstermektedir. 2000 yılından günümüze sağlık sektöründe yer alan Başkent Diş Polikliniği, kurulduğu günden itibaren “hasta memnuniyeti” temel ilkesiyle, tıbbi etik ve bilimsel ilkeler doğrultusunda tanı ve tedavi hizmeti sunmayı amaç edinmiştir. Başkent Diş Polikliniği, tanı ve tedavinin yanı sıra, çağın gerektirdiği altyapısı, alanında uzman ve deneyimli hekim kadrosu ile koruyucu sağlık hizmetlerine önem veren bir sağlık kuruluşudur.

Eryaman Şube - Şehit Osman Avcı Mah. 1419. Cadde Karma Modern No:10/102 (Urfa Anzelha Yanı) Eryaman - (0312) 281 1 281

Sincan Şube - Ulubatlı Hasan Mh. Anıt Cd. Doğuş Kültür Sitesi 4/1 Sincan/Ankara - (0312) 273 14 14

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Özel Başkent Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Tedavilerimiz
  • Ağız, Diş Ve Çene Cerrahisi
  • Diş Implantı
  • Diş Beyazlatma
  • Ortodonti
  • Diş Eti Tedavileri (Periodontoloji)
  • Zirkonyum Protez
  • Çocuk Diş Hekimliği (Pedodonti)
  • Kanal Tedavisi (Endodonti)

Harita ve Ulaşım Bilgileri

Yorum ve Şikayetler

Seda Baykal
Bu hastaneye giderek zaman, para ve sağlığınızı harcamayın. Kanal tedavisi ve implantı yapamıyorlar. Kanal tedavisi yaparken dişi kırıp parçılıyorlar. Taktıkları implant hemen sallanıp düşüyor. Hemde üst üste dördüncü kez. İnsan taktığı implantın neden sallanıp düştüğünü bilemiyorsa neden doktor oluyor.. Bıraksın insanları kandırıp üzmesin..
Seda Baykal
Bu klinik temiz ve hijyen değil çalışanlar deneyimsiz. Dolgu için gidiyorsun dişini kanal tedavisi diye kırıyorlar implant taktırıyorsun oda ölçüsü ve yeri iyi yapılamadığından defalarca düşüyor. Sorumluluğu da sana atıyorlar. Boşa zaman ve paranız harcanıyor.
Abdullah Kızılırmak
Kesinlikle bu sağlık kuruluşunu tavsiye etmiyorum. Çalışanların çoğu yeni mezun. Diş sağlığıyla yakından uzaktan ilişkileri yok yaptırdığım dış protezleri için 12 aydır gidip geliyorum.. Ve hala aynı terane... kaba saba saygısız çalışanlar saygısız işveren tam bir ticarethane... Ayrıca takılan protezler de çok kalitesiz... Ağzımda çıtır çıtır kırıldı. Aldıkları parayı hiç haketmiyorlar.

Özel Başkent Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.4 / 5

Özel Başkent Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği 5 üzerinden 3.4 puan almıştır. Toplam 38 oy kullanılmış ve kurum hakkında 3 yorum yapılmıştır.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Özel Eryaman Hastanesi
Özel Eryaman Hastanesi
558 metre uzaklıkta
Özel Eryaman Hastanesi; toplamında 9000 metrekarelik bir alana kurulmuş üst düzey mimarisi, teknolojik alt yapısı ve deneyimli uzmanlar eşliğinde hizmet sunmaktadır.
Özel Eylül Diyaliz Merkezi
Bir diyaliz merkezinin ihtiyaç duyacağı en gelişmiş cihaz ve ekipmana sahip olan Eylül Diyaliz'de gözünüz arkada kalmayacak.
Özel Etimesgut Ümit Tıp Merkezi
Özel Etimesgut Ümit Tıp Merkezi olarak fizik tedavi ve rehabilitasyonun yanında diğer branşlarda da yeni binamızda hizmetinizdeyiz.
Özel RFM Batı Diyaliz Merkezi
Özel RFM Batı Diyaliz Merkezi Etimesgut bölgesinde 2020 yılının Şubat ayında hizmete girmiştir.
Özel Betemar Etimesgut Diyaliz Merkezi
Özel Betemar Etimesgut Diyaliz Merkezi olarak amacımız hastalarımıza uzman kadro ve en son teknolojik cihazlarla dünya standartlarında hizmet sunmaktır.
Etimesgut Şehit Sait Ertürk Devlet Hastanesi
Etimesgut Şehit Sait Ertürk Devlet Hastanesi 250 tescilli yatağı ile Sağlık Bakanlığına bağlı B hizmet rolünde ikinci basamak sağlık kuruluşu niteliğinde olup ilçemizin Kamuya ait tek yataklı tedavi kurumudur.
Özel Ortadoğu ASG Tıp Merkezi
2007 yılında hizmet vermeye başlayan Özel Ortadoğu ASG Tıp Merkezi güveni, saygınlığı ve hasta memnuniyetini temel ilke edinmiş, çalışanları ile bütünleşmiş, kurumsal kimliği ile de öne çıkan bir kuruluştur.
Özel A Life Hospital Ankara Hastanesi
Sağlık sektöründe yeniliklerin öncüsü olmak ve standartları bir adım öteye taşıyabilmek için yola çıkan Özel A Life Hastanesi; sağlıklı ve huzurlu bir geleceğin mimarı olmayı amaçlayan yönetim anlayışıyla hizmetinizde.
Yenimahalle Eğitim ve Araştırma Hastanesi
Yıldırım Beyazıt Üniversitesi Yenimahalle Eğitim ve Araştırma Hastanesi 1 Haziran 2010 tarihinden itibaren sağlık hizmetlerine devam etmektedir.
Kurum Bilgileri Hatalı mı?

Özel Başkent Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği ile ilgili yanlış, eksik veya güncel olmayan bilgileri bize iletmek için buraya tıklayınız ✉