Özel Troya Göz Keçiören Tıp Merkezi

Özel Troya Göz Keçiören Tıp Merkezi
Kurum Adı:Özel Troya Göz Keçiören Tıp Merkezi
Kategori:Göz Hastalıkları Merkezi
Şehir:Ankara
İlçe:Keçiören
Adres:Güçlükaya Mah. Kızlar Pınarı Cad. Ezine Sok. No:1 Keçiören
Telefon:0 (850) 840-0312
Web Sitesi:www.troyagoz.comHata Bildir
39.98004432.872751

Kurum Hakkında

Özel Troya Göz Keçiören Tıp Merkezi, Ankara ili Keçiören ilçesinde göz hastalıkları merkezi olarak faaliyet göstermektedir. 3500m² kapalı alan içerisinde modern mimari yapımız, uzman ve deneyimli personel kadromuz ile göz sağlığının tüm branşlarında Troyagöz-Keçiören şubemizde hizmet sunuyoruz. Sgk ile anlaşmamız olup, birçok sağlık sigortası ile de anlaşmamız bulunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Özel Troya Göz Keçiören Tıp Merkezi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Göz Hastalıkları
  • Acil
  • Anesteziyoloji ve Reanimasyon
Tıbbi Birimler
  • Glokom
  • Retina, Makula & Vitreus Hastalıkları ve Cerrahisi
  • Katarakt
  • Travma Cerrahisi
  • Nörooftalmoloji
  • GenelOftalmoloji
  • Çocuk Göz Hastalıkları

Harita ve Ulaşım Bilgileri

Yorum ve Şikayetler

Özel Troya Göz Keçiören Tıp Merkezi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Özel Troya Göz Keçiören Tıp Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
0.0 / 5

Özel Troya Göz Keçiören Tıp Merkezi henüz hiç oylanmamış. Vermek istediğiniz puan kadar yıldızın üzerine tıklayarak puan verebilirsiniz.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Özel Dünyagöz Hastanesi Keçiören
Dünyagöz Hastanesi Keçiören, modern binası, deneyimli medikal kadrosu, güler yüzlü personeli ile gözün tüm branşlarında, son teknoloji ürünü cihazlarla teşhis ve tedavi hizmeti sunmaktadır.
Özel Akbak Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Merkezi
Özel Akbak Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Merkezinde sadece çocuk hastalıkları ve acil branşlarında hizmet verilmektedir.
Özel Ankasu Göz Hastalıkları Merkezi
Merkezimizde tam teşekküllü 2 adet ameliyathane salonu, 6 adet muayene odası, Argon lazer, Yag lazer, OCT, Topografi, Bilgisayarlı Görme Alanı, Pakimetri, Optik biyometri cihazlarıyla hizmet vermekteyiz.
Özel VM Medicalpark Ankara Keçiören Hastanesi
Medical Park’ın Ankara’daki ikinci şubesi olan VM Medical Park Ankara Hastanesi deneyimli hekim kadrosu, multidisipliner tanı ve tedavi yaklaşımı, yenilikçi tıp teknolojileri, hasta odaklı hizmet anlayışı ile değer katılmış sağlık
Tepebaşı Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi
Tepebaşı Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi 2008 yılında 15 Diş Hekimliği ünitesi 21 Diş hekimi ile halkımıza hizmet vermeye başlamıştır.
Özel FMC Keçiören Diyaliz Merkezi
Özel FMC Keçiören Diyaliz Merkezinde haftanın 6 günü 50 cihaz ve yatak kapasitesi ile hemodiyaliz ve ev hemodiyalizi hizmeti verilmektedir.
Özel RFM Ankara Diyaliz Merkezi
2003 yılında Altınpark karşısında, Protokol yolu üzerinde hizmete açılan binamız, standartlara uygun üst düzey teknolojilerin kullanıldığı diyaiz merkezi olarak planlanmıştır.
Özel Fatih Polikliniği
Özel Fatih Polikliniği
1 km. uzaklıkta
Özel Fatih Polikliniği, Ankara Keçiören ilçesinde Poliklinik olarak hizmet sunmaktadır.
Kurum Bilgileri Hatalı mı?

Özel Troya Göz Keçiören Tıp Merkezi ile ilgili yanlış, eksik veya güncel olmayan bilgileri bize iletmek için buraya tıklayınız ✉