Özel Cihan Göz Hastalıkları Merkezi

Özel Cihan Göz Hastalıkları Merkezi
Kurum Adı:Özel Cihan Göz Hastalıkları Merkezi
Kategori:Göz Hastalıkları Merkezi
Şehir:Ankara
İlçe:Yenimahalle
Adres:Ostim Mah. Bağdat Cad. 1153. Sokak No:52
Telefon:4445469
39.96486832.753395

Kurum Hakkında

Cihan Göz Hastalıkları Merkezi mayıs 2008 tarihinde Bağdat cad. 210. Sokak no:52 adresinde faaliyete başladı. 3 adet Muayene odası ve gelişmiş Ameliyathanesi ve Tetkik odaları ile sizlere hizmet vermekteyiz.

Kliniğimizin Sosyal Güvenlik Kurumları (Emekli Sandığı, SSK, Bağkur, Devlet Memurları), 18 Yaş altı sgk kapsamında olmayan kişiler ve Gaziler ve Şeref Madalyası alan kişiler ile anlaşmalıdır.

Göz muayeneleri Ünit üzerinde bulunan cihazlarla, göz tansiyon ölçümü göze temas etmeden non-kontakt ölçüm ile, göz numaraları otorefraktometre ölçümü ile yapılmaktadır. Ayrıca çocuklar için özel bilgisayarlı cihazlarla muayene yapılıp şaşılık, tembellik ve görme bozuklukları tespit edilmektedir.

Merkezimizde göz ameliyatları ileri teknik ve teknolojiler kullanılarak yapılmaktadır. Sterilizasyon şartlarına Sağlık Bakanlığının önerdiği koşulların ilerisinde teknolojiler kullanılmaktadır.Ameliyathane ekibi son derece tecrübelidir.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Göz Hastalıkları
  • Mikrobiyoloji

Özel Cihan Göz Hastalıkları Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Cihan Göz Hastalıkları Merkezi, Ankara ili Yenimahalle ilçesinde göz hastalıkları merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Özel Cihan Göz Hastalıkları Merkezi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Özel Cihan Göz Hastalıkları Merkezi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Özel Cihan Göz Hastalıkları Merkezi 5 üzerinden 1.0 puan almıştır. Toplam 2 oy kullanılmış ve kurum hakkında 0 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Cihan Göz Hastalıkları Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Dr. Abdurrahman Yurtaslan Ankara Onkoloji Eğitim ve Araştırma Hastanesi

1.6 km. uzaklıkta

Mehmet Akif Ersoy mah. 13. Cadde No:56 Demetevler

Servet Ünsal Tıp Merkezi

2.2 km. uzaklıkta

Demetevler 13.Cd. No:80

Göl Diyaliz Merkezi

2.3 km. uzaklıkta

Ostim Mh. 99.Sokak No:14 Serhatkent

Tepe Tıp Merkezi

3 km. uzaklıkta

360. Cad (Eski 8.Cad) No:2 Demetevler

İlk Umut Tıp Merkezi

3 km. uzaklıkta

Kentkoop Mh. Yeni Başkentliler St. 235/4 Sk. D3 Batıkent

Bilgi Hastanesi

3.5 km. uzaklıkta

İnönü Mah. 1. Cad. No:87 Batıkent