Özel Cihan Göz Hastalıkları Merkezi

Özel Cihan Göz Hastalıkları Merkezi
Kurum Adı:Özel Cihan Göz Hastalıkları Merkezi
Kategori:Göz Hastalıkları Merkezi
Şehir:Ankara
İlçe:Yenimahalle
Adres:Ostim Mah. Bağdat Cad. 1153. Sokak No:52
Telefon:4445469
Web Sitesi:www.cihangoz.comHata Bildir
39.96486832.753395

Kurum Hakkında

Cihan Göz Hastalıkları Merkezi mayıs 2008 tarihinde Bağdat cad. 210. Sokak no:52 adresinde faaliyete başladı. 3 adet Muayene odası ve gelişmiş Ameliyathanesi ve Tetkik odaları ile sizlere hizmet vermekteyiz.

Kliniğimizin Sosyal Güvenlik Kurumları (Emekli Sandığı, SSK, Bağkur, Devlet Memurları), 18 Yaş altı sgk kapsamında olmayan kişiler ve Gaziler ve Şeref Madalyası alan kişiler ile anlaşmalıdır.

Göz muayeneleri Ünit üzerinde bulunan cihazlarla, göz tansiyon ölçümü göze temas etmeden non-kontakt ölçüm ile, göz numaraları otorefraktometre ölçümü ile yapılmaktadır. Ayrıca çocuklar için özel bilgisayarlı cihazlarla muayene yapılıp şaşılık, tembellik ve görme bozuklukları tespit edilmektedir.

Merkezimizde göz ameliyatları ileri teknik ve teknolojiler kullanılarak yapılmaktadır. Sterilizasyon şartlarına Sağlık Bakanlığının önerdiği koşulların ilerisinde teknolojiler kullanılmaktadır.Ameliyathane ekibi son derece tecrübelidir.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Göz Hastalıkları
  • Mikrobiyoloji

Özel Cihan Göz Hastalıkları Merkezi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Cihan Göz Hastalıkları Merkezi, Ankara ili Yenimahalle ilçesinde göz hastalıkları merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Özel Cihan Göz Hastalıkları Merkezi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Özel Cihan Göz Hastalıkları Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
1.2 / 5

Özel Cihan Göz Hastalıkları Merkezi 5 üzerinden 1.2 puan almıştır. Toplam 5 oy kullanılmış ve kurum hakkında henüz yorum yapılmamıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Cihan Göz Hastalıkları Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Dr. Abdurrahman Yurtaslan Ankara Onkoloji Eğitim ve Araştırma Hastanesi
1.6 km. uzaklıkta
Mehmet Akif Ersoy mah. 13. Cadde No:56 Demetevler
Osmanlı Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
2.1 km. uzaklıkta
Mehmet Akif Ersoy Mah. Sami Efendi Cad. No:56 Demetevler
Servet Ünsal Tıp Merkezi
2.2 km. uzaklıkta
Demetevler 13.Cd. No:80
Göl Diyaliz Merkezi
2.3 km. uzaklıkta
Ostim Mh. 99.Sokak No:14 Serhatkent
Lokman Hekim Demet Tıp Merkezi
2.5 km. uzaklıkta
Demetevler Vatan Cad. No:81 Yenimahalle
Tepe Tıp Merkezi
3 km. uzaklıkta
360. Cad (Eski 8.Cad) No:2 Demetevler